Jump to content
PirateClub.hu

Gyúrjunk wazze!


jannussz
 Share

Recommended Posts

Én a lábgyakorlatokbók kivenném a lábtolót, sztem teljesen felesleges, s tönkreteszi a térdízületet.

 

Nem olvastam végig a topicot, de ti hogy álltok a táplálék kieg.-ekkel?

 

Részemről 2 éve edzek, az egyik cégnél tobb 200 000 ezrett hagytam vmivel kevesebb mint fél év alatt (tom még mindig kevés, mert a havi kb. 50 000)de elég szúk a költségvetésem. Nem mondom hogy világ megváltást vártam, de többet mint ami jött.

Elkeseredetségemben és kiváncsiságomban fordultam a koksz felé: Naposim 300db, Danabol 500db, Sustaretord 16 ampulla, sustanon 250 16 ampulla. És persze a kötelező HCL a tömeg fenntartására mindenalkalommal

Most tervezem Winstroll depó beszerzését, kicsit lekaparom magamról a zsírt.

 

Én teljes mértékben a dopping mellet vagyok, kevesebb pénz, gyors, hatékony. És még megfelelő mennyiségú fehérjére is jut pénzem.

Link to comment
Share on other sites

Én elkezdtem régebben a súlyzós edzéseim,vettem magamnak tömegnövelőket,de abbahagytam mert káros az egészségre,főleg az hogy ha nem szedem pl a creatint akkor visszaesik az izmom meg ilyenek...

Másik az meg hogy nincs rá sok pénzem így inkább rendesen sportolok...

Link to comment
Share on other sites

és most hány kiló vagy mik a paramétereid?

97kg (kár hogy senki nem hiszi el, de minden mérleg ezt mutatja)

179 cm magas

91cm derék (most mértem)

43cm bicepsz (hidegen feszítve)

34 alkar (hidegen feszítve)

A láb izmokat nem edzem, tom sokan testtorzítónak tartják, de nem érdekel.

jah, a hasam az nem kockás, inkább a "kidobós" alkatra törekszem.

vettem magamnak tömegnövelőket,de abbahagytam mert káros az egészségre,főleg az hogy ha nem szedem pl a creatint akkor visszaesik az izmom meg ilyenek...

Ez egy elég erőteljes fogalom zavar. A tömegnövelők teljesen biztonságosak, több teszten is átmentek. Csak természetes alapanyagokból készülnek, amit egyébként is beviszel a szervezetedbe nap mint nap. Csak nem tudnád biztosítani a tested tápanyag ellátását, mivel egy gyúrús tápanyag szükséglete többszöröse egy normál emberé. A tapanyag kiegészítők segítenek bejutattatni a napi mennyiséget, mivel tiszta, koncentrál, általában olyan összetevőkkel van kombinálva ami segítik egymás felszívódását , beépülését a szervezetbe.

Link to comment
Share on other sites

hát ha igazán jó akarsz lenni,akkor bizony 1 órát sétálni kéne folyamatosan... a folyamatosant úgy képzeld el,hogy se 1 lámpa se semmi

 

Jelentem: elkezdtem valami ilyesmit :D

 

ma már volt 20-25 perc erőltetettt tempóban való gyaloglás illetve 40 perc pihenő tempó nélküli biciklizés .... lassan átállok az órás monoton sétára is, csak első nap még szoktattam magam... :) (minden porcikámról folyik a víz, de jól eső :))

 

most kezdtek el ismerősök a néhány plusz kila miatt zargatni - s bár csak poénból de idegesít.... <_< Idegesít most már ... nyáron azért is leadom :-S egyébként 185 cm és 95 kila körül vagyok ... kb 10 kg-t akarok fogyni akárhogy is nézem... remélem ezzel a technikácal menni fog és néha megtoldom mindezt egyéb mozgással (haspad, egyéb gyakorlatok stb...)

Link to comment
Share on other sites

Eljött a nyár!!-mondom hurrá!!-de hoppá nyáron nem tudok kondiba:(((((((

Mert nincs rá lehetőségem(sajnos).

Tudna vki olyan gyakorlatokat említeni amelyeket tudok csinálni komolyabb súlyok nélkül eredményesen???

