Jump to content
PirateClub.hu

Gyúrjunk wazze!


jannussz
 Share

Recommended Posts

konkrétan magára a mozgásra gondoltam...elméletileg 130-as pulzusszámmal ég legjobban a zsír,ugyebár ezt a pulzust csak sétálással lehet tartani,egy sígépen 145-150 a pulzusszámom alapjáraton,szóval sétálni kéne sokat :)

 

akinek felesleg van a hasán,nem érdemes hasazni,mert semmi nem fog látszani,először aerob+diéta

Link to comment
Share on other sites

Az lenne a kérdésem, hogy kb 6-10 Kg rámtelepedett

na azért figyelj oda mert mondjuk 10 kiló plussz már nem olyan kevés

jól mondja rockerdave a pulzust az aerob tartományba kell tartani olyan mozgással amit a legjobban szeretsz hogy ne tünjön annyira végtelennek a gyakorlat és legalább 20 percig :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Szerintem jó mikor a nők is lejárnak edzeni, hihetetlen mennyit tudnak beszélni. Ahová én járok sok nagyon duci jár edzeni és van egy személyi trénerük, hú annak a csajnak nagyon szép feneke van, a múltkor majdnem magamra ejtettem a súlyt mikor bedőlt előttem :D ! Egyszóval jó ha a csajok is edzenek, normális korlátokon belül, tehát hajrá! :)

Link to comment
Share on other sites

Nahát, köszönöm szépen :) Szétnézek, csak egy egészséges, karbantartott izomzatot, jó közérzetet szeretnék, nem vágyom sokra, meglátom mit sikerül kihoznom magamból. Köszi! :)

ha valami nem teljesen világos akkor kérdezz állok rendelkezésedre :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

http://body.builder.hu/edzestervek_reszletes.htm4?id=64

 

esetleg kezdhetnél akkor ezzel,ez egy átmozgató edzés,ezzel kellően belejössz a formába,és ha utána kezdenél egy normális edzéstervet,lehet jobban járnál

 

itt egyébként a gyakorlatok részletesen le vannak írva

Link to comment
Share on other sites

szálkásitásná kissebb sulyokkal dolgozunk és a pihenőidőket is leröviditjük vagy a gyakorlatokat szuperszetteben végezzük mindig akkora sulyt kell választani amivel a gyakorlatot végre tudjuk hajtani egyértelmü hogy ha többet csinálunk és rövidebb a pihenőidő akkor kissebb sullyal tudjuk végrehajtani a gyakorlatot :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

konkrétan magára a mozgásra gondoltam...elméletileg 130-as pulzusszámmal ég legjobban a zsír,ugyebár ezt a pulzust csak sétálással lehet tartani,egy sígépen 145-150 a pulzusszámom alapjáraton,szóval sétálni kéne sokat :)

 

akinek felesleg van a hasán,nem érdemes hasazni,mert semmi nem fog látszani,először aerob+diéta

 

 

Na jó... kezdek egy kérdésözönt.. :D

 

Nem úgy lenne logikus, ha keményen edzek egy bizonyos részen, akkor az a rész ténylegesen edzettebb is lesz? :D:unsure: (és az eredmény tekintetében is?)

 

azért nem mind csak ott van, hanem annyi pluszt szedtem összesen... (ami nem kellene)...

 

komolyabb mozgásra csak a heti 4 órás hajtós focira van lehetőségem :D az megfelelne? :)

 

továbbá, nem vagyok egy aerob ugri-bugri híve.. :)

 

 

régebben linkeltem egy hasizom edzéssel kapcsoalatos elég prof videót (Muscle & Fitness - ABS):

 

ezek között van a hasizommal kapcs rész is...

http://www.pirateclub.hu/index.php?s=&...st&p=324326

 

erről mi a véleményetek... mennyire jó és ezek közül melyik gyakorlatokra kellene/lehetne rámenni... (ha hivatkoztok belőle, akkor ne csak egy megnevezést dobjatok belőle, hanem a percet is, h. hol található a videón -halandók csak úgy értik a szakszavakat ;))

 

nem csak arról van szó egyébként, h. csak sokkal nehezebb úgy onnan 'fogyasztani' szimpla haspaddal + megspékelve 1-2 feladattal; és a napi állandó és folyamatos edzés is célravezető? (halandóknak e témában, mint pl. nekem is legalábbis úgy lenne logikus... :lol: )

 

nah.. előre is köszi a válaszokat :)

 

szerintem egyébként, ha a videóból is megdobom néhány gyakorlattal, akkor ugyanúgy meglesz a hatása!

 

legalábbis én így gondolom... :)

Link to comment
Share on other sites

az étkezés legalább olyan fontos mint az edzés nicsennek tikok ha diétázol (rendesen )odafigyelsz mit és mikor eszel +edzel akkor annak meg kell látszódni ha nem akkor nem csinálsz valamit rendesen

nezd magad kritikus szemmel vagy fotózd le magad aztán egy hónap mulva megint akkor észre veszed magadon a változást :D

Link to comment
Share on other sites

én kb január óta kezdtem gyúrni és kb áprilistől kezdtem jannusz terve alapján és látszik rajtam már ! Ezúton is köszi jannusz ! Mondjuk én nem akarok úgy kinézni mint pl aki jannusz képén van ,csak egy kis izom legyen és zsír minimális ! De én azt eszem amit eddig is csak mellette edzek !

