Jump to content
PirateClub.hu
Sign in to follow this  
007 Silence

Ki mire gerjed be?

Recommended Posts

Ha a barátnőm mélyen a szemembe néz, mindent ki lehet olvasni a szeméből, hogy mit szeretne, az ellenállhatatlan :wub:

gyorfypeti,

szívemből szóltál :) A barátnőmnek nincs nagy melle, ellenben gyönyörű alakja van! :rolleyes::o Még nem láttam meztelenül, és nem is siettetem a dolgot, hisz elég, ha csak rám néz azokkal a gyönyörű szemeivel, no akkor én megőrülök :):) szeretem nagyon :wub:

a köldökpiercinges csajok nálam a nyerők de ha nincs neki és jól néz ki akkor is nyerő XD

Uhh nekem a formás nyak a nőn és kész vok.... Csajom azt mondja lehet vámpír vagyok :P :P

szerintem énvagyok a legbetegebb, én 1 szép has és formás köldök, és kész padlótfogtam, megőrülök tőle.

Engemet mindenek előtt egy gyönyörű szem és egy szép, kedves mosoly. :) Ezek után jöhet a szokásos mell-fenék páros. ;)

Colinka én is a hastól teljesen betudok indulni.

ááh én attól ha a nyakam vagy a drekam úgy érintik...naagyon

kül nekem pasi háát kicsit mgasabb nálam és erősebb nálam :D ha kicsit gyútr nem árt, nem mr.prpoer-t keresem de nem árt egy kis izom.. :D

sexy doktornéni a tuti :D

Külső : Arányos test alkat, szép kerek mellek formás fenékkel.

téma : 2 csaj játszadozik egymással félreérthetetelen helyzetben

érintés :ha valaki a nyakam puszilgatja.

ha véresre karmolják a hátamat :lol:

Szintén, mint az előző :P Mondjuk nem kell véresre, de én is imádom, ha karmolnak, vagy harapdálnak szex közben :)

Szőr nélküli női nemiszerv :)

Én a szép combok és a köldök :P (Persze női) :D

Engem az izgat fel legjobban,ha kibukkan a ruha alól a melltartó pántja.

És a hatalmas igazi(no szilikon)cicik.

Ha szép formás és szexi lábai vannak, meg jó mellei aminek a körvonala jól kivehető am van ijen (nem szilikon).

Ha a nyakam puszilják. :P

Engem pedig ha esetleg a szoknya alól kivillan a picike tanga, vagy esetleg ha nincs is rajta bugyi és szoknyában mehet a szex :)

Hogy mire gerjedek? Ha a csaj megkérdezi, hogy mire gerjedek :P a válasz "természetesen rád" :D

elsősorban a barátomra :wub: , másodsorban: egyenes, barna haj; kék szem és egy őrjítő tekintet :P (némi izom se ártana meg a napbarnított test :P )

én arra gerjedek be, ha egy pasinak jó illata van, tiszta, hygénikus, ápolt, tehát megfelelő dezodorral ápolja magát, és zavart visszafogottságával megpróbál elvarázsolni engem a gyengéd érintéseivel, és engedi, h irányítsak. :blush:B) szipi

engem a has indít be meg meg a köldök ááá meg ha a melltartó kivillan vagy ha a csaj behajol előttem és látom a mellét meg a melltartóját akk egyből elkezdek fantáziálni! :DB)

Hát nálam a hosszú formás comb ami igazán beindít de ha van rajta 1 fekete combfix vagy harisnya akkor én már kész is vagyok :)

Szép szőke haj,szovall nem az a fehér,hanem olyan szép méz szőke,világosabb melirekkel.De ez nem olyan fontos.De nagyon izgató számomra a gyönyörű száj,zöld macskaszemek(főleg fekete hajjal),magas vékonyabb test,de nem az a bordakilátszós,formás mellek,szép fenék...Asszem ilyen nem is létezik,na jó de...A Kelly Carlson..A kés alatos Kimberly XD...De egy simán szép nő is izgató,ha beizgul....=)

karcsú comb vagy/és köldök piercing vagy/és kerek popcsi vagy/és kerek cici

Nekem a szemek az elsők.Ha nem tetszenek a szemei akkor lehet a világ legjobb alakú nője.

szép kerek fenék rendesen betudja indítani a fantáziám..:D

Sportos csajszi, hátra kötött, picit fölfele kötött lelógó copf, baseball sapka, top, - rövid - rövid nadrág, bokánál kicsit följebb érő zokni és sportcipő! Na meg persze a gyönyörű igéző szemek, párosulva csinos testtel és szép arccal. Úgy kb. ez a favorit. :blush:

Hát nekem nagyon bejön ha szép a csaj alakja nem gázosa feje tűsarkut visel és esetleg combfixet hord vagy esetleg még ha a tangából azt a vékonyat hordja(ami csak mint 1 zsinor ugy néz ki az egész , nem tom mi a neve poreszből látam xd) +szép combok :D (senki sem tökéletes még én sem meg ö sem lehet az)

bár szivesen ismerkednék már valami hasonlo csajal :)

Pl, amikor feláll a székről és kivan a bugyi, vagy még a feneke is picit, utána pedig ahogy belehúzza a fenekét a szűk farmerba (az a tipikus mozdulat, biztos tudjátok miről beszélek)! :D

A combfix engem is nagyon fel tud izgatni. :D Azon kívül még az, ha egy kicsit rá lehet látni a lány mellére. :P