PL. tricepsre,bicepsre és mellre ja és vállra!!!

 

Link to comment
Share on other sites

Jelentem: elkezdtem valami ilyesmit :D

 

ma már volt 20-25 perc erőltetettt tempóban való gyaloglás illetve 40 perc pihenő tempó nélküli biciklizés .... lassan átállok az órás monoton sétára is, csak első nap még szoktattam magam... :) (minden porcikámról folyik a víz, de jól eső :))

 

most kezdtek el ismerősök a néhány plusz kila miatt zargatni - s bár csak poénból de idegesít.... <_< Idegesít most már ... nyáron azért is leadom :-S egyébként 185 cm és 95 kila körül vagyok ... kb 10 kg-t akarok fogyni akárhogy is nézem... remélem ezzel a technikácal menni fog és néha megtoldom mindezt egyéb mozgással (haspad, egyéb gyakorlatok stb...)

a kajára is figyelj oda és igyál sok vizet kimossa a méreganygokat

Link to comment
Share on other sites

Eljött a nyár!!-mondom hurrá!!-de hoppá nyáron nem tudok kondiba:(((((((

Mert nincs rá lehetőségem(sajnos).

Tudna vki olyan gyakorlatokat említeni amelyeket tudok csinálni komolyabb súlyok nélkül eredményesen???

PL. tricepsre,bicepsre és mellre ja és vállra!!!

ha tudsz usszál sokat de jó a fekvőtámasz ,huzockodás tolóckodás, :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ez egy elég erőteljes fogalom zavar. A tömegnövelők teljesen biztonságosak, több teszten is átmentek. Csak természetes alapanyagokból készülnek, amit egyébként is beviszel a szervezetedbe nap mint nap. Csak nem tudnád biztosítani a tested tápanyag ellátását, mivel egy gyúrús tápanyag szükséglete többszöröse egy normál emberé. A tapanyag kiegészítők segítenek bejutattatni a napi mennyiséget, mivel tiszta, koncentrál, általában olyan összetevőkkel van kombinálva ami segítik egymás felszívódását , beépülését a szervezetbe.

Akkor mért van az pl hogya Taurin hatóanyag doppingszer(bár enyhébb fajta).

Nem mindent kell elhinni ami a dobozokra van írva lol.

Attól méghogy aztírják,hogy jaj ez ilyen hatóanyag jaj ez olyan hatóanyag,jaj ez ilyen egészséges ettől még lehet káros is....

 

Én teljes mértékben a dopping mellet vagyok, kevesebb pénz, gyors, hatékony. És még megfelelő mennyiségú fehérjére is jut pénzem.

 

Meg majd pont te mondod meg nekem aki doppingolja magát :D

meg 200k-kat hagy egy rohadt boltba testömegnövelőkért.

Valyon mért van az hogy az igazi gyúrós emberek olyan korán halnak meg?

Gondolkozz.

Link to comment
Share on other sites

97kg (kár hogy senki nem hiszi el, de minden mérleg ezt mutatja)

179 cm magas

91cm derék (most mértem)

43cm bicepsz (hidegen feszítve)

34 alkar (hidegen feszítve)

A láb izmokat nem edzem, tom sokan testtorzítónak tartják, de nem érdekel.

jah, a hasam az nem kockás, inkább a "kidobós" alkatra törekszem.

 

Ez egy elég erőteljes fogalom zavar. A tömegnövelők teljesen biztonságosak, több teszten is átmentek. Csak természetes alapanyagokból készülnek, amit egyébként is beviszel a szervezetedbe nap mint nap. Csak nem tudnád biztosítani a tested tápanyag ellátását, mivel egy gyúrús tápanyag szükséglete többszöröse egy normál emberé. A tapanyag kiegészítők segítenek bejutattatni a napi mennyiséget, mivel tiszta, koncentrál, általában olyan összetevőkkel van kombinálva ami segítik egymás felszívódását , beépülését a szervezetbe.

ezek nem rossz adatok de most épp kura közbe vagy vagy előtte

fekve mennyi a vége?

