Jump to content
PirateClub.hu

Gyúrjunk wazze!


jannussz
 Share

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

én most ezt az edzéstervet gyűröm:

hétfő:mell,váll

 

fekvenyomás síkon 4* piramisban + 1 ami megtartós

+(szuperszettbe)

tárogatás szériába 4*

 

szűk 4 *8

+ pull-over

 

váll:oldalemelés lassan 4 * 12 8 6 4

fekve oldalemelés 4* 8

arnold nyomás 4* 8

+kábeles oldalemelés

nyakmögül nyomás 3 * piramis

` aztán 6 6 6
--------------------------------------

kedd:hát,has

huzódszkodás 4 * amennyi megy

döntött törzsű eme,és 4 *10

akasztófa 4 * 8

+ evezés 4 *8

emelés 4 *8

 

has:3*25 hasprés + lábemelás

oldalemelés 4* 50

---------------------------------------

szerda: kar# futás

 

álló bicepsz francia rúddal 4* piramis

váltott karú bicepsz 4 *14 8 6 4

+

tricepsz lehşzás 4 * 14,8,6,4

kábeles tricepsz 4*

+nyakmögé engedés

kalapács 4*

őrült 8 as
tolóckodás

---------------------------------------------

csütörtök:mell+hát
45 fok t* + húzodszkodás

mellprés 4* + akasztófa

döntött kitolás

pulcsi

evebás+döntött törzsű evezés

-m-------------------------------------------

péntek:váll,kar

nyikmögül nyomás p1ramisban

előre emelĄs 4* 8

oldalemelés 6,6,6

kábeles variált 3*8,8,8

<2r /> kar:tbr /> scott pad 4* 8

váltott karú bicepsz 4 *

21 es bi3epsz

` 21 es tricepsztbr /> kom"inált tricepsz 4*8

lórúgás 4*8

+ nyakmögé engedés

 

hát ennyi egy heti szerény edzésem :PB)

Link to comment
Share on other sites

Szerintem nem jó a mindennapi edzés, mert az izmok nem tudják kipihenni magukat, de ha ezeket csinálod, gondolom nem vagy kezdő és tudod, hogy mit csinálsz :)

Én hétfő, kedd, szerda, csütörtök ön szoktam lemenni vagy csak 3. szor egy héten.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 5 months later...

nos köszönöm a kérdésedet

én egy héten 4-szer edzek

egy edzésen két izomcsoportot

első nap mell-tricepsz

második nap hát-bicepsz

harmadik nap váll-láb

negyedik nap pihenő aztán minden kezdődik előlről hétvegén nem edzek a gyerekkelszoktam elmenni uszni vagy télen korizni mert egy kis aerob mozgás is kell

általában nagyobb sulyokat használok és egy izomra csak 3-4 gyakorlatot általában 3-4 szer hatot szálkásitásnál ugyanigy 3-4 gyakorlat csak kissebb suly és 6-8 szor 8 at és az egsz edzés pörgősebb több aerob pl kondibicigli heti 3-szor félóra és a kaján is váltotatni kell több zöldség gyümölcs általába az ugynevezett könnyü kaják nem egyszrü igy edzeni de csk igy megy

1986-óta edzek persze kissebb nagyobb megszakitásokkal pl katonaság stb

kédezzetek bátran a tudok segitek a jelszó

gyurjunk wazze :)

Link to comment
Share on other sites

Köszi a választ! :) Még azt szeretném megkérdezni, hogy melyik izomcsoportokra milyen gyakorlatokat szoktál végezni?

 

Én csak 1 éve edzek, még elég zöldfülü vagyok :blush::D

 

gyúrjunk wazze :)

ez ugy van általában hogy a nagy izmokra egyik edzésen nagy terhelést kapnak akövetkezőn inkább formáló gyakorlatokat végzek

pl mellizom első nap :fekvenyomás piramisba 12,10,8,4,2,2,eza fő gyakorlat,aztán 3 sorozat tárogatá,és végül szükennyomás vagy negativ nyomás mikor mihez van kedvem

a következő mell napon a 30 fokos nyomás a fő gyakorlat most ezt csinálom piramisba a lehető legnagyobb sullyal aztán 3 sorozat ferdepadon tárogatásvégül vagy szüken nyomás vagy kis sullyal megpumpálom az erőkereten .

