Jump to content
PirateClub.hu

Élő hangszeres vs. elektronikus zene


Daniel
 Share


Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ha csajokat akarsz, akkor menj inkább egy bordélyházba vagy esetleg az út mellett keress magadnak, megint az a probléma forog fent, hogy azt hiszi a sok okos ember, hogy rock zenében csak olyan van, amiben szétvernek mindent, hörögnek, ordítanak, és hangoskodnak. De mindig tévednek egy nagyot. Egyébként ha igazi koncertfényt akarsz látni, akkor ajánlanám a Pink Floyd - P.U.L.S.E. koncertet, ami 1994-es, ahol addig soha nem látott fénytechnikát alkalmaztak és ahhoz hasonló még nem nagyon volt koncerten azóta sem. De ez most olyan, hogy a vaknak hiába magyarázom el a hupililát, úgyse fogja fel. Ennyit erről.

Link to comment
Share on other sites

Hát sztem metal, ha a SOAD nem elég vad és prögős, akkor nem tudom micsoda :D Inkább metal, mint rock, de igazából nem lehet egyik ágazatba se belesorolni. Igaz ami igaz, rendkívül technikásak. Persze ezt csak az tudhatja, aki szinte minden számát ismeri és nem csak az Aerials-ot és a Toxicity-t ismeri.

 

De például a Dope-hoz képest sztem nem anyira pörgős, amugy vhol industrial rocknak volt irva a soad, szal nem tom. Lényeg hogy számomra a legjobb külföldi zenekar.

Link to comment
Share on other sites

http://rockvstechno.uw.hu/rvst.php

 

Ha én elmegyek egy jó rock koncertre, nem csajozni megyek, hanem tombolni és pogózni, élvezni a jó zenét, basszust, és a rengeteg szólót.

Csajokat máshol keresek, vagyis már nem, mert van.

És horty911-nek igaza van, nem csak olyan rockkoncert van amin törnek zúznak, meg hörögnek az előadók.

Ha jól emlékeszem 11 éve volt nálunk az Iron Maiden, sokan még erre a zenekarra is azt hiszik hogy hörgős, mert sz*rt se tudnak róluk. F*szomat se érdekel egy lézershow ami a discocban megy, hidegen hagy. Én ha rockkoncertre megyek, nem nagyon érdekel a fénytechnika, engem az együttes érdekel, hogy jót nyomjon.

 

Link to comment
Share on other sites

hehe még mindíg megy a vita. én meghalgatok minden félét ami tetszik. egyedűl a túlontúli szélsőségeket nem szeretem.

 

fölös bizonygatni, hogy melyik a jobb. nem lesz attól senki sem jobb ember, ha discót halgat. de az agyatlan dolgokat, nem szeretem. és azt ne szeresse más se. :)

Link to comment
Share on other sites

http://rockvstechno.uw.hu/rvst.php Ennek az oldalnak létezik az ellentettje is valahol, mert már láttam! Viszont mind a két site b@romira szánalmas és megvetendő! Továbbá nemértettem soha az olyan embereket akik a másik ember zenei ízlését kritizálják, ócsárolják, megvetik, mondván, hogy az a jó zene amit ő hallgat és nem amit a másik! Ezen mikor lesznek már túl az emberek...? :no:
Link to comment
Share on other sites

Szánalom az az oldal (rockvstechno) <_< lol hát persze kiválasztja a legrosszabb képet egy rockkoncertről :D Mellesleg hol találsz magyarországon ilyen hiperszuper stadiont?Na erről csak ennyit.Mellesleg teljesen egyetértek MetalGunnal.Ha a fényekben akarsz gyönyörködni akkor indítsd el a media playert és válassz ki vmi képi megjelenítést azt' nézzed :lol:

A "Ti partytok" részről annyit hogy a rock oldalon azt mutatja amikor a sok ember már lelépett és ott a sok szemét (amikor a discos bulik végetérnek akkor ugyanolyan szemétdomb van ott is), meg mittomén épp nem a legjobb csajokat mutatja (enyhe kifejezés), a disconál meg amikor nagyban megy a buli, meg a legjobb csajokat akik csak előfordultak azon az eseményen, lol nem hinném hogy ott az összes csaj ilyen bombanő volt.

Ja meg persze aza nagyon király és hatalmas színpad.Csak azon a bazi színpadon annyit látsz hogy egy emberke áll egy helyben és csavargat vmit.

Nagyvonalakban ennyi a véleményem az oldalról <_< És bocs ha vkit ez rosszul érintett, de ennek az oldalnak a láttán muszály volt reagálnom.

Link to comment
Share on other sites

Én meg hozzáteszem, hogy azért rock koncertek is szoktak olyan "igényesek" lenni, mint az említett oldalakon mutatott képeken. Sőt... Olyan szinten is igényesebb, hogy van miért olyan koncertet csinálni és annyi embert összehívni. Az meg ökörség, hogy csak szabadtéri 10 négyzetméteres színpadokon szoktak rock koncertet lenni. Nem tudom miért is szokott akkor teltház lenni pl egy Iron Maiden vagy egy Metallica koncerten, ahol pedig bazi nagy színpad van és a legfejletteb technikákat alkalmazzák az előadásokon. És ezek még csak úgymond sima metal zenekarok, de pl egy prog rock együttes még szemetkápráztatóbb szinpadképet ad a közönségnek, tessék megnézni a Yes: Live In Tsongas vagy a Pink Floyd: P.U.L.S.E. koncertet.

Bár ezekről csak az nem tud, aki nem akarja elviselni az igazságot :D Vagy nem? Aki felrakta azt az összehasonlítós oldalt a topicba, az is ugyanúgy tudja, hogy ez nem így van, mint ahogy látszik, csak már nem tudott mivel érvelni és valamit ki kellett találni. Olyan mint a Narancskirály (Viki), mindig ki tudnak találni valami süket dumát. Jóból (rosszból) is megárt a sok, asszem.

Lényegébe az van. :D

Link to comment
Share on other sites

Jaja... meg AC/DC koncerteken, hatalmas színpad van a mögöttük lévő hatalmas harang/Angus Young/stb szoborról nem is beszélve.

Iron Maiden esetében általában Eddie van hátul :D Az Iron Maiden rio-i koncertjeit is meg lehet nézni, khm vannak egy páran.

Link to comment
Share on other sites

Mellesleg hol találsz magyarországon ilyen hiperszuper stadiont?Na err?l csak ennyit.Mellesleg teljesen egyetértek MetalGunnal.Ha a fényekben akarsz gyönyörködni akkor indítsd el a media playert és válassz ki vmi képi megjelenítést azt' nézzed :lol:

 

Stadion? Aréna...

Fény? Akkor ülj a sötétben, ha neked az tetszik...

Link to comment
Share on other sites

Stadion? Aréna...

Fény? Akkor ülj a sötétben, ha neked az tetszik...

 

Jajj barátom, nem kell kifordítani az ember szavait. ? csak arra gondolt, hogy egy rock vagy metal koncerten nem veszik el az ember eszét a fény?z? pompával a zenér?l, mert nálatok ez nagy fegyver, így kevesebben figyelnek a "zenére". De tudod mit, ha kell, akkor az igazi zenészek tök sötétben is képesek eljátszani azt amit éppen akarnak, mert ?k tudnak olyat is. H?ha.

Link to comment
Share on other sites

Amíg a föld kerek, mindíg lesznek rockerek,

de mivel a föld tengelyesen ovális,

jó lessz nekünk a metál is!

 

 

:D

 

:D jó kis átírat :)

 

Elhagynak százan, jönnek ezren

A Headbangerek egyre többen lesznek :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...