és mi lenne a cél hány kilónál mondanád (testsuly)hogy na most már igy jó lessz ? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Most már befejeztem a Sustanon 250 kúrát, már leiszártam 3 HCL ampullával, mert így a tömeg és izomveszteség minimalizálható. Az elkövetkezendő 2-3 hónapban nem fogok új kúrába, szeretnék dolgozni. Majd szeptemberben kezdem a Winstrolt, sok jót hallottam (láttam) róla.

125kg, tom a testsúlyhoz képest nem sok de ez van, széria 100*8-10szoktam, szeretek bukásik edzeni, nem az ismétlés számokkal foglalkozni.

Én elégedetnek érezném magam 115-125 kg testsúlynál, de nem akarom leszálkásítani magam, én szeretek tömeges lenni.

De ez még távoli cél, de ha egyszer elérném, sztem többet s még többet akarnék, úgy mint mindenki

Link to comment
Share on other sites

Igen a testömegnövelők abszolút károsak(nem véletlenül ajálják 18 év felett,mert akkor már saját felelőssség..szal...).

A másik meg az,hogy aki elkezd gyúrni(komolyabban pl testömegnövelők utána creatin kúra utána teljesítményjavítók aztánmeg a mindennapi koffeinbevitel) azmár itt halálra van ítélve nemis beszélve hogy mégtöbbet akar majd amilyen mohó és doppingolja magát és paff....Meghal....

 

Ahh, nem értem, hogy nem lehet felfogni, hogy ez borzalmasan káros az egészségre, majd mikor nem áll föl a farkad 30 éves korodban, akkor majd érdekes lesz, kit fog érdekelni hányas karod van

Hát igen...

Sokat akar a szarka de nem bírja a FARKA :D

 

Link to comment
Share on other sites

@BeVi@Ózd: Az egyik sógorom, már 22 évesen szívbeteg volt, pedig nem nyomott semmit, csak az általad oly magasztalt "tömegnövelőket" :lol: .........

 

azért a szivbetegség és a tömegnövelők között nem huznék ilyen párhuzamot ;)

Módosította spirituell
Link to comment
Share on other sites

Én csak annyit löknék a kokszozáshoz hozzá, hogy akit én ismerek és kokszol(t), mind beképzelt/ nagyképű /Izomagyú lett, és nem tudják megbecsülni az izmaikat ezért akarnak mégtöbbet, na és ahogy bírják nézni magukat a tükörben tiszta hányinger. Tehát a koksz a gyenge jellemek szere akik szertnének tekintélyt kicsikarni a nagy termettel, de ez baromi gáz!!!!!! Na csá! :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Igen a testömegnövelők abszolút károsak(nem véletlenül ajálják 18 év felett,mert akkor már saját felelőssség..szal...).

A másik meg az,hogy aki elkezd gyúrni(komolyabban pl testömegnövelők utána creatin kúra utána teljesítményjavítók aztánmeg a mindennapi koffeinbevitel) azmár itt halálra van ítélve nemis beszélve hogy mégtöbbet akar majd amilyen mohó és doppingolja magát és paff....Meghal....

Hát igen...

Sokat akar a szarka de nem bírja a FARKA :D

 

már bocsi,de ekkora nagy istentelen hülyeséget én régen hallottam... ha mutatsz nekem egy olyan tömegnövelőt,ami káros,azt mondom létezik a Mikulás.. miért keverik a tömegnövelőt a koksszal?

 

a tömegnövelő étrendkiegészítő,egyfajta élelmiszerkoncentrátum, ami 100%-osan legális,szigorú laboratóriumi körülmények között tesztelik,és csak akkor árthat,ha érzékeny vagy rá,akkoris hasmenést vagy hasonló tünetet produkál,de nem tesz impotenssé,nem vágja szét a májadat és a többi belső szerved,nem hullatja ki az összes szőröd... nem tudom az emberek miért nézik le az embert olyan miatt,amihez semmit nem értenek :angry:

 

creatin kúra? mi van vele? a creatin sem művel csodát,egyszerűen a tudósok a 60-as, 70-es években felfedezték az izmok eddig nem ismert felépítőit és tulajdonságait,a 90-es évek elején pedig a testépítők elkezdték használni pl. a kreatint. Idézek: "A kreatin gyakorlatilag tehát egy energia háttértároló molekula. Emellett fokozza a sejtek térfogatát és a fehérjebeépítést. Ma már többszáz klinikai tanulmány bizonyítja, hogy a kreatin-monohidrát emeli az izmok teljes kreatin állományát, mely szabad kreatinból és foszfokreatinból tevődik ki. Ez az emelkedés eredményezi a jelentős izomtömeg- és erőnövekedést, illetve a fokozott teljesítményt. A kreatinnak nem csak sport, hanem számos egészségügyi alkalmazása is van. Mivel ez egy élethez nélkülözhetetlen molekula, ezért nem megfelelő szintje, a természetes termelődés hiánya, súlyos betegségeket okozhat."