lábnál ugyenez a helyzet ha egyik nap nagy suly használtam akkor a következő edzésen olyan gyakorlatokat vézek amiket eleve kissebb sullyal lehet csak csinálni

a többi kissebb izomcsoportra pidig edzésenként 3 gyakorlat elég legyen egy nehezebb és két könyebb például mell edzés után a tricepszed már ugy is be van durranva már nem kell neki sok és teljesen kész van mivel nem tudod teljesen lokalizálni az izomcsoportokat ezért célszerü a kapcsolódó izmokat egy napon edzeni hogy tudjanak regenerálódni a következő edzésre

érted?

gyurjunk wazze :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

én meg azt szeretném kérdezni hogy az ien izomerősítő tápszerek télleg erősítik az izmokat ?

csak akkor ha edzésmunka is van mögötte

ugy nem megy hogy beszeded és izmosodsz(pedig jó lenne)hanem beveszed élmész edzésre ott meghalsz kihozod magadból a maximumot hazamész és este megint beveszed és ha ezt rendszeresen hónapokok át legalább heti háromszor megcsinálod na akkor erősebb leszel és ez fog is rájtad látszódni :D

gyurjunk wazze

Link to comment
Share on other sites

Hello.

A táplálék kiegészítő áltlában tejből készül (tejsavó fehérje), szal semmi extra dolog nincs benne.

De vannak olyanok amibe vannak adalékok, pl: glutamin...

Ha jól tudom, akkor nincsenek mellékhatásai a táplálék kiegészítőnek. (de azért mindig vannak kivételek, allergia...)

Link to comment
Share on other sites

csá all! mondana valaki "tippeket" egy 12 éves gyereknek aki most kezdett el gyúrni és nem tudja mit érdemes neki csinálni és mennyit? előre is köszi (amúgy ez a 12 évse gyerek én vagyok, és a felső testemet akarok jobban szálkásitani :D) és mit egyek hogy egészséges és erős legyek? (úgy értem hogy ha edzek és megéhezek mit ehetek hogy ne ártson meg? )legyek?

Link to comment
Share on other sites

nagyjából értem :) Köszi a választ!

 

Az izomerősítőknek és a tömegnővelő szereknek milyen mellékhatásai vannak (ha vannak :) ) ?

jól mondja csabika valóban tejből készitik de vannak olyan készitmények melyeket tojásból vannak ezek kicsit drágábbak annyi mellékhatás lehet hogy mivel magas a szénhidrát tartalmuk (most a vastagitó porokra gandolok)megfájdul a hasad de pár nap alatt megszokja az ember nem a hasfájást hanem a turmixot ja és mindig kaja után inni mert ha kaja előtt megy be nem leszel éhes egy ideig.

a másik kérdésedre pedig semmi probléma ird meg hány kiló vagy mit akarsz vastgitani ,szálkásitani,hányszor tudnnál elmenni egy héten és milyen eszközök állnak a rendelkezésedre és irok neked szivesenegy edzéstervet

gyurjunk wazze :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

csá all! mondana valaki "tippeket" egy 12 éves gyereknek aki most kezdett el gyúrni és nem tudja mit érdemes neki csinálni és mennyit? előre is köszi (amúgy ez a 12 évse gyerek én vagyok, és a felső testemet akarok jobban szálkásitani :D) és mit egyek hogy egészséges és erős legyek? (úgy értem hogy ha edzek és megéhezek mit ehetek hogy ne ártson meg? )legyek?

helló te 12-éves gyerek figyelj egyenlőre a sulyzókat hanyagoljad mert az izületeid még növésbe vannak sulyzózzni ráérsz később is majd 4-5 év mulva ha lessz még kedved addig is ajánlom a saját testsujjal végzett gyakorlatokat fesőtesre fevőtámasz kölönböző kéztartással (szélesen,szüken) huzódzkodás tarkóhoz mellhez amennyi megy ha rendesen csinálod fog látszódni ne félj

kaja :a nem zsiros husok ,zöldség gyümölcs dögivel minél kevesebb fehér kenyér

edzés előtt 1 órával már ne egyél mert teli gyomorral nem jó

oké!

gyurjunk wazze!

 

Link to comment
Share on other sites

tippek tényleg jöhetnének mondjuk én nem 12 éves vagyok hanem picit öregebb :D jah és az mira jó hogy az ember nyers tojást felüti és megissza :D ?rocky is ezt csinálta <_<

jó a nyers tojás ha van gusztusod meginni ha beleturmixolod valamibe mert csak ugy a héjábol meginni ugy kemény ha iszod a sárgáját ne igyad csak a fehérjét és legalább napi 8-10 darabot :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...