Jump to content
PirateClub.hu

Élő hangszeres vs. elektronikus zene


Daniel
 Share


Recommended Posts

Szombaton megyek discoba :D :D :D

Már előre rettegek, de b.nőm szerint a zenegépben van Kárpátia szóval majd benyomom ha nem birom tovább. És remélem a DJ késni fog mert ha berak valami számot én bele fogok halni.

Tök jó lenne ha a gépben benne lenn a TE - Disco c. szám :D :D tuti hogy beraknám.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Igaza van egy részt. Mert ami igazi zene, az azért igazi, mert van dallama. Bár vannak olyan ügyes emberek, akik a basszust is el tudják fütyülni, de én még azért a disco-t még mindig csak a tuc-tuc-ba sorolnám és úgy emlékszek, hogy a RAP pedig inkább szaggatott dallamú (nem igazán hallgatok rap-et, szinte egyáltalán, de olyan egy kaptafa, mert ugye csak mondja-mondja, sosincs vége) és sztem elég nehéz elfütyülni. De kétségtelen, hogy pl egy Bikini - Részegen ki visz haza vagy egy Mike Oldfield - Shadow On The Wall számot máris egyszerűbb fütty formájában előadni :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Hát lehet hogy polgárpukkasztóan felháborító leszek, de én kifejezettem utálom azt a zenét, amit nem hangszerekkel játszanak... Jó lehet hogy zeneőrült vagyok, de nem olyan nagy tudomány számítógéppel összerakni egy zenét, és aztán azzal körbejárni a világot. És kiállítani egy nőt énekelni, aki gyakran nem is tud, csak ügyes szoftverekkel helyrehúzzák a hangját. :) Persze tisztelet a kivételnek, mert vannak, hallottam már én is JÓ elektronikus zenét, de én inkább a húroknál és a bőröknél maradok :D Úgyhogy egyértelműen rock :D

Link to comment
Share on other sites

egyiksem! :P

a disco telivan sok otthon van a tiesto posterem populáriszenekedvelő k****g-el! <_<:P

nem leszólom őket csak már divat a disco+ a tiesto+a budai...

na ezért nem járok se disco, se rockkoncert,hanem:

csakiscsak club-ok,és assimetric techno,techno,d&b,breakbeat....

mondjuk ebbe nőttem fel lehet ezért van ilyen véleményem! <_<

bocs ha valaki magára vette volna!

nincs rossz szándékom...

csak véleményem! :)

Link to comment
Share on other sites

rock vs. rap ... ez nem igaz sztem mert szvsz a rockerek elöbb állnak le rapperekkel mint discosokkal...ugyanígy a rapperek elöbb rockerekkel, mint discosokkal.. ez egyéni vélemény, én eddig ezt tapasztaltam

Link to comment
Share on other sites

na zsal egyet modok ez az örökös vita hüyleség.....:) mert ki mit halgat nme vagyunk egyformák(még) :))

szal speciel én rockot nem szertem de rengeteg rocker haverom van és megy ez forditva az ilyen megitélés meg hogy aza zene amit elehet fütyülni !!!ez LOL a discos számok fülbe mászoak na azt fügyülöd 10 év uttán is:)) mid1 a lyénega léyneg a zene az egyéniségedhez tartozik és ahogy modtam nem avgyunk egyformák!!!:) Aki ezt a másik azt halgat:) Nicns megkülömbözets mid2 zene és élvezhetö cs kienk mire edzödöt a füle:)) jah egy közös vonás:D sok rocler ,és discos utálja rappet de enm yolan sok de vanak:) na ez közös vonás:D

NA jo kcsit ösze visza irok már de aléynega lényeg hogy eza vita marhaság nicns megkülömbötetés:))

csáo

 

Topik zárva:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

csatlakoznék a discósokhoz, én alapvetően a dance muzíkát csípem, de egy-egy normálisabb rockot, vagy rappet is meghallgatok :) nameg ott vannak a nagy öregek (republic, edda, beatriche) amiket még szeretek, főleg karaoke partykon :lol:

ja és a dance zenét is el lehet fütyülni..most is épp azt csinálom (illetve csak félig mert nem tudok eccerre fütyülni és írni is nagyon..)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

itt nincs olyan h ez a nyerő meg az a nyerő....nem szeretheti mindenki a rockot...illetve a Disco-t...ebből is látszik h nincs 2 egyforma ember a földön..én mind a 2őt meghallgatom...bevallom Discot többet hallgatok...de elég sok rockot is...nem tudom h ki h gondolja de mind2 zenefajtából vannak remekül és rosszul sikerültek..én úgy gondolom h 1 vagy 2 szám alapján lehet elmondani a véleményét az embernek az adott műfajból...

Link to comment
Share on other sites

Egyértelműen Rock mert nincs is jobb a pogónál és a piálásoknál. De nem csak ezért tetszik, de...

 

Én személy szerint nem tudom meghúzni a párhuzamot a rockzene meg pogó és piálás között. Az inkább bulizás kérdése...de úgy vágom, mire gondolsz. (ennyi a regálás)

 

Én személy szerint többféle zenét is szívesen hallgatok, ebben benne van a rock is, meg az úgymond "disco"-zene is, meg még sok más is. A rockot mégis kicsit igazibbnak érzem, mert az számomra emberbarátibb. Énekelhetőbb, dúdolhatóbb, és ami nekem inkább fontos, nagyon sok rockszámnak van mély tartalmi mondanivalója, ami megfogja az embert, és a zenemű méginkább felejthetetlen marad.

Ha egyszer valamikor ne adj' isten úgy adódik, hogy itt a Földön kő kövön nem marad, amíg ember él a földön, lesz rockzene.

Link to comment
Share on other sites

Reklámmentes környezetben várjuk az elektronikus zene szerelmeseit! Ez nem a megszokott magyar warez site, nálunk

 

minden a zenéről szól. Megtalálhatod a legújabb 0-day vinyl-eket, cd-ket, liveset-eket, videókat és mindezt

 

természetesen teljesen ingyen. Minden érdeklődőt szeretettel várunk :)

 

Elérhetőségünk: http://e-beats.rootsite.hu

 

banner_eb.gif

 

Amit kínálunk:

 

- Egy igényes fórum

- Egy jó közösség

- Naponta frissülő zenei felhozatal

 

Gyere és nézz be hozzánk! Megéri!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...