 

na most akkor hogy is van ez?? ha nem tudtad volna,például a húsban is van például kreatin!Tehát akkor minden szelet hússal tönkrevágod magad? ajjajaj

 

 

én se szidom az atomfizikust olyan dolgokért,amihez tök hülye vagyok,nem tudom,az emberek miért teszik ezt mondjuk a "gyúrósokkal"

 

 

na mindegy,nem idegesítem tovább magam rajta

 

Link to comment
Share on other sites

Üdv!

Én már 2 hónapja edzek de eddig nem hiztam nagyon semennyit :( pedig rámférne mert 65 kg vagyok, 184cm. Milyen kajákat kéne ennem hogy meghizzak? Gondolkodtam azon is h veszek izomtömegnövelőt, de az hány hét alatt fejti ki a hatását? Help pls :blush:

Link to comment
Share on other sites

ha mutatsz nekem egy olyan tömegnövelőt,ami káros,azt mondom létezik a Mikulás.. miért keverik a tömegnövelőt a koksszal?

 

Én azért ezzel mégsem értenék egyet, mert tartalmazhat olyan összetevőket, amelyekről nem is gondoljuk, hogy károsak. Sőt nem is egyszer történt olyan hogy sportolók megbuktak a dopping vizsgálaton, de a felkészülés alatt csak naturál szereket használt. Akkor hogy is van ez? A naturál termékekbe hogy is kerül tiltó listán lévő anyag? (Erre nem én fogom megadni a választ)

 

Link to comment
Share on other sites

jó,hát például egy Neo Citrannal is megbuknál a doppingvizsgálaton....

 

 

amúgy asszem az úgy volt,hogy egy idióta megbukott a doppingvizsgálaton,erre ő kitalálta,hogy a tömegnövelőjében volt a cucc,ő ezt nem tudta... hazament,belekeverte a tömegnövelőbe a kokszot,és nagyboldogan visszavitte,hogy ő ezt így vette a boltba :) a vizsgálók se voltak hülyék,elmentek a boltba,vettek pár darabot,aztán ott égett a pali helybe

 

 

 

amúgymeg szerintem ha már kiadod érte a pénzt,nem a szomszéd nénitől kell noname szart venni,hanem megbízható világmárkát kell vásárolni,aztán azoknak iszonyat nagy bukta lenne a nem tiszta dolog

Link to comment
Share on other sites

Istenem mennyi f@szságot irt itt pár ember amig nem voltam itt. Beviaózd 200 ezret költöttél tápkiegre és azt mondod h nem jó?? Melyik cégtől vásároltál te??? én scitec cuccait veszem és teljes mértékben megvagyok elégedve a hatásukkal, és ezek egyáltalán nem károsak mint ahogy egyesek irják hogy tömegnövelőktől meg lehet halni, ez csak kaja!!!!! semmi más, nagyon ajánlom mindenkinek hogy ezt sürgősen olvassa el!!!!!http://body.builder.hu/edzo_faq.htm4

Link to comment
Share on other sites

Használtam az említett cég által forgalmazott összes márkát. Árlista alapján haladtam lentől felfelé, talán ha az mégis jobb (Drágább =jobb, de ez nem igaz). Nem azt írtam hogy nem használt, ha nem, nem azt amit akartam, elismerem, túl sokat vártam, de ez hajt, hogy sosem vagy elégedett magaddal, mindig kell egy picivel több. S még több Mo. forgalmazott márkát is használtam (Bio**ch)

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok. Olvasgattam a hozzászólásokat, aztán engem is el kezdett érdekelni ez az egész (bár ez nem idegen számomra, régebben én is jártam egy rövid ideig gyúrni) és most a segítségetekre, véleményetekre lenne szükségem. Én 184 ccm magas és 83 kg vagyok ,de szeretnék leadni még kb 4-5 kg-t, mert azért még így is van egy kis hasam. :) Milyen étrendet kellene felállítanom a siker érdekében? (pl miket egyek főleg, s miket kerüljek, mikor-és meddig ehetek?) Emellett én is szeretnék erősödni, célom nem a nagydarab kidobófiús alkat elérése, hanem az hogy azért meglátszódjon az izom (pl kockásodó has, vastag kéz(de nem túlzottan) stb.)

