Jump to content
PirateClub.hu

Windows Vista


THX
 Share

Recommended Posts

olvastam ezt :

http://www.sg.hu/cikkek/51672/nem_javitjak_ki_a_vista_aktivacios_hibajat

 

ez most komoly? mert amikor én így aktiváltattam a vistát valamilyen Crackel, letöltöttem volna a DirectX 10-et, és ott volt hogy Validation Require ha jól írtam , ráklikkeltem arra hogy continue, telepítette a WGA kiegészítőt az IE -hez és ugrott a letöltéshez, ezek szerint, nekem legális a windows vistám?, mert írja is hogy a Windows Aktiválva van és a WGA se szólalt meg!

Link to comment
Share on other sites

Nem hinném,hogy legális mivel nem vetted meg xD

Ennyi erővel nekem is legális a windowsom mert átment a validation checker progi tesztjén így tudok letölteni a microsoft oldaláról pl Ie7-t is onnan szedtem (nem mintha használnám de attól még fel kellett rakni...) de attól még nem eredeti a windows xp-m.

Link to comment
Share on other sites

Hol lehet letölteni azt a 30 napos próbát? Vagy az akkor van, ha letöltöm illegálisan