Jump to content
PirateClub.hu

Gyúrjunk wazze!


jannussz
 Share

Recommended Posts

azt kéne tudni hogy milyen felszerelésed van vagy terembe fogsz-e járni egy héten hányszor tudsz majd edzeni

vastagitani szálkásitani akarsz-e vagy csak formába akarod hozni ismét punnyadt testedet :rolleyes: :rolleyes:

gyurjunk vazze!!

 

Itthon csak ket kezisulyzo, tarcsas sulyokkal, amugy terembe akarok jarni heti haromszor es egyelore csak a sorhas le, izo m vissza uzemmodban mukodnek.

Link to comment
Share on other sites

Gyorben nemigen talaltam olyan termet ahol van rendes edzo eddig sajna... Kene a segitseg

Link to comment
Share on other sites

na csá egyenlőre két három hónapig heti három edzés lenne és minden izomcsoportra sor kerülne két két gyakorlattal

aztán majd heti négy edzés ha még egyáltalán lessz kedved

nos mell:fevenyomás 4x8

tárogatás4x8

hát:mellhez huzás csigán 4x8

evezés döntött törzzsel 4x8

ha birsz huzóckodni akkor 4xamennyi megy

váll:oldalemelés 4x8

nyakmögülnyomás4x8

kar:bicepsz állva kétkezesruddal 4x8

bicepsz ülve váltott karral 4x8

tricepsz:letolás csigán 4x8

homlokraengedés 4x8

láb:gugolás 4x8

lábnyujtás4x8

lábhajlitás4x8

vádli 4x20!!

has:felülés

hasprés

lábemelés

annyit csinálj hogy meglegyen összesen kb 300 db

 

ezt az edzéstervet csináld 2-3 honapig ha még akkor is fogsz járni irj és irok majd egy osztott edzéstervet

amibe kettéosztjuk az izomcsoportokat és igy egy egy izomra több gyakorlat jut majd

de kezdetnek ez elég

ha valami nem világos irj

gyurjunk wazze !! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

hey jannussz!

 

megint lenne pár kérdésem :) :

 

1,itt a nyár,diétázgatok meg kardiozok is rendesen,de ma a teremben az egyik srác azt mondta,hagyjam a picsába az egészet,inkább növeljek tömeget,mert sehogyse fogok kinézni..... namármost fogyni és tömeget növelni egyszerre nem lehet,te mit ajánlanál?

 

2, lassan elfogy a protein,amit a pincében találtam.... ha újat vásárlok,te melyiket ajánlanád?

 

gyurjunk wazze

Link to comment
Share on other sites

hey jannussz!

 

megint lenne pár kérdésem :) :

 

1,itt a nyár,diétázgatok meg kardiozok is rendesen,de ma a teremben az egyik srác azt mondta,hagyjam a picsába az egészet,inkább növeljek tömeget,mert sehogyse fogok kinézni..... namármost fogyni és tömeget növelni egyszerre nem lehet,te mit ajánlanál?

 

2, lassan elfogy a protein,amit a pincében találtam.... ha újat vásárlok,te melyiket ajánlanád?

 

gyurjunk wazze

döntsd el mit akarsz vastagitani vagy szálkásitani?

én most creatint szedek nekem bevált a jövő héten veszek még hozzá folyékony aminot ez a kettő szerintem jó lesz

ajánlani tudom neked is :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

döntsd el mit akarsz vastagitani vagy szálkásitani?

én most creatint szedek nekem bevált a jövő héten veszek még hozzá folyékony aminot ez a kettő szerintem jó lesz

ajánlani tudom neked is :rolleyes:

 

 

hát itt a probléma... szálkásítani nincsen még mit,de volumasst meg nem akarok szedni,mert macis leszek tőle,én meg vékony akarok lenni :)

 

ezért szedek most egyszerű proteint...segít az izomfejlődésben és kész.... vagy rosszul teszem?

 

 

táplálékkiegészítőzzünk vazze! ;)

Link to comment
Share on other sites

sok féle van olyat válassz aminek magas a fehérjetartalma +80% és ami árba is megfelel neked vagy folyékony amino

 

anyámék állják,szóval árban akármi megfelel,de fehérje és fehérje között is van különbség :angry:

 

 

 

Kalash: A testsúly, pontosabban a testzsír százalék csökkentésének folyamatát nevezik a testépítésben szálkásításnak. A folyamat célja, hogy az izmokat takaró zsír- és bőralatti vízréteg minimalizálásával a lehető legdefiniáltabb állapotba - azaz legjobban látható, kirajzolódó formába kerön az izomzat.