Link to comment
Share on other sites

Na jó... kezdek egy kérdésözönt.. :D

 

Nem úgy lenne logikus, ha keményen edzek egy bizonyos részen, akkor az a rész ténylegesen edzettebb is lesz? :D:unsure: (és az eredmény tekintetében is?)

 

komolyabb mozgásra csak a heti 4 órás hajtós focira van lehetőségem :D az megfelelne? :)

 

akármennyire is jó lenne,sajnos nincs helyi zsírégetés.pont. a szervezet onnan szedi le a zsírt,ahonnan ő a legjobbnak látja,szóval hiába hasazol egész nap,nem fog lecsúszni a hasadról a zsír. továbbá onnan megy le legnehezebben a zsír,ahol a legtöbb van...mocsok állat ez a zsír :)

a foci nem biztos,hogy jó ötlet,mert ha széthajtod magad,könnyen izmot veszítesz :( ha izmos akarsz lenni,fociról le kell mondani,mert vagy ez,vagy az,ráadásul fogyni se fogsz tőle olyan mértékben,mintha okosan csinálnád,lásd következő válasz

 

továbbá, nem vagyok egy aerob ugri-bugri híve.. :)

 

aerob alatt ne ilyen norbi majomkodást meg mittomén milyen réka terhestornát érts... van aerob mozgás,és kardio mozgás--> aerob tartományon belül eső mozgás éget igazán zsírt,a kardio inkább az izmok leépítésével nyer energiát,a fociban sokat kell futni,vagyis kardio--->ég tőle az izom rendesen

 

legjobb aerob edzés a folyamatos gyaloglás,de minden 130-140-es pulzustartományú mozgás jó,de nem szabad felé menni,mert az már kardio

 

 

nem csak arról van szó egyébként, h. csak sokkal nehezebb úgy onnan 'fogyasztani' szimpla haspaddal + megspékelve 1-2 feladattal; és a napi állandó és folyamatos edzés is célravezető? (halandóknak e témában, mint pl. nekem is legalábbis úgy lenne logikus... :lol: )

 

bocsi,ezt nem értettem :D

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

a foci nem biztos,hogy jó ötlet,mert ha széthajtod magad,könnyen izmot veszítesz :( ha izmos akarsz lenni,fociról le kell mondani,mert vagy ez,vagy az,ráadásul fogyni se fogsz tőle olyan mértékben,mintha okosan csinálnád,lásd következő válasz

aerob alatt ne ilyen norbi majomkodást meg mittomén milyen réka terhestornát érts... van aerob mozgás,és kardio mozgás--> aerob tartományon belül eső mozgás éget igazán zsírt,a kardio inkább az izmok leépítésével nyer energiát,a fociban sokat kell futni,vagyis kardio--->ég tőle az izom rendesen

 

ööö... izom az van bőven :D más nem érdekel csak néhány kila' leadása :D

 

aerob mozgás alatt mégis akkor mit kellene érteni? vki tud vmilyen oldalt/videot/egyebet adni? me' nóbi' (nózi) féle majomkodásra tényleg nem vagyok hajlandó :lol:

 

vki megnézné azt a videót azért ;) nekem elég hozzáértőnek tűnik.... (vagy 20 féle gyakorlat stb... ill ott is egyfajta edzésterv átjön) :) kíváncsi lennék a véleményetekre (főleg valaki olyanéra, aki ért a témához)... akkor az úgy nem elégséges? :o:blink: <_<

 

szerk: jah... s mégis hány perces intenzív gyaloglásról van ez esetben szó....?

 

ezzel egyébként az a baj, h. vizsgák alatt nincs időm arra, h. ezzel 'szórakozzak', ill szorgalmi időszakban is néha igencsak egybefolynak a dolgok :huh:

 

ha van vmi kevésbé időigényes alternatíva, akkor mindenképp inkább az érdekelne ;)

Link to comment
Share on other sites

hát ha igazán jó akarsz lenni,akkor bizony 1 órát sétálni kéne folyamatosan... a folyamatosant úgy képzeld el,hogy se 1 lámpa se semmi

 

Egy kisebb városban lakok - így nem probléma :)

 

szerintem ha vége a vizsgaidőszaknak lehet nyomom kb 1 hónapig ;)

Link to comment
Share on other sites

én kb január óta kezdtem gyúrni és kb áprilistől kezdtem jannusz terve alapján és látszik rajtam már ! Ezúton is köszi jannusz ! Mondjuk én nem akarok úgy kinézni mint pl aki jannusz képén van ,csak egy kis izom legyen és zsír minimális ! De én azt eszem amit eddig is csak mellette edzek !

örülök neki hogy nem dolgoztál hiába de elsősorba csak magadnak köszönheted hisz te emelted a sulyt te szenvedtél csak igy tovább keményen :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Body Builder TV ! :) Amúgy izmos combokat milyen gyakorlattal tudnák csinálni ha lehet konditerem nélkül ? :rolleyes:

 

 

Szerintem, csinálhatsz mellé még párszáz gugolást is és a vádliról se feletkezz meg. :)

Biciklizésnél csinálhatod azt is hogy nem ülsz le, szerintem úgy jobban izmosodik a fenék! :D

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...