Jump to content
PirateClub.hu

Microsoft Windows 7


megabalance
 Share

Recommended Posts

Az Xp-ben?????

2003-tól tavalyig használtam az xp-t, és ott tudom hogy kell belőni, de köszi... :)

 

Jan vagy februárból emlékeztem én a win7-re, és a haver szerint is, és te szerinted is ott kell lennie, csakhogy ott nincsen semmi...

Gyanítom, hogy valami van a win7-el, De alig akarom elhinni, mert én még olyant nem halottam hogy eltűnik egy menürész a win-ből :)

Na szerintem legyalulom a vinyót, és újra húzom a windows-t, me itt valami marhára érdekes xar van :)

 

Köszi a segítséget!

 

Link to comment
Share on other sites

Megnyitod a Nero Express-t és ott lesz olyan hogy kép,projekt,másolás és rá kattintasz és utána a Lemez cd/dvd-kép vagy elmentet projekt és ha rá kattintasz akkor kéri azt ami kiakarsz írni és kiválasztod a win 7 és máris írja.

Milyen a alaplapod van?

BIOS típusa azon kívül, hogy AMI?

Link to comment
Share on other sites

És milyen rendszerre akarod felrakni?

Mert előfordulhat azért nem tudod felrakni, mert nem támogatja a rendszeredet.

De itt a BIOS és a

http://www.asrock.com/mb/download.asp?Model=P4i45GL&s=478

leírás. Rákattintasz a plusz jelre és leírja hogy kell telepíteni a BIOS-t.

HA elakadsz akkor szólj

Link to comment
Share on other sites

Helló mindenkinek !

 

Most ismerkedem a Win-7-el.

Lenne egy olyan kérdésem, hogy melyik Daemon Tools kompatibilis az op-rendszerrel - mert nálam semelyik verziót nem engedi telepíteni.

 

Ha valaki tud segíteni megköszönném !

 

Üdv.

Link to comment
Share on other sites

Peppa10!

Lite engedi nekem is az van fent.

 

foxi_maxi!

Előfordulhat ha belépsz a BIOS-ba ott írja a dátumot és a verziót. Dell vagy F2 vel tudod elérni induláskor.

Vagy ez csak ez

http://www.asrock.com/mb/download.asp?Model=P4i45GL%20R3.0&s=478

R3.0 de itt már újabb van ha ez a BIOS- és lapod akkor ezt szed le.

De szerintem nem fog elindulni mert nem írja hogy támogatja a Vista-t és lehet lesznek vele gondjaid. De azért remélem sikerül majd felraknod és működik majd. ;)

Link to comment
Share on other sites

Peppa!

 

Én már ezt kérdeztem máshol, és Bizton állíthatom hogy a PowerISO

Telepítés után kiválóan műkszik! :)

 

Nekem alapban nagyon fontos hogy jól menjen, mert vagy 48 darab DvD-m van teli iso fájlokkal.

Win7 alatt csak ez működött 100%-an!

 

Link to comment
Share on other sites

Köszi a tippeket !

 

Lancelot! : A Lite-t meg kukkolom, ha nem indul rendesen - a BIOS-t nem valószínű h, el áligatom.

 

tarantosz!: Lehet h, az lltalad ajánlott Power ISO fog bejönni.

 

Parteigenosse!: A Nero 8-at használom-de csak ISO írásra (UltraIso-t is megnézem!)

 

Utólag néztem meg, h a DaemonTools Pro 4300305 verziója támogatja a Win7-et, de csak 21 napos.!

 

Még egyszer köszi mindenkinek !!!

 

Üdv:

Peppa

Link to comment
Share on other sites

Nekem például a PowerIso halt be. A deamon meg megy csak Vista a kompatibilitásba kell futtatni rendszergazdaként. Vista SP1 be és máris megy igaz ikon nincs kint de ha elindítod a start menü vagy a programok között akkor megy.

Link to comment
Share on other sites

sztem a biztos az, amit a ms-től töltesz le... kapsz aranykulcsocskát, aktiválja magát, frissít. sok helyen olvastam, hogy a warezesek mind fertőzöttek ezzel-azzal. nekem a 7100 van, de az első adandó alkalommal töltöttem le tőlük. amióta van magyar mui-pack, még ízletesebb csemege!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...