Jump to content
PirateClub.hu

Microsoft Windows 7


megabalance
 Share

Recommended Posts

Engedi telepíteni egy újraindítás után,- de a telepítés után nincs indító ikon !!!

 

DaemonToolsj.jpg

 

Már többször (más verziónál is) próbáltam :-(

 

Nekem tökéletesen működik a Daemon 4.30.4 Windows 7 alatt.

 

Lenne egy kérdésem is: A Windows 7 nem tartalmaz semmilyen e-mail kezelő programot?

Link to comment
Share on other sites

de van neki levelezőkliense, a windows live mail, csak erősen rejtve... keresd a program files\windows live\mail alatt. :)

csak ne a saját gépben nézd, mert ott nem teszi ki az exe fájlját, hanem total commanderből nyisd meg a wlmail.exe-t. utána mint egy jólnevelt oe, olyan.

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

 

Most raktam fel Win 7-et és megnéztem sajátgépre kattintva/tulajdonságokra, hogy pontosan ezt irja ki....

 

32 bites van egyébként fent, na szal ezt irja ki....

 

Telepitett memória: 4 GB ebböl 3 Gb használható! :huh:

 

Mi van ezzel a Win 7-el sokkot kapot, hogy gépbe van 4 Gb és látt 3 Gb-ot?!?! <_<

 

Köszönöm!

 

Üdv: Moncsóó

 

 

Link to comment
Share on other sites

Üdv! Akadt némi problémám a windows 7-tel nemrégibem vettem 2x2 Gb 1333as DDRIII memóriát. Viszont nem jutott eszembe megnézni a processzor egyáltalán támogatja e, hát kiderült hogy csak 1066 os redszerbusszal rendelkezik. Utánaolvastam neten hogy összelehet e hozni a dolgot és találtam is megoldást. A lényege az volt hogy a biosban át kellet állítani a CPU host frekvenciáját (ez a biosban volt így írva) és úgy a memóriákat 1333on fogja kezelni kezelni. Ezt könnyedén megoldottam majd miután újraindítottam a gépet a windows elindulása után kb 10 másodpercel újraindult a gép. Bementem a boltba ahol vettem a ramokat megkérdeztem mit tehetek majd az eladó azt tanácsolta hogy tegyem újra a gépet mert az oprendszerek nem bírják az ilyen változásokat (ezt egyébként nem igazán értem). Otthon elkezdtem hát újrarakni a gépet, berakom a lemezt, bejön a telepítő aztán úgy 20 másodperc múlva újraindult a gép, viszont a vista telepítőjével semmi probléma nem volt (bár vistával nem próbáltam ki a dolgot csak a telepítőt raktam be). Intel Core 2 Quad Q6600asom van és a fórumon amit olvastam azt írták nem lehet baja az értékek átállításától, tehát sztem nem azzal van a gond. Ja am ha nem állítom át akkor megy a win7.

64 bites Windows 7 RC verziót használok.

 

Ha már írok leírom másik problémám ami mondjuk nem olyan fontos. Az Unreal Tournament 3-mal való játék közben úgy 5-8 perc eltelte után a gép lerakja a játékot a tálcára magától majd automatikusan visszajön olyan 4 mp után. Elég érdekes mert csak ennél a játéknál csinálja ezt és fogalmam sincs hogy miért. Frissítettem már videókártya drivert, a játékot kétszer újraraktam és a legújabb patcheket használtam hozzá de még mindig fenn áll a probléma. Ez akkor van amikor nincs átállítva a CPU 1333ashoz mivel még mindig a win7et használom és csak így tudom jelenleg. Vistán nem volt gondom a játékkal.

 

Hu de sokat írtam vajon kinek lesz kedve ezt elolvasni :D, a helyesírási hibákért sorry és köszönöm a türelmeteket hogy elolvastátok. Javaslataitokat előre is köszönöm.

Link to comment
Share on other sites

A válasz egyszerű, és a helyedben elfogadnám:

 

Egyel vissza kell állítani 1333-ról!

 

A ha a konstrukciód olyan hogy max 1333-al mennie kellene (elvileg) a hardveres problémák miatt.

[vagyis:amikor maxra van húzva a frekvencia, akkor ha nem passzol 100%-ra minden hardver (gyártó) akkor ilyen magas szinten érzékennyé válik a rendszer. Ez függ attól is hogy milyen op. rendszerrel akarod használni, mert fogadok egy másikkal nem lesz gondod (pl:win 2000) :) ]

 

Szal állísd vissza egy szintel lejjebb, és akkor menni fog!

Nem igazán jó az ha túl akarod húzni a gépedet, mert több a károd belőle mint az előnyöd.

Link to comment
Share on other sites

Nálatok is van olyan jelenség, hogy a Mozilla Firefox két három ablak megnyitásakor megdermed, és úgy kábé 10-15 másodperc után tölti be az oldalt?

 

És a fontosabb az, hogy van olyan is (nem is ritkán) hogy teljesen lefagy, és bezárja az összes ablakot.

 

Nos nálatok is van ilyen?

 

Szerintetek miért van ez nálam?

 

(Egyébként úgy megszerettem a win7-et, hogy nem is akarok leszokni róla :) nagyon stimm ez az op rendszer! :) a kisebb hibákat kivéve, de azok csak betudhatók annak, hogy még nincsen kiforrva rendesen)

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

 

Azt szeretném kérdezni,hogy feltettem a win7 7127-et és semmi probléma vele mindent felismert és jól megy.

Ha jön ki újabb release akkor muszály lecserélni ezt vagy a win update is elég?

Érdemes újra telepíteni mielött kijön a végleges verzió?

 

Köszi!

