Jump to content
PirateClub.hu

Microsoft Windows 7


megabalance
 Share

Recommended Posts

Nem értem mi lehet a baj. Megpróbáltam úgy is, hogy ki/lehúztam mindent. Egér, bill., hálókábel,füllhallgató stb.

De ugyanúgy kék halál :(

Valószínű, hogy valami hardverrel nem kompatibilis vagy nincs benne az illesztőprogram vagy driver.

Azon gondolkodom, hogy lehet felkéne tenni még egyszer és amikor először normálisan bekapcsol akkor meg kellene nézni az eszközkezelőt, hogy mit nem ismer fel...

De hát így 5*-ös Windows 7 telepítés után már semmi kedvem. Majd ha mondtok valami jó ötletet akkor majd...

Amúgy azt nem lehet, hogy a vistához való magyar nyelvi fájlokat feltelepíteni windows 7-re és akkor magyar lenne?

Link to comment
Share on other sites

Nem tudom sikerült -e valakinek nem 30 napossá tenni.Ha igen ossza meg velem sőt mindenkivel mert biztos soknak jól jönne.Persze az már luxus lenne ha magyarul ugyanis nem sokan tudunk angolul. neke

m nagyon tetszik a windows 7 .Sőt nem tudom hogyan valahogy előjött az a plusz.Szoval eddig jó.

 

Annak idején a Microsofttól le lehetett tölteni a Vista RC1-es változatát és küldtek mellé egy próbakódot.

Ezzel, ha még megvan, vagy be tudsz egyet szerezni, be lehet aktiválni a Windows 7-et, nekem csont nélkül sikerült.

Feltelepített Windows 7 esetén:

"Computer" ikon - jobb egér - Properties

Ablak alján Windows activation - Change product key

Megnyitod, bemásolod az alábbi kódot:

 

PVYFQ-2JTBV-9KXQ2-FQHDY-MTBVH

 

Elindítod az aktiválást, néhány másodpercig tart.

 

Igyekezz, mert úgy emlékszem, ezek a kódok hajdanán csak 10 gépre voltak érvényesek.

 

Sok sikert!

 

Link to comment
Share on other sites

Na ez az amit lekellene fordítani magyarra mert sajna nem értek semmit.

Nagyon hálás lennék. Sajnos a kod nem működik

 

Csomagold ki a .....patch.exe-t valahova egy mappába

Keresd meg a Windows/System32 mappában a winlogon.exe-t és másold abba a mappába, ahova a patch.exe-t csomagoltad

Indítsd el a patch.exe-t és nyomd meg a "Crack" gombot

Nevezd át a Windows/System32 mappában a winlogon.exe-t mondjuk winlogon.d4op-ra. (Itt vagyok meglőve, mert ezt a Windows nem engedi, még csökkentett módban sem. Ha valaki tudja a megoldást, kérem, segítsen!)

Másold vissza a patchelt winlogon.exet a Windows/System32 mappába.

Indítsd újra a gépet.

Link to comment
Share on other sites

Először is köszi a gyors választ.Hát én valamit nagyon elrontottam mert nem akart betölteni.Beraktam a javito lemezt

most elindul de amikor megnézem,hány napom van még nem látok semmit.Ezt irja ki Status Not available.

nem tudom mit jelent.Gondolom azért van mert kitöröltem a winlogo.exe-t.Badarságot irtam???????

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

 

Telepítette valaki friss partícióra az op. rendszert?

Mert nekem csak xp alól sikerült. Hiába írtam ki dvd-re a letöltött image fájlt (6801.0.080913-2030_Client_en-us_ULTIMATE-ULTIMATE_GB1CFRE_EN_DVD.iso), mindig kiírt vmi hibaüzenetet a lemezről való bootoláskor.

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

 

Telepítette valaki friss partícióra az op. rendszert?

Mert nekem csak xp alól sikerült. Hiába írtam ki dvd-re a letöltött image fájlt (6801.0.080913-2030_Client_en-us_ULTIMATE-ULTIMATE_GB1CFRE_EN_DVD.iso), mindig kiírt vmi hibaüzenetet a lemezről való bootoláskor.

