Jump to content
PirateClub.hu

Félsz a H1N1 vírustól?


remixboy_
 Share

félsz hogy megbetegetsz a H1N1 vírustól?  

168 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. ?

    • igen
      22
    • nem
      139
    • már átestem rajta
      6


Recommended Posts

nekem úgy tűnik, ennek az egésznek nagyobb a füstje, mint a lángja. a legtöbb fertőzöttet hazaküldik, hogy otthon feküdje ki, tehát kb ugyanolyan veszélyes, mint a normál influenza. valószínűnek tartom, hogy inkább a xar gazdasági helyzetről való elterelés az igazi szerepe az egésznek. ha neked az van, akkor legalább túl leszel az egészen.

nálunk itthon valami brutál hasmenős-hányós móka van....

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Abszolút nem félek tőle! Csak fölfújják az egészet!!! Rádió, Tv, Újság, Internet (már a könyökömön jön ki a sok hülyeség)...mindenhol ezzel a xarral zaklatják az embert!!! <_< Bekapcsolom a TV-t: Híradós bige sokadszorra is a H1N1-et majmolja!!! <_< Csak rémisztgetik az embereket! Ebből is, csak úgy mint minden másból hasznot húznak! Jól ráijesztenek az emberre, árulják jó pénzért az ellenanyagot, amit nagyon sok ember megvásárol...és ollééé...kész haszon a gyógyszeriparnak, az államnak etc...Így húzzák le ismételten a magyar népet! Mondván: Megveszed, akkor nem fogsz megfertőződni, és akkor neked hűűű de tök jó lesz!! Semmi értelme ennek az egésznek...már nem tudnak magukkal mit kezdeni az emberek, így ezen csámcsognak...mintha ezzel jobb lenne, és ettől javulna a helyzet, és megszűnne a járvány... <_< Ha olyan borzasztó nagy járvány van, akkor olcsóbban kellene adni az ellenszert, és akkor lehet h több ember venné meg, és ezáltal gyorsabban túleshetnénk az állítólagos járványon! Szerintem nem komolyabb egy normál influenzánál, úgyhogy én nem félek tőle...Csak ez a "bolhából elefántot" téma nagyon nagyon föl tud dühíteni!!! :angry: :angry: Kb ennyi az amit le akartam írni! ;) További szép napot nektek! :)

Link to comment
Share on other sites

a tanárunk asszem kedden mesélte ezt a H1N1-et.aszt mondta hogy amerikába valaki hadicélra fejlesztette ki ezt a vírust,hogy megfertőzitsen mindenkit,és az ellenszerüket jó pénzé eltudják adnia népnek(ezzel miliárdos nyereséget szerezve maguknak ;) arra viszont nem gondolnak hogy már több ezren meghaltak emiatt ;) szép...

 

am,én most nemtudom, talán kicsit tartok tőle de amúgy semmi

Link to comment
Share on other sites

szerintem bolhából elefántot csinálnak, nem tudom de ha tényleg olyan veszélyes lenne akkor nem mennének ennyien haza otthon lábadozni.

amúgy nem vagyok beteges típus 1évben 1x egy kis szokásos takony és ennyi :D ha meg elkapom akkor így jártam forrótea plusz melegágy 4ever :lol: elég erősnek tartom az immunrendszerem :P

sokkal jobban foglalkoztat a gondolat hogy egy családtag/barátot fertőz meg aki esetleg rosszul viseli a betegségeket

amúgy minden nap vizes vagyok térdig szóval esély az van rá hogy megfázzak, de megfázással nem megyek dokihoz szóval ha azt kapom el is megfázásnak vélem és aszerint járok el azaz tea és pihi :happy:

Link to comment
Share on other sites

Abszolút nem félek tőle! Csak fölfújják az egészet!!! Rádió, Tv, Újság, Internet (már a könyökömön jön ki a sok hülyeség)...mindenhol ezzel a xarral zaklatják az embert!!! <_< Bekapcsolom a TV-t: Híradós bige sokadszorra is a H1N1-et majmolja!!! <_< Csak rémisztgetik az embereket! Ebből is, csak úgy mint minden másból hasznot húznak! Jól ráijesztenek az emberre, árulják jó pénzért az ellenanyagot, amit nagyon sok ember megvásárol...és ollééé...kész haszon a gyógyszeriparnak, az államnak etc...Így húzzák le ismételten a magyar népet! Mondván: Megveszed, akkor nem fogsz megfertőződni, és akkor neked hűűű de tök jó lesz!! Semmi értelme ennek az egésznek...már nem tudnak magukkal mit kezdeni az emberek, így ezen csámcsognak...mintha ezzel jobb lenne, és ettől javulna a helyzet, és megszűnne a járvány... <_< Ha olyan borzasztó nagy járvány van, akkor olcsóbban kellene adni az ellenszert, és akkor lehet h több ember venné meg, és ezáltal gyorsabban túleshetnénk az állítólagos járványon! Szerintem nem komolyabb egy normál influenzánál, úgyhogy én nem félek tőle...Csak ez a "bolhából elefántot" téma nagyon nagyon föl tud dühíteni!!! :angry: :angry: Kb ennyi az amit le akartam írni! ;) További szép napot nektek! :)

 

Abszolut egyetértek! Nem félek a H1N1-töl,mert kb ugy fujták fel,mint a Blikk a világvégét...

 

esküszöm jobban fosok 1 blikkes emberkétöl,mint 1 influenzástól!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Hát most kb a fél osztályunk hiányzik betegség miatt! :( Szóval ma én is hazajöttem már az első óra után, mert egyáltalán nem voltam jól és most is fáj a torkom, kiráz a hideg, és egyfolytában a folyóügyeimet kell intéznem! :( Szóval... kicsit be vagyok parázva tőle, hogy elkapom!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...