Jump to content
PirateClub.hu

Gyúrjunk wazze!


jannussz
 Share

Recommended Posts

Üdv emberek!

Elsősorban jannussztól kérdezném, de ha más segít azt is megköszönöm ;)

Na szal 16 leszek nemsokára, és felső testben szeretnék magamra egy kis izmot varázsolni; has,kar, váll. Faluban élek sajnos konditeremre nincs lehetőség (nincs is rá pénzem) Pár napja vettem 2 súlyzót, össz kb 15 kg-osak, de lehet variálni őket. 180 cm vok kb mellé 72-73 kg, az átlagnál jobb a kondim úgy érzem, a lábam elég izmosnak érzem, de egy-két comberősítő-gyakorlatotnak is örülnék :) Szóval kérdem a hozzáértőket, mit javasolnának? Nem akarok hatalmas izmokat, csak sportolok, és szükség lenne rá. Amerikai focizom, szóval olyan gyakorlatok kellenének, amelyektől nem kopik meg a gyorsaság, esetleg még javítható (mert erősebb combbal+vádlival jobban lehet futni ugyebár) , de az erőmet is akarom növelni, ez lenne az elsődleges cél, és emellé maradjon meg a sebességem.. Remélem érthető volt, segítséget várnék, köszi :)

na csá a sulyzóiddal tudsz tricepszezni ,bicepszezni,tudsz csinálni oldalemelést tudsz tárogatni csinálj fekvőtámaszt ,csinálj hátizomra huzóckodást ,egykezes evezést bicajozz partnak felfelé lépcsőzz csinálj rövid sprinteket hát ilyesmiket tudok neked javasolni de majd a többiek is irnak mert néha olyan jó dolgokat is irnak ami nekem eszembe se jut :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Világcsúccsal nyert Mészáros László

Világcsúccsal nyert Mészáros László

Világcsúccsal nyert Mészáros László az Ausztriában megrendezett fekvenyomó Európa-bajnokságon.

A többszörös világ- és Európa-bajnok miskolci sportember az AWPC profi szervezet langenlois-i viadalán a 125 kg-os súlycsoportban 330 kilogrammos teljesítménnyel - világ és Európa-csúccsal - aranyérmes lett.

 

le a kalappal nekem ő a példaképem gratuláltok neki és további sok sikert az arnold classicon :D

Link to comment
Share on other sites

Üdv mindenkinek!

Szeretnék magamnak berendezni itthonra egy mini konditermet, hogy kezdjek valmit a sonkámmal.(Nem azzal ami a hűtőben van) Az össz problémám az, hogy nem tudom mit vegyek ezért kérném a segítségeteket. A rendelkezésre álló pénz kb. 100.000Ft, ha kell egy kicsit több. 15 éves vagyok, 18?cm és 110kg :wacko:, szóval van miből izmot csinálni.

Korábban egy osztály társammal jártunk kondi terembe, de ő feladta én meg egyedül nem akarok eljárni ezért akarok így berendezkedni otthonra.

Link to comment
Share on other sites

Üdv mindenkinek!

Szeretnék magamnak berendezni itthonra egy mini konditermet, hogy kezdjek valmit a sonkámmal.(Nem azzal ami a hűtőben van) Az össz problémám az, hogy nem tudom mit vegyek ezért kérném a segítségeteket. A rendelkezésre álló pénz kb. 100.000Ft, ha kell egy kicsit több. 15 éves vagyok, 18?cm és 110kg :wacko: , szóval van miből izmot csinálni.

Korábban egy osztály társammal jártunk kondi terembe, de ő feladta én meg egyedül nem akarok eljárni ezért akarok így berendezkedni otthonra.

 

egy multifunkciós gépet és egy fekvenyomó padot bőven tucc venni ennyi pénzből !

Link to comment
Share on other sites

nekem is ugyanilyen kis mini termem van itthon a szobámban, van egy multifunkcios gépem amit 40E ée vettünk a metroba, van egy fekpadom ami 20E volt, két egykezes 10 kilos állítható sulyzó kb 10E, egy francia rúd meg egy egyenes rúd ezekis kb 10E-be voltak, maradék pénzből pedig vegyél tárcsákat. Ja meg apám heggesztett egy guggoló állványt :D

Link to comment
Share on other sites

én meg eljárok egyedül is a konditerembe ha úgy van :D nem barátkozni jár az ember,hanem dolgozni :P

Sztem ez nem így van. Jó a társaság, akkor jobb az edzés. Egy jó edzőtárs felbecsülhetetlen! Az edzőtárs legyen pontos, megbízható, edzés alatt ne terheljen le problémáival, segítsen(egy jó edzőtárs tudja mikor kell), s az sem baj, hogy ha nagyobb nálad így ösztönöz.

