Jump to content
PirateClub.hu

Microsoft Windows 7


megabalance
 Share

Recommended Posts

Miért akarod kikapcsolni? Anélkül elég csúnyácska.

 

Így kell:

 

To disable Windows Aero or switch between Aero Glass and Aero Basic themes (or any of the other themes):

 

1. Right-click on any blank spot on desktop area.

2. On the pop up right click contextual menu, and select “Personalize”.

3. Select “Windows Color and Appearance” option.

Link to comment
Share on other sites

sziasztok. lenne egy olyan kérdésem, hogy kicsit gondolkodtam, hogy majd a laptopomra feltenném a windows 7-et. gépigénnyel semi baj, mert a vista is megy rajta (arra van optimizálva) csak az lenne a kérdésem, hogy driverek terén mit kell majd tennem? a vistás driverek is menni fognak rajta vgay új, 7-essel is kompatiblisre kellene várnom? ezzel az eggyel nem vagyok tisztában

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok. Miután feltelepítettem a win 7et se a sajátgépben nem láttam a másik partíciót se total commanderben, csak azt amelyikre a windowst telepítettem. Mit lehet ezzel csinálni, remélem tudtok segíteni. Előre is köszi.

Link to comment
Share on other sites

hali!

Sikerült nagynehezen felrakni de amikor elindulna az oprendszer-kijön a felirat hogy starting windows, a csíkokból egyesül a microsoft logo ami egy ideig még csillog, aztán újraindul a gépem. Valami ötlet hogy miért csinálhatja ezt?

a gépem:

Amd 5050e, gef 8500GT,2 gb DDR2 ram, 240 gb seagate vinyó amiből 15gb le van particionálva és oda van rakva a 7.

thx

Link to comment
Share on other sites

Vmikor ősszel próbáltam Win7-ből egy béta előtti verziot, előtte meg Vistát...mindkettőnek naggyából ugyanannyi hely kellett, akkor még 20 gigás partícióm volt windowsnak és így is necces volt.

Tehát ahogy davidka mondja, minimum 20 GB ajánlott.

 

Próbáld meg nagyobb partícióval is -.- soha nem raktam még wint 20 gigánaál kisebbre.

Link to comment
Share on other sites

Feltöltötte t17t a win 7 rc 100 op rendszer a programok részbe, és ott azt írták tegyem be ide a a segítség kérésmet...

Ott ezt írta róla t17t:

 

A 67. hsz-ben lévő verzió rendben van! Fel is tettem, az alól írok most. Az upgrade működik! Az install előtt a cversion.ini -ben írjuk át a MinClient utáni számot a jelenlegi telepített verziónkra, mentsük és mehet az install!

12 GB szabad területet kér (16 az ajánlott!)! Ennyi!

Jó telepítgetést! wink.gif

 

 

Légyszi segítsetek, mert ezt én naon nem értem, pedig nem vagyok kezdő, de mi az hogy:

"cversion.ini -ben írjuk át a MinClient utáni számot a jelenlegi telepített verziónkra"

Azt a cversion.ini fájlt pontosan hol találom?????

"A jelenlegi telepített verziónkra" az pontosan mit jelent?

 

És hogy telepítsem?

Rá a jelenlegi vistámra, vagy töröljem a vistát, és teljesen tiszta particióra nyomjam fel?

Mert az előző kommentekből már ez is gyanús nekem...

 

Ha nem jó helyre írtam akkor mielött törölnétek valaki így vagy úgy adjon választ pm-ben vagy ahogyan jobbnak látja.

Link to comment
Share on other sites

feltettem a w7 legújabb rc1 verzióját, találtam hozzá kulcsot is, amit elfogadott, de

- az egyik törés admin jogokat követel.

- a másik törés meg csak forgatja a köröcskét és semmi,

- a creative sb hifi xtreme hangkarit még csak felismerni sem hajlandó, a lemezes telepítő ugyan végigmegy, de újraindítás után semmi... leszedtem már a béta drivert is, de az is elsunnyog kártya híján.

 

ha ma 14.00-ig kapok megoldást, akkor marad, ha nem, akkor visszaghostolom az xp-t (most másik vinyón levő xp-ről írok).

Link to comment
Share on other sites

Parteigenosse

 

1. Van olyan hogy: "futtatás adminisztátor módban"

2. Regisztráció után, vagy meglévő reggel az ms-től kapsz egy kulcsot, az miért nem jó?

3. A hangkártyát az xp felismerte? Am lehet erőltetni vistás drivert is a 7re, saját felelősségre. :)

Link to comment
Share on other sites

kösz, bikatöke kollega, ja, a runban vagy a tc-ben nem találtam ilyet, hogy admin mód, talán intézőből jobbegérmenűvel?

xp-n tökéletesen működik a hangkártya, amennyire egy vistatelepítésre emlékszem, ott se volt ezzel gond. annyira nem, hogy ezen az xp-s partíción minden tökéletesen műkszik, nemcsak a hangkártya, hanem ami progi fel van rakva. kaptam egy gépet telepíteni, vagyis meg van még a w7, talán holnap sort kerítek az ötleteid kivitelezésére.

a telepítéskor tettem be kulcsot, amire nem tiltakozott, de az asztalra még mindíg evaluation copy-t ír ki. hogy kéne "hivatalosan" beregelni? ezekeben kissé láma lennék. :)

 

ui: 4 vinyó is van a gépben, most a w7 a 0-son, xp meg asszem a 3-son. vagyis elvagyok...

Link to comment
Share on other sites

Parteigenosse

 

Nekem w7 7077 van a gépem, és tcup-ban van "run as administrator". Ha jól tudom: attól, mert házi rendszergazda az ember, nincs teljes jogosultsága (windows betegség). Amint említettem, a vistás driverrel mennie kell és punktum! :) Az evulation copy nekem is ott ficeg a jobb alsó sarokban, attól függetlenül, hogy ms által licencelt.

 

Találtam egy evolution copy eltávolítót (nem próbáltam/garancia nincs):

halott link

pass: bikatoke

 

A virusellenőrzés pedig ezt mondja róla:

http://www.virustotal.com/hu/analisis/2f35ced88ede7448bf2fbb3a9d911b51

 

Sok sikert! :)

Módosította agentzs1
Link to comment
Share on other sites

kösz, bikatöke! holnap próba szerencse, de nekem "síma" tc 7.50 public beta1 van odaát... majd keresgélek. holnap tartok élménybeszámolót! :)

na, kibonttam, ez megint másik patch, talán jó lesz! amit felraktam a következő névre hallgat:

7100.0.090421-1700_x86fre_client_en-us_Retail_Ultimate-GRC1CULFRER_EN_DVD.iso

evvan... :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...