Jump to content
PirateClub.hu

Gyúrjunk wazze!


jannussz
 Share

Recommended Posts

Én 14 vagyok, minden este minimum negyed órát edzek. Semmi különleges étrendem nincsen. Szerintetek ez így jó, vagy kéne étrend?

az esti negyedóra az nem edzés legfeljebb egy kis torna hogy jobban tudj aludni

ha nem akarsz magadon változtatni akkor minden oké

de ha azon töröd a fejed hogy jobban kéne kinézni mert mindjárt itt a strandszezon akkor ez kevés nagyon kevés

ha akarod segitek

gyurjunk wazze! :)

Link to comment
Share on other sites

helló te 12-éves gyerek figyelj egyenlőre a sulyzókat hanyagoljad mert az izületeid még növésbe vannak sulyzózzni ráérsz később is majd 4-5 év mulva ha lessz még kedved addig is ajánlom a saját testsujjal végzett gyakorlatokat fesőtesre fevőtámasz kölönböző kéztartással (szélesen,szüken) huzódzkodás tarkóhoz mellhez amennyi megy ha rendesen csinálod fog látszódni ne félj

kaja :a nem zsiros husok ,zöldség gyümölcs dögivel minél kevesebb fehér kenyér

edzés előtt 1 órával már ne egyél mert teli gyomorral nem jó

oké!

gyurjunk wazze!

 

oké akkor csak saját súlyommal edzek még.

gyurjunk wazze!

Link to comment
Share on other sites

egy pocak leadó edzésterve nincs valakinek? :D weblap, letölthető videó, vagy hasonló :D (1-2-t én is linkeltem anno, amit én linkeltem a body build-es movies topicba, de azt 1-2 napja már leszedtem... :)) feles 5-8 kiló megszabadulása a cél :)

 

szerk.(a topic alcíme miatt): jah.. én már láttam súlyzót... :D azzal támasztom az erkélyen lévő napozó ágyam :D (olvasó ágy... :P) jah.. azé' me' az egyik lába kicsit elfáradt... :D

Link to comment
Share on other sites

hali!

nem szoktam itt fórumozni,mert itt már nincs erőm :lol: , de ez a rész különösen tetszik....

 

16 vagyok,lassan 1 hónapja kezdtem el gyúrmázni,és szeretem kínozni magam...este olyan jót alszok hajjaj :P heti 3-4 alkalommal járok kondizni és 1,5-2 órát nyomok 1 edzés alatt,mindig megpróbálom magamból kihozni a maximumot,általában 2 izomcsoportra dolgozom naponta(+sokszor has).

lenne is 1-2 kérdésem jannussz és mindenki:

1, kb. hány hónap múlva kezdjen el gondolkozni az ember táplálékkiegészítőkön? a magam 1 hónapjával még a gondolata sem merült fel,de kíváncsi vagyok mikor válik aktuálissá a dolog

2, már nagyon sok irodalmat elolvastam a zsírcsökkentéssel kapcsolatban,de még most sem vagyok tisztában vele... mindenki vágya ugyebár a kockahas,nekem csak vmi normálisan kinéző is bőven elég lenne.Szinte minden nap hasazok, mert a hasnak tudtommal rövid a regenerációs ideje... elég erős pocakom van,de az a baj,hogy van felette 1 nagyon vékony zsírréteg,ami eltakarja szerencsétlent :( szerintetek mi lenne a legjobb módja megszabadulni tőle? Elég sokszor eszem csirkét rizzsel,nem eszem sokat,csak annyit,amennyi pont kell,este egyáltalán nem eszem... zsírégetőktől meg félek,mert nem szeretnék semmit szedni...esetleg van valami tippetek,vagy csak öljem magam,és vagy lesz eredménye vagy nem

 

előre is köszi

 

 

 

Killer: ha tényleg 12 éves vagy szerintem még mondj le a gyúrásról,mert ha 12 évesen elkezdesz gyúrni,az izmok erősen rákötődnek a csontokra,és nem fogsz annyit nőni és csontban erősödni,amit egy veled egykorú gyereknek kéne... szerintem mindent a maga idejében

Link to comment
Share on other sites

Cső. 16 éves vagyok, de szinte csak a karomon van izom, ami jól látszik. Tudtok ajánlani egy edzéstervet? pl mit, hányszor csináljak egy nap. Minden nap lenne időm edzésre, de magamtól nem tudom mit csináljak.

ugy tünik nekem hogy a karod jól reagál az edzésre ezért a többi elmaradt testrész kéne előnybe részesiteni

ird meg mijen cuccaid vannak és kitalálok neked valamit

gyurjunk wazze!