A termekben jó barátságok köttetnek, amit tudsz kamatoztatni edzésben, magánéletben egyeránt

Link to comment
Share on other sites

az tényleg jó ha van egy igazi jó edzőpartner csak az a baj hogy egy idő után már nemolyan egyszerü egymáshoz alkalmazkodni most nem tud jönni edzeni ,menjünk később stb stb

de ha van egy jó partner akkor valóban tudjátok egymást motiválni mert az a legnagyobb baj hogy elmulik a kezdeti lelkesedés és gépiessé válik az egész edzés nincs semmi motiváció

a versenyzőknél viszont megvan a felkészülés a versenyre hogy jobb legyek mint a legutóbb stb

igy ők jobban fel vannak spanolva és keményebben is edzenek

számtalanszor láttam már a terembe hogy pl két srác egymás mellett mondjuk bicepszezik csinálják a gyakorlatot és közbe beszélgetnek!!az minden csak nem edzés és csodálkozik hogy nem fejlődik pedig már 3 hónapja jár :angry:

Link to comment
Share on other sites

hétfő:mell fevenyomás 6x8.

tárogatás 6x8.

 

váll: oldalemelés 6x8.

nyakmögülnyomás 6x8.

állighuzás 6x8.

 

tricepsz:homlokraengedés 6x8.

egykezestricepsz váltottkarra 6x8.

 

szerda:hát: huzóckodás 6x amennyi megy .

evezés döntött törzzsel6x8.

huzás csigán hashoz 6x8.

 

láb gugolás 8x8.

vádli 4x20.

 

bicepsz :bicepsz állva 4x8.

egykezes bicepsz4x8.

koncentrált bicepsz4x8.

 

minden edzés végén has minimum 300 db és ha tudsz akkor minden edzés végén tolóckodj is 6x amennyi megy .

pénteken csinálod az első napot aztán a másodikat és igy tovább

jó edzést!

Link to comment
Share on other sites

Köszi szépen jannussz!!!!:);)

 

 

Jah és egy kérdés: Valami táplálékkiegészítőt szedjek? , de légyszives mondj megbízható márkákat, mert már nagyon sok oylat hallottam h szívelégtelenség stb.stb.... egyáltalán nem ismerem ezeket a cuccokat, még a táplálékkiegészítőtől is parázok :unsure: ( az ára is tűrhető elgyen )

Link to comment
Share on other sites

Amúgy a sokak által emlegetett "strandfazon" eléréséhez is kell kemény diéta betartása az edzések mellett? Vagy ilyen hozzáállással már ne is kezdjek gyúrni?...:D Én egyébként sportolok, s mellette könnyed focizásra is megyek a haverokkal, tehát azért nem vagyok annyira nyeszlett vagy kövér gyerek. :P:D

Link to comment
Share on other sites

ha heti két három edzést tudsz akkor próbálj minden izomcsoportot megdolgozni egy két gyakorlattal mivel kung fu a fő sportágad ezért gondolom nem akarsz 110 kg lenni egy két gyakorlat az pont elég hogy a kondicód nőjjön és a lazaságodból és a gyorsaságból ne veszits :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Üdv !

 

Először is itt 4000 a bérlet, BalmazNewCity-n.. :)

 

Másodszor pedig kondizgattam egy darabg de abbahagytam, egész egyszerűen eluntam... nekem a vasgyúrás önmagában monoton és unalmas.

193 cm magas vagyok kb, 82-83 kiló, és szeretnék hasizmot.. mell rendbe van, karom 37es nemn agy szám de egyenlőre elég, váll is van, sal összességében a hasizom amit hiányolok nagyon.

Szerintetek erre mi a legcélravezetőbb? eddig én azthittem hogy a római pad, de én azzal csináltam jó pár hónapig elértem h keményebb lett a hasam, de nem látszik. :(

Haver most azzal kínoz boxedzésen hogy medicinlabdát vág a hasamra, egy méter, 120 centiméter magasságból :)

Szerintetek melyik a jobb ? Hogyha látványra megyek most elsősorban? :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...