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok. Olvasgattam a hozzászólásokat, aztán engem is el kezdett érdekelni ez az egész (bár ez nem idegen számomra, régebben én is jártam egy rövid ideig gyúrni) és most a segítségetekre, véleményetekre lenne szükségem. Én 184 ccm magas és 83 kg vagyok ,de szeretnék leadni még kb 4-5 kg-t, mert azért még így is van egy kis hasam. :) Milyen étrendet kellene felállítanom a siker érdekében? (pl miket egyek főleg, s miket kerüljek, mikor-és meddig ehetek?) Emellett én is szeretnék erősödni, célom nem a nagydarab kidobófiús alkat elérése, hanem az hogy azért meglátszódjon az izom (pl kockásodó has, vastag kéz(de nem túlzottan) stb.)

 

a titok:diéta de nem ilyen norbi apdét meg f*sztudja milyen idiótaságok,hanem tudatos kajálás

 

az a lényeg,hogy nagyon minimális zsír és cukor (ha nincs,az a legjobb), kb 150 gramm szénhidrát,és 3 g protein jusson minden kilógramm testtömegedre---> szóval egy 80 kilós férfinak 240 g proteint kell naponta bevinni

 

namármost az anyagcsere is nagyon fontos,ezért az okosan evő emberek 2-3 óránként ( 2 óra a legjobb) kajálnak keveseket,így elősegítve az anyagcserét

 

reggel sima müzli/zabpehely+protein a legjobb (szerintem amúgy embertelenül hányadék) , utána 2 órával első kajálás,és még vagy 3 kajálás jó lenne+ estére még 1 protein lefekvés előtt

 

utolsó kajálásból szedd ki a szénhidrátot,akkor sima csirke+zöldség

 

szóval valahogy így kéne kinéznie:

1, müzli/zabpehely+protein vagy tojás,de protein jobb

2,csirke+rizs namámost rizs helyett ehetsz krumplit is( nem ilyen agyonzsírozott szart),de a rizs a legjobb!

3,csirke+rizs

4,csirke+rizs

5,csirke+zöldség

lefekvés előtt: protein (+1 kanálnyi lenmagolaj is nagyon jó)

 

remélem nem volt túl tömör,nem értesz valamit,szólj :D

 

jah,az kifelejtettem,hogy hetente egyszer lehet csalni,szóval heti egyszer ehetsz valami nem diétás kaját (pl. pizza)

de többször nem szabad

Link to comment
Share on other sites

Üdv emberek!

Elsősorban jannussztól kérdezném, de ha más segít azt is megköszönöm ;)

Na szal 16 leszek nemsokára, és felső testben szeretnék magamra egy kis izmot varázsolni; has,kar, váll. Faluban élek sajnos konditeremre nincs lehetőség (nincs is rá pénzem) Pár napja vettem 2 súlyzót, össz kb 15 kg-osak, de lehet variálni őket. 180 cm vok kb mellé 72-73 kg, az átlagnál jobb a kondim úgy érzem, a lábam elég izmosnak érzem, de egy-két comberősítő-gyakorlatotnak is örülnék :) Szóval kérdem a hozzáértőket, mit javasolnának? Nem akarok hatalmas izmokat, csak sportolok, és szükség lenne rá. Amerikai focizom, szóval olyan gyakorlatok kellenének, amelyektől nem kopik meg a gyorsaság, esetleg még javítható (mert erősebb combbal+vádlival jobban lehet futni ugyebár) , de az erőmet is akarom növelni, ez lenne az elsődleges cél, és emellé maradjon meg a sebességem.. Remélem érthető volt, segítséget várnék, köszi :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...