 

velem is ez a helyzet, én sem tudom miből hányat meddig csináljam... jannussz ha adok pontos adatokat és nagyon szépen megkérlek össze állitanál nekem 1 edzés tervet? nagyon szépen megköszönném!

szivesen, küldjed és azt is hogy ha otthon csinálod mijen cuccaid vannak ,vagy tudsz járni baditerembe

gyurjunk wazze! :rolleyes:

 

jannussz: Szerintem egyszerűbb lesz, ha itt írod le az edzéstervet, mert sokunknak van ugyanazon problémája :D Nem kell annyi PM-et írni.

nem mert mindenki más mások a lehetőségei nem mindenki tud elmenni baditerembe mertlehet hogy nincs a környékükön csakirjatok bátran aki kéri én annak szivesen irok

gyurjunk wazze! :D

 

hali!

nem szoktam itt fórumozni,mert itt már nincs erőm :lol: , de ez a rész különösen tetszik....

 

16 vagyok,lassan 1 hónapja kezdtem el gyúrmázni,és szeretem kínozni magam...este olyan jót alszok hajjaj :P heti 3-4 alkalommal járok kondizni és 1,5-2 órát nyomok 1 edzés alatt,mindig megpróbálom magamból kihozni a maximumot,általában 2 izomcsoportra dolgozom naponta(+sokszor has).

lenne is 1-2 kérdésem jannussz és mindenki:

1, kb. hány hónap múlva kezdjen el gondolkozni az ember táplálékkiegészítőkön? a magam 1 hónapjával még a gondolata sem merült fel,de kíváncsi vagyok mikor válik aktuálissá a dolog

2, már nagyon sok irodalmat elolvastam a zsírcsökkentéssel kapcsolatban,de még most sem vagyok tisztában vele... mindenki vágya ugyebár a kockahas,nekem csak vmi normálisan kinéző is bőven elég lenne.Szinte minden nap hasazok, mert a hasnak tudtommal rövid a regenerációs ideje... elég erős pocakom van,de az a baj,hogy van felette 1 nagyon vékony zsírréteg,ami eltakarja szerencsétlent :( szerintetek mi lenne a legjobb módja megszabadulni tőle? Elég sokszor eszem csirkét rizzsel,nem eszem sokat,csak annyit,amennyi pont kell,este egyáltalán nem eszem... zsírégetőktől meg félek,mert nem szeretnék semmit szedni...esetleg van valami tippetek,vagy csak öljem magam,és vagy lesz eredménye vagy nem

 

előre is köszi

Killer: ha tényleg 12 éves vagy szerintem még mondj le a gyúrásról,mert ha 12 évesen elkezdesz gyúrni,az izmok erősen rákötődnek a csontokra,és nem fogsz annyit nőni és csontban erősödni,amit egy veled egykorú gyereknek kéne... szerintem mindent a maga idejében

még ne általába akkor kell ezekena dolgokon elgondolkodni amikor észreveszed hogy a fejlődésed megállt nem tudsz hizni nem tudsz emelni a sulyokon na akkor érdemes vásárolni valamilyen táplálékkiegészitőt

hamarabb nemérdemes ha most 1 hónapja edzel fejlődsz magadtól is

a hasaddal kapcsolatba ha valóba olyan vékony az a zsirréteg akkor nics vész

este a csirkezabálás helyett tekerj 40 percet a kondibiciglin vagy üsd a boxzsákot 5x5 percig és a vacsora legyen fél liter bubimentes ásványviz és láss csodát.

gyurjunk wazze! :rolleyes:

 

nem muszáj konditerem, fogsz néhány dolgot és összebarkácsolod ;):D

azér az nemugyanaz

gyurjunk wazze!

Link to comment
Share on other sites

egy pocak leadó edzésterve nincs valakinek? :D weblap, letölthető videó, vagy hasonló :D (1-2-t én is linkeltem anno, amit én linkeltem a body build-es movies topicba, de azt 1-2 napja már leszedtem... :)) feles 5-8 kiló megszabadulása a cél :)

 

szerk.(a topic alcíme miatt): jah.. én már láttam súlyzót... :D azzal támasztom az erkélyen lévő napozó ágyam :D (olvasó ágy... :P) jah.. azé' me' az egyik lába kicsit elfáradt... :D

egyél többszor keveset és este 6 után már ne és egy kis mozgás se ártana aerob tipusu mozgásra gondolok(futás ,uszás ,bicigli .boxzsák az nagyon jó )

gyurjunk wazze!

