Jump to content
PirateClub.hu

GITÁR /kérdések, tippek, trükkök, tabok, minden/


ALAP
 Share

Recommended Posts

most néztem egy szórólapot, ahol főleg bútorokat árulnak meg szivacsokat ágybetéteket, stb.

ott volt az ujságba egy gitár!

profi gitár kezdőknek és gyakorlottaknak is

ja és egy 5w-os erősitőt is dnak hozzá

kapaszkodjatok meg: 17000HUF ismétlem 17000HUF-ba kerül :D

biztos igazi minőség

Link to comment
Share on other sites

Ez durva :D

Egy ismerősöm vett egyszer egy ilyen gitár szettet, volt benne minden, mi szem szájnak ingere. Egy hét múlva a gitár úgy csak az állványon állva eltört :P A nyaka nem bírta a húrok feszítését, és csak attól szétszállt.... Gyanítom hogy valami préselt fa lehetett. Ezek ilyenek :D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Már a bútoráruházakban is lehet gitárt kapni? :D Én azt sem venném meg ami a szupermarketekben van, nemhogy egy ilyet :D Mi van itt? :D jövőhéten meg már a hangszerboltokban lehet kenyeret is kapni? :lol:

 

Ma nézelődtem a youtube-on gitáros emberkéket... egyszerűen olyan pocsékul játszanak egyesek, és akkor még felteszik az internetre :o Nem vagyok profi de felvettem egy olyan számot amit rengetegen játszanak hibásan és szépen felraktam youtubera. :D nem nehéz szám, és a többi hangszer meg ének nélkül kicsit unalmas is :D de a szólója az nagyon szép :) bárcsak én írtam volna :D

Íme a link, ha esetleg vki kiváncsi lenne:

http://www.youtube.com/watch?v=cHbbqgYSLLY

 

utólag rájöttem hogy nem volt rendesen behangolva a gitár :blush:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

mennyi esely van arra h 18 evesen sikerul megtanulnom gitarozni? jo lenne, csak hat ilyen "oreg" fejjel hangszeren tanulni...

Link to comment
Share on other sites

herites: a kor sztem nem lényeg.. ismerek olyat is aki 40+ kezdte :D

bélabáá: az X azt jelenti hogy csak hozzáérsz az ujjaddal a húrhoz, de nem nyomod le, és úgy pengeted.Így olyan kattogós hangot ad ki a gitár.Először feleslegesnek tűnhet, de majd rájössz hogy nagyon feldob egy riffet ez a kis módszer.

Link to comment
Share on other sites

most néztem egy szórólapot, ahol főleg bútorokat árulnak meg szivacsokat ágybetéteket, stb.

ott volt az ujságba egy gitár!

profi gitár kezdőknek és gyakorlottaknak is

ja és egy 5w-os erősitőt is dnak hozzá

kapaszkodjatok meg: 17000HUF ismétlem 17000HUF-ba kerül :D

biztos igazi minőség

 

Fiúk - Lányok!

 

Én egész véletlenül betévedtem egyik este a Plus -diszkontba, és volt elektromos gitár szett (gitár erősítő, vállpánt, gitártok, pengetők, kábelek, stb) 19.900-ért felhívtam zenész haveromat, és persze nem ajánlotta (made in china). ok rendben hagytam

másnap este benéztem 1 db volt még megkérdeztem a garanciát : 3ÉV!!!

megvettem

levittem haverokhoz mikor próbáltak, a szólógitáros lezúzott vele 3-4 számot és azt mondta, h 2 éve vett valaki 1 gityót 60000-ért és nincs olyan mint ez....és nem hitte volna h ilyen lezsz

 

én meg örültem a jó vételnek, szerintem ha bármi gond lesz vele az kijön 3 év alatt és akkor visszaviszem

 

nemrossz mi?

Link to comment
Share on other sites

Nem teljesen mindegy hogy hova rakod.Próbáld úgy mintha lefognál egy A kvintet csak nem nyomod le a húrt és pengesd.Egy kicsit csengeni fog.Próbálgasd hogy hol milyen hangot ad ki.

Link to comment
Share on other sites

Hello mindenkinek!Szeretnék hamarosan uj gitárt vásárolni és szerintetek megérné egy ESP LTD-t venni ojan 120körül?Néztem 110-ért LTD explorert,állitólag kényelmes gitárok.Nektek mi a véleményetek róla?Vagy mit lenne érdemes vennem ebben az árkategóriában?Azabaj hogy még sosem volt a kezemben LTD-gitár.

Link to comment
Share on other sites

Hello mindenkinek!Szeretnék hamarosan uj gitárt vásárolni és szerintetek megérné egy ESP LTD-t venni ojan 120körül?Néztem 110-ért LTD explorert,állitólag kényelmes gitárok.Nektek mi a véleményetek róla?Vagy mit lenne érdemes vennem ebben az árkategóriában?Azabaj hogy még sosem volt a kezemben LTD-gitár.

sztem ne csak egy márkát nézz meg, annyi pénzért van más jó gitár is. én például ibanezt vettem és teljesen meg vagyok vele elégedve. vagy nézz schectert, nagyon minőségi gitárok, jól vannak összerakva. amin még gondolkodj az használt gitár.

azok jobbak mert a fa kiszárad és az jó(én is inkább vettem volna használtat, vmi jó kis japán ibit, vagy iesmit)

nézz körül itt:

http://gitarshop.hu/

nagyon jó gityók vannak sztem

vagy nézz körül itt:

http://www.hangmester.hu/newforum/

az adok veszek cserélekben jó cuccok vannak

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...