 

A szálkásítás első része, a testzsírszázalék csökkentése elsősorban szigorú diétával érhető el. Ahhoz, hogy szervezetünk a meglévő zsírréteget elégesse, ollmódon kell megszorítani az össz-kalóriabevitelt, hogy ez minél kevésbé lassítsa le a szervezet anyagcseréjét. Ehhez rendszeres, de kis adagokban történő táplálékbevitelre (napi 8-10 étkezés is akár), rendszeres de nem túl megterhelő testmozgásra, és a kalória arányában minél magasabb és jobb minőségű fehérje bevitelére van szükség. A folyamat során drasztikusan visszaesik az erőszint, és komoly kitartást követel a szénhidrátszegény diéta betartása.

 

A szálkásítás második részére, a vízhajtásra csak a versenyzőknek van szükségük. Az ún. "strandfazon" eléréséhez elegendő az imént leírt szigorú diéta.

Link to comment
Share on other sites

Szevasz jannussz én azt szeretném megkérdezni hogy:valahol olvastam azt irtad te neked a creatin és a folyékony amino az ami bevált. Azt szeretném megkérdezni te milyen áron veszed a creatint,mennyit és hogyan fogyasztod?En is azon töröm a fejem h kellene kipróbálmi a creatint.

Link to comment
Share on other sites

Szevasz jannussz én azt szeretném megkérdezni hogy:valahol olvastam azt irtad te neked a creatin és a folyékony amino az ami bevált. Azt szeretném megkérdezni te milyen áron veszed a creatint,mennyit és hogyan fogyasztod?En is azon töröm a fejem h kellene kipróbálmi a creatint.

pont tegnapelőtt vettem 500 gramm 3500ft ba került az amino pedig 1literes 5650ft

ez amit én vettem creatine-ez monohidrát tehát egy hétig napi négy öt teáskanálnyit kell bevenni kb fél liter vizzel (ez a feltötés)utána napi két teáskanálnyi akkor is ha nincs edzés

ha creatine foszfátot szedsz akkor napi két teáskanálnyit kell bevenni itt nincs feltöltés

ja és üres gyomorra tehát kora reggel és napközbe is étkezések között jó még mellé a szőlőcukor.. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

helo jannusz! Én 16 éves vagyok és kb. egy fél éve kezdtem el gyúrni! Most vettem egy 500 grammos creatin monohydrator! ha küldenék egy képet magamról megnézdéd és tudnál ajánlani egy jó tömegnövelő edzéstervet a creatin mellé? előre is köszi!

 

Link to comment
Share on other sites

Hasra: Felülés, felülés csak az egyik oldalra felváltva az oldalsó izmokért, lábelemések; ha tudod mi az csinálj hasprést is.

Mell: fekvőtámasz, szűk és tág támasszal.

Váll: ha van 5 (vagy valamilyen)kg-os vizespalackot és egyenesen állva emelgeted a törzsedtől 90 fokra, vagy van még egy pár variáció pl: hogy a könyököd is 90fokra be legyen hajlítva. Húzódzkodhatsz is az sosem árt! :D

 

Most így hírtelen ennyi, de majd Jannussz kijavít ha kell vagy még hozzátesz. :)

 

Jó edzést! Csá

Link to comment
Share on other sites

Jannussz jó srác! :D

 

Tényleg te fekve mennyivel szériázol? és mellre hányféleképpen edzel ?

piramisba nyomok fekve 70 kg val bemelegitek majd a suly emelve az ismétlés számot csökkentve 150-170 kg nál fejezem be ezekből még 2-tőt nyomok

mellre amugy általában 3 gyakorlatot szoktam csinálni :rolleyes:

 

Hasra: Felülés, felülés csak az egyik oldalra felváltva az oldalsó izmokért, lábelemések; ha tudod mi az csinálj hasprést is.

Mell: fekvőtámasz, szűk és tág támasszal.

Váll: ha van 5 (vagy valamilyen)kg-os vizespalackot és egyenesen állva emelgeted a törzsedtől 90 fokra, vagy van még egy pár variáció pl: hogy a könyököd is 90fokra be legyen hajlítva. Húzódzkodhatsz is az sosem árt! :D

 

Most így hírtelen ennyi, de majd Jannussz kijavít ha kell vagy még hozzátesz. :)

 

Jó edzést! Csá

badizni sulyzó nélkül elég nehéz hiszen az a lényege hogy sulyzós gyakorlataokat végzünk az izmok fejlesztése érdekében de ha nincsen akkor a saját testsulyunkkal kell dolgozni kb olyasmiket kellene csinálni amiket lac_a barátunk leirt és még ajánlanám a tolóckodást is de igazi "badis"edzést sulyzóval lehet csinálni ..