 

ugye nem csak úgy tisztán, egy az egyben írtad ki az image fájlt a lemezre?? :) CD-képként kell lemezt csinálni belőle...

Link to comment
Share on other sites

Az a helyzet, hogy kb. 1 másodpercig ir ki valamit és utánna pedig ujraindul. Elolvasni nem tudom, de valami hardver részzel kapcsolatos dolgot láttam, de az se biztos.

 

Szerk: valahogy nem lehetne leállítani kékhalálkor? mert akkor talán letudnám fényképezni.

 

 

az a baj, hogy olyanra van particinoálva a vinyót amit nem ismer... csinálj full formatot, és az csináljon particiot amivel akarod feltenni!!!

Link to comment
Share on other sites

Kulcs csak akkor kell, ha aktíválni szeretnéd, egyébként nem.

 

Batista: tudjuk, hogy létezik az Ubuntu, én is kipróbáltam, tényleg jó volt, de speciel kb, ugyan ilyen gyors, mint ez. Egyes tekintetekben a Windows gyorsabb is. Az Ubuntunak nagyon jó tulajdonsága a csomagkezelő, ez nagyon irigylésre méltó lehetne a Microsoftnak. Csak legtöbben megszokták a Windows-t, valamint sok emberbe belerögződik, hogy a linux szar, pedig nem az, csak nem ismerik. De talán valamikor megtörik a jég. Minden esetre, én mindegyikben találtam negatívumot, és pozitívumot is. Egyiket sem szabad leszólni, és egyiket sem szabad az egekig magasztalni.

Ja, tényleg jó az Ubuntu, a laptopomon az XP SP3 és a Mac OS X mellett az is fenn van. Mindegyik másra jó.

Egyébként a Vista Beta2 és az RC1 serialja jó a seven aktiválására. Ki van próbálva.

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

 

A következő történt velem:

- feltelepítettem a 7-est, és az utolsó újraindítás után lekapcsolta az LCD monitort. Azt hittem valamit rosszul

csináltam, és nekiálltam újból felrakni. Ugyan az. Megnéztem a vistával, gyönyörűen felment, és monden ok.

Ekkor újra próbálkoztam a 7-essel, de ismét az előző jelenség. Gondoltam hát eggyet, és egy ős régi CRT

monitort raktam a gépre. Csodák csodájára tökéletesen fut a 7-es. Viszont az LCD monitorral azóta sem akar

kapcsolatba lépni.

- ezt leszámítva nekem nagyon tetszik, és gyors is.

Link to comment
Share on other sites

Köszi a feltöltést!

 

Én már feltelepítettem (egész hamar felment), és nagyon szépen fut. Elsőre feltűnt, hogy a Vistánál látványosan gyorsabb, valamint a felület új elemei is szépen sikerültek eddíg. Azt nem tudom, hogy a tálca miért nem úgy néz ki, ahogy a konferencián bemutatták, mert nekem nem az ikonos új modszer van. Amúgy játékra is jó, én simán World of Warcraftozok rajta. Vírusírtóval sem volt problémája, hardverek közül is csak a wifi adapter driverét kérte, minden máshoz volt neki. Eddíg még nem vettem észre, hogy egy beta állapotban sem lévő programról lenne szó.

Összegezve, eddíg pozitív tapasztalataim voltak, bíztató a fejlesztés. Remélem ezután is hasonlók jönnek.

Hello, én azt olvastam valahol, hogy azért van ez a tálca dolog, mert amit itt is le lehet tölteni az a tesztelőknek írt változat és nem az, amit Redmondban bemutattak, nagy különbség nincs közöttük, csak néhány apróság kimaradt belőle...

Link to comment
Share on other sites

Sajnos nekem már telepítésnél gondom akadt, ugyanis nem ismeri fel a vinyómat. vmware-val (virtuálisan) szerettem volna felrakni, de nem talál vinyót és valami drivert kér ... SATAII-es 250 GB Samsung vinyóm van! valakinek hasonló probléma ???