Link to comment
Share on other sites

ugy tünik nekem hogy a karod jól reagál az edzésre ezért a többi elmaradt testrész kéne előnybe részesiteni

ird meg mijen cuccaid vannak és kitalálok neked valamit

gyurjunk wazze!

Semmilyen cuccom nincs, csak egy azthiszem 10 kb-os súlyzó, azzal erősítettem a karomat, már fél éve, és a karom jól is néz ki. Minden nap csinálok jobbkézzel 25öt, ballal is 25öt. De más cuccom nincsen, még nem foglalkoztam komolyabban ezzel.

Link to comment
Share on other sites

MA rájöttem, hogy akkor ne edzetek ha idegesek vagytok vagy nincs kedvetek, mert csak sérülés lesz belőle. :S

Épp elkezdtem a fűrészelést és az első húzásnál görbe volt a derekam és a bordám meg a csípőcsontott sztem összeért, és azóta nagyon fáj :'( :'(

Link to comment
Share on other sites

Jannusz majd nekek is összedobhatnál valamit légyszíves ! Nekem van egy kondigépem otthon (ilyen multifunkciós).Amúgy meg 16 éves vagyok és főként has váll-hát és kar erősítés kéne ! :rolleyes:

Itt egy kép ilyesmim van csak a hátulján máshogy vannak a súlyok . :

http://dimpark.hu/plaza/usr/goldensport.hu/img/big/11662872881166287288_61_1.jpg

 

Előre is köszi ! jah és gyurjunk wazze-->alap ;)

Link to comment
Share on other sites

Jannusz majd nekek is összedobhatnál valamit légyszíves ! Nekem van egy kondigépem otthon (ilyen multifunkciós).Amúgy meg 16 éves vagyok és főként has váll-hát és kar erősítés kéne ! :rolleyes:

Itt egy kép ilyesmim van csak a hátulján máshogy vannak a súlyok . :

http://dimpark.hu/plaza/usr/goldensport.hu/img/big/11662872881166287288_61_1.jpg

 

Előre is köszi ! jah és gyurjunk wazze-->alap ;)

ezen fekvenyomninem lehet? :huh:

Link to comment
Share on other sites

ezen fekvenyomninem lehet? :huh:

 

nem lehet sajna fekvenyomni de egy hónapon belül veszek valami fekvenyomó padot is mert nem olyan drága max 25 ből megvan ! valami ilyesmit néztem:

http://dimpark.hu/plaza/usr/goldensport.hu/img/big/11774853491177485349_61_1.jpg

Gyurjunk wazee de csakis jannusz tervei alapján hogy igazán body-sak legyünk :D;)

Link to comment
Share on other sites

szisztok sokan kértek tőlem edzéstervet ezért gondolta néhány dolgt irok hogy mindenki lássa nos badizni legjobban sulyzóval lehet ha valaki nagy akar lenni akkor nagy sulyzó kell hozzá

lehet otthon bohóckodni 1-2-kg os sulyzóval de attól soha nem lessz 50-es karja senkinek

lehet otthon csinálni fekvőtámaszt lehet felülést lehet csinálni huzódzkodást ezek mind nagyon jó gyakorlatok de egy idő után kevés mikor már megtudsz csinálni egyszuszra 200 fekvőtámaszt ezért kellenek a sulyzók hogy az ellenállást tudod növelni nem az ismétlést kell emelni azégig mert egy idő után oda jutsz hogy reggel elkezdel fekvőtámaszozni és estig csinálod és még mindig nemvagy elfáradva ezért kell a sulyzó ha könnyü teszel rá és kész

mert nagy suly =nagy izom ennyire egyszerü

ezt azoknak a fiatal bajnokjelötek számára ajánlom akik azthiszik hogy napi tiz husz perc az egy két kiló sulyzóval elég elég egy darabig csak akkor ne várjunk csodát oké !

gyurjunk wazze! :rolleyes:

 

nem lehet sajna fekvenyomni de egy hónapon belül veszek valami fekvenyomó padot is mert nem olyan drága max 25 ből megvan ! valami ilyesmit néztem:

http://dimpark.hu/plaza/usr/goldensport.hu/img/big/11774853491177485349_61_1.jpg

Gyurjunk wazee de csakis jannusz tervei alapján hogy igazán body-sak legyünk :D;)

kézi sulyzóid vannak?vagy ehhez adnak tárcsákat meg rudat is?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...