Link to comment
Share on other sites

Baszki ha erről az anyagokról leszoktok nem kezdtek leamortizálódni?én is szoktam kondizni nyaranta lemegyek 1-2 órahosszára aztán gól de nincs semmi ingerem ilyen cuccokat szedni :S

 

Nem akarok úgy kinézni 20 év múlva mint 1 ndk-s női sportoló :S

Link to comment
Share on other sites

Kovaxnak: Ha lemész edzeni akárhová is és megkérdezel valakit vagy egy pultost biztos fognak segíteni, én is sok új edzést tanultam meg így ,mármint beszélgetésbe elegyedtem és megkérdeztem, hogy is kell ezt meg hogy mire jó és sokkal jobb úgy edzeni, hogy mikor lemész már ismerős arcok vannak lent és köszönnek is meg segítenek ha úgy van, legalábbis szerintem. Persze nem árt ha előtte olvasgatsz a gyakorlatokról és aztán kipróbálod őket, ne kezdj hatalmas sújokkal mert az izületeid tropára mehetnek, csak szépen fokozatosan.

 

xXJoCXxnek: ezek a természetben is megtalálható szerek, nem napozint szed itt senki (legalábbis remélem)! Bizonyos foku visszaesés tapasztalható, de sok izom és erő is megmarad én is szerdtem creatinet rejtam nem lökött akkorát mint a haveron de mindkettőnknél megmaradt az erő. Mindenki annyit edz amennyt akar, és egy férfinak nehéz úgy kinézni mint egy ndk-s sportolónőnek, ugyanis ahoz nőnk kéne lenni és szteroidozni kellene magunkat, ez meg ki van csukva! :D

 

 

Csá

 

Ui: Remélem nem írtam hülyeségeket! :D

Link to comment
Share on other sites

Baszki ha erről az anyagokról leszoktok nem kezdtek leamortizálódni?én is szoktam kondizni nyaranta lemegyek 1-2 órahosszára aztán gól de nincs semmi ingerem ilyen cuccokat szedni :S

 

Nem akarok úgy kinézni 20 év múlva mint 1 ndk-s női sportoló :S

ezek tálálékkiegészitők teljesen legális anyagok ne keverjük össze a doppingszerekkel :angry:

ja és én nem nyaranta megyek le 1-2 órácskára hanem már 21 éve hetente minimum 4 szer vágod?

Link to comment
Share on other sites

sziasztok!

én most tervezem hogy veszek bérletet az egyik fővárosi konditermebe

a helyzet az, hogy fogalmam sincs mit és hogyan csináljak

188/106 vagyok, izmosodni szeretnék, nem pedig lefogyni! :)

 

hali!

a neten is lehet sok edzéstervet találni,itt van pl 1 kezdő: http://body.builder.hu/edzestervek_reszletes.htm4?id=1

http://body.builder.hu/edzesek_index.htm4 itt képekkel illusztrálják a gyakorlatokat,megnézheted hogy kell helyesen végezni

 

táplálékkiegészítőnek Volumass 35-öt mondanék...

 

egyébként a teremben is lehet segítőkész embereket találni,helytől függ

 

 

 

Baszki ha erről az anyagokról leszoktok nem kezdtek leamortizálódni?én is szoktam kondizni nyaranta lemegyek 1-2 órahosszára aztán gól de nincs semmi ingerem ilyen cuccokat szedni :S

 

Nem akarok úgy kinézni 20 év múlva mint 1 ndk-s női sportoló :S

 

Huhh, szerintem először olvass utána a dolgoknak,utána dobálózz szarral.... a táplálékkiegészítők teljesen legálisak,nem csodaszerek,csak a segítségükkel nem kell megenned 18 kiló csirkét meg 5 kiló rizst,hogy elérd a megfelelő tömeget.... miért keveri mindenki a tápkieget a koksszal? <_<

Link to comment
Share on other sites

Én már terembe járok kb. fél éve!

és ott nicsen aki elmondja mit csinálj?

 

tulképpen abban bizok, hogy majd a helyszinen segit vki...:)

biztos hogy fognak segiteni de ha nem akkor engem itt megtalálsz :rolleyes:

 

Amúgy farönkök nem helyettesíthetik a súlyzót? Mert én úgy szoktam, hogy 2 kézzel emelgetem, meg felemelem magasra 2 kézzel, és a nyakam mögé leengedem :)

hát nem igazán de vigyázz magadra ne ejtsd

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...