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok! Nekem olyan problémám van vele, hogy az a winchester, melyre telepítettem, kettő partíciót tartalmaz. 40GB a rendszernek és 120GB másra. A 40GB partícióra telepítettem, erre fel is mászott, de a 120GBos partíciót alapból nem ismeri fel. Mikor Xp-t, vagy saját magát újra kívánom telepíteni, meg a setup során jelzi "K" jelű partícióval, tehát elvileg létezik, csak nem látja a sajátgép és a total commander sem...

 

Tipp?

Különben le kell törölnöm, mert az összes felhasználói file elérhetetlen jelenleg!!

Link to comment
Share on other sites

hali!

 

én is megprobáltam ezt az új wint..

egy tiszta uj particiora tettem fel / ketté van osztva a vinyo/ simán felment , müködik meg minden.

én ugy gondolom mint átlagos xp felhasználó hogy elég problémás , de aki ideáig vistát használt biztos sokkal

egyszerübb.

nekem föleg ott kezdödött a baj , hogy egy sajátgépet nem tudtam elöhozni az asztalra.

internetet nem tudtam használni mivel a hálokártyát nem ismerte fel , más drivert vistát sem volt hajlando elfogadni,

ugyhogy be is fejeztem a szorakozást vele.játék simán ment , annyi pozitivum a video kártyához jo drivert tett,mert elsöre

minden jo volt /grafikailag/.

probáltam 2 aktiválot de egyik sem volt jó.

 

üdv...

 

 

Link to comment
Share on other sites

Szevasztok!

 

Már amikor kijött feltoltam a windows 7-et és már kicsit féltem hogy le fog járni a 30 nap szal rákerestem és találtam hozzá serialt

Szal akinek kell itt vannak(nálam működik):

 

J7PYM-6X6FJ-QRKYT-TW4KF-BY7H9

D67PP-QBKVV-6FWDJ-4K2XB-D4684

HQDKC-F3P6D-C9YYM-HRB89-QDBB7

76DX2-7YMCQ-K2WCP-672K2-BK44W

2RG93-6XVFJ-RKHQ7-D2RTT-3FMQT

TT63R-8JGWP-WWT97-R6WQC-4CVWY

YQJX6-D6TRM-VWBM7-PHDJK-YPXJH

Q7J7F-GQHBT-Q42RQ-2F8XV-2WKKM

KH4X7-JY8G7-RCD7G-BYDJW-YTPXH

WYBJ8-8QVP3-24R82-VV2VP-72Q9W

9DP2R-W78GJ-GJBKW-CKR46-H3WYT

CXB7F-WWCM4-BP9V3-2YH43-RK8Y6

W9BYV-K2TB8-4YDJT-QBQWP-KFDHB

WGDJW-B8DYC-WVKX4-6MKF4-B8PK8

2PHXF-9PBDW-D3WWY-CPDKD-XG87V

 

csak egy problémám van vele, hogy néhány játék nem megy rajta, pl. Call of Duty World at War, James Bond Quantum of Solace, Call of Duty 4

Elvileg a .NET framework miatt nem mennek. letöltöttem egyet de nem telepitette fel, mert vagy csak Viasta-ra vagy csak XP-re volt jó.

Alapból van rajta valami csak az nem jó ezeknek a játékoknak. 3.5.1. van rajta elvileg szal 3.5-öt nekem alapból nem engedi telepiteni

Légyszi segitsen aki tud.

Előre is köszi

Link to comment
Share on other sites

Nah, proba megvolt. Szep volt, jo volt ... eleg volt. Mindjart rakom vissza xp.t, mivel gepemet nemcsak aramfogyasztasra hasznalom :)

Az mondjuk erdekelne, h. 32 bites vista mernem latta a 2x2 giga ramot, win7 pedig miert latja? Vagy ahhoz mar sp2.es vista kellett volna? Mondjuk erdekes, h. bios 3 giga ramot ir indulasnal, de win7 megis 4et lat, vistat meg ugy eroszakoltam ahogy akartam, sehogyse akarta.

Igy a vegen csak az erdekelne, h. 32 bites rendszer kepes.e hasznalni 4 giga ramot, vagycsak kiirja hogy annyi van decsak 3 3.5 gigat hasznal?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...