Jump to content
PirateClub.hu

Ki mire gerjed be?


007 Silence
 Share

Recommended Posts

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

szép formás fenék, szép (nem feltétlen nagy) cicik, egy kisseb is lehet szép. jó test, és nagyon fontos, h átjöjjön a csaj stílusa, ismerek ojan csajt, aki télleg jól néz ki, de egyszerűen nem bír felizgatni, a jelleme miatt.

 

szőkésbarna haj, bár ez nem ojan fontos, de a szőkésbarna hajúak teccenek a legjobban :D

 

Jah, és szép vörös szemek (rem értitek ) :):D

Link to comment
Share on other sites

Nálam ha egy lány kelleti magát (mármint, ha már tudom, hogy meg fogom kapni), de még vonaglik előttem, az nagyon fel szokott izgatni, no meg a szexi fehérneműk, minden volt barátnőm azt vett magának ha közös ünnep volt! :)

Amúgy még, ha a nyakamat izgatják, attól szokott beindulni a fantáziám... :)

Link to comment
Share on other sites

nekem leginkább a kisugárzás fontos.

 

persze egy szép test is bármikor levesz a lábamról, de attól nem az agyam indul be.. :P

 

amúgy nagyon mell párti vagyok egy szép ( inkább nagy mint kicsi de a kicsi is tud nagyon jó lenni ) mell el tud bűvölni amikor csak akar ^_^

 

persze ha olyanok egy csaj szemei azok is nagyon izgatóak tudnak lenni, vagy ahogy néz velük

Link to comment
Share on other sites

én is ha úgy vesszük valamennyire mellmániás vagyok, mert egy szép formás mell,ami nem túl nagy, de nem is nagyon kicsi, mellé egy gyönyörű formás popsi, nagyon le tud venni a lábamról!

Na persze ha ehhez még egy gyönyörű arc is társul (s nem olyan amilyenre vödröt húzna az ember) na az ám az igazi!! :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sztem is csak EGYIK szempont a karosszéria! Ha meglátok egy helyes kis leányzót...(fenék, arc - csakhogy igazodjak a topic stílusához:DD ) Ezek már megnyerték az 'ösztönből' működő részem! De ha még a 'belsőm' is meg akarja kaparintani egy kishölgy, akkor ahhoz még: ad. 1 eszméletlen kis huncutnak kell lennie, ad. 2 lehet kis pimasz is,de azért intelligens!

De amit iszonyúan szeretek, ha egy lány(nálam alcsaonyabb!!) úgy beszél , hogy közvetlen előttem áll, felfelé néz a szemembe és megdönti a fejecskéjét...ha látom a hattyú nyakának ívét...a kulcscsontját...WOW :DDDD na onnantól nincs megállás...

 

Na peace

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

egyet értek hunzeppel én is beizgulok ha egy lány beizgul :D

meg + kicsit piszkos a fantáziám :D és a szagoktól is beindulok de attol piszkosul na meg a szép mellektöl föleg csajométól fúúúú bakker áááááááá ráindultam csajomra és nincs itt fu de most ugy meg..öö

na ez már más téma mint amiröl szó van :D hupsz

Link to comment
Share on other sites

Szerintem egy csodaszép női test látványától, vagy akár a gondolatától az ember tűzbe jön ugye, és egy bizonyos szint fölött nincs JOBB csaj, csak jó csajok vannak ugyebár. Na és persze fő a változatosság, ugye kedves férfitársaim ;) De ez a csaj itt, ezzel a tündéri pofival ennivaló.

 

tila.JPG

 

Úgy hivják, Tila Nguyen, vagy Tila Tequila. Nem biztos, hogy ez a legjobb képe, de szerintem mindegyiken nagyon jól néz ki, és az tuti, ha ezekkel a szemekkel rámnézne, azonnal szájbalőném :)

 

Namégeccer, hogy gerjedjetek ;)

 

tila2.jpg

 

 

Amúgy meg nagggyon bepróbálnék egy olyan Béresalexandrás, Rubintrékás testű kis izomgolyót valami egzotikus pofival, csak a móka kedvéért, kis feszes hasizommal, sportos izomzattal, de semmi bádibilding, mert az naggyon taszit.

És tényleg szép kis arca legyen, ne valami farsangi maszk :D Az naon fontos.

 

Ja, és bukjon a sörhasamra :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...