Link to comment
Share on other sites

Helló!

Nekem egy eléggé nagy gondom lenne!Vettem a gépembe 512 mega memóriát,volt benne már 2X256 Mega.Vistám volt,ment vele rendesen.Felraktam a windows 7 7100-at magyarosítást hozzá de egy idő után kékhalál.Azt javasolja h frissítsem a Biost,mert a proci meg az alaplap nem kompatibilis vagy valami hasonló,de Vista alatt akkor miért működik?Először a memóriára gyanakodtam de visszaraktam a Vistát és az meg megy.

Legutóbb ment a Win 7 egy hétig kb,aztán megint behalt.Előtte közvetlenül raktam fel nyomtatódrivert,telefondrivert,fényképező drivert.Ezek közül lenne valami?Az is érdekes,hogy kékhalálok előtt mindig összeomlik az összes böngésző amit próbáltam:Firefox 3, IE 8, Opera 10 béta, Opera 9.64.Ha tud valaki segíteni megköszönöm!

 

A gépem: Abit BD7 II alaplap

Celeron 2,4ghz proci

1Gb memória

Gforce mx440es videokártya

 

Link to comment
Share on other sites

A Windows 7 gépigénye:

    * 1GHz processzor (32- vagy 64-bit)
    * 1GB memória
    * 16GB üres hely a merevlemezen
    * DX9-et támogató videókártya 128MB RAM (Az Aero interface miatt)
    * DVD-R/W meghajtó

 

kötve hiszem, hogy az mx440-es videokari megfelelne ennek a követelménynek, de javítsatok ki, ha tévednék.

Link to comment
Share on other sites

bocs, most én jövök egy kérdéssel:

hogyan varázsolhatnám be a helyükre a windows live messenger customemoticons-könytárastul lementett szmájlijaimat? betettem a szokásos helyre és mégsem akarnak megjelenni... már egyszer sikerült, de nem emlékszem, hogyan.

Link to comment
Share on other sites

Hát őőm.Igen.Tudom hogy a videokari nem a legjobb.De ment rajta.Találtam hozzá egy drivert,amivel működött,igaz aero felület nem volt rajta...De az a dirver nem okozhatta a gondot,mert utána egy héttel jött a kékhalál,és sztem ha a driver vagy a videokari miatt lett vna akkor már azonnal jelentkezett vna.A másik h akkor fel se települt volna szerintem.Meg nem weblapok lesegetésénél mondta volna be az unalmast.Talán a nod?Vagy valami vírus??Bár ha feltelepítek egy op.rsz-t a vírusírtó az első nehogy valami bemásszon a gépbe,de sose lehet tudni.Főleg egy előzetes op.rsz.-nél.A vírusírtóm Eset smart security 4.0.442.0. Ha ez segít valakinek:S

Link to comment
Share on other sites

bocs, most én jövök egy kérdéssel:

hogyan varázsolhatnám be a helyükre a windows live messenger customemoticons-könytárastul lementett szmájlijaimat? betettem a szokásos helyre és mégsem akarnak megjelenni... már egyszer sikerült, de nem emlékszem, hogyan.

 

A te kérdésedre a válasz: Mensél el egy bármilyen hangulatjelet és keresd meg hova teszi és oda másold a többit.Szerintem ez igy működhet.Azt nemtom pontosan hova lehet.További meggoldás valami hangulatjel mentő-és visszaállító programmal.Amit szintén nemtom h müxik,de hallottam róla.Remélem segítettem valamit:)

Link to comment
Share on other sites

Nálatok is van olyan jelenség, hogy a Mozilla Firefox két három ablak megnyitásakor megdermed, és úgy kábé 10-15 másodperc után tölti be az oldalt?

 

És a fontosabb az, hogy van olyan is (nem is ritkán) hogy teljesen lefagy, és bezárja az összes ablakot.

 

Nos nálatok is van ilyen?

 

Szerintetek miért van ez nálam?

 

(Egyébként úgy megszerettem a win7-et, hogy nem is akarok leszokni róla :) nagyon stimm ez az op rendszer! :) a kisebb hibákat kivéve, de azok csak betudhatók annak, hogy még nincsen kiforrva rendesen)

 

Hát nemtom.Próbáld meg azt hogy ujrarakod a firefoxot.Ha próbáltad már akkor nemtom.Hányas verziót használsz?Nekem működött rajta amíg össze nem omlott.De az Operával is így jártam.De az is befolyásolhatja hogy milyen géped van?Mert a Firefox nekem eléggé ette a memóriát.De ha már megszoktad és nem akarsz váltani szerintem próbálkozz az ujratelepítéssel vagy a firssítéssel ha nem a legújabb van fent.

Link to comment
Share on other sites

remélem, hogy nem lesz erre szükség, mert nem szeretnéma teljes levelezésemet elveszteni... :D

 

nos, meg is van a megoldás a lementett szmájlik visszahelyezésére:

 

1) töröltem a nem működő customemosticons könytárat

2) kaptam partnertől pár szmájlit, amelyek lementve/hozzáadva létrehozták a cusomemoticons könytárat.

3) restart

4) lementett könyvtárat be a helyére

5) restart

6) és voilá - működnek a lementett szmájlik.

 

nyugris, ha erre jársz: ha gondolod, helyezz át egy másolatot a messenger topikra, rádbízom. :)

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

Van 1 problémám!Feltelepítettem többször is a Win7-et de amikor el kéne indulnia az op.rendszernek egy fekete kép jön és semmi sem történik!!Próbáltam már a 32bit-est és a 64bit-est is de ugyan az!Konfigom:AMD Athlon 64 X2 dual core proci 5000+,2.60Ghz,1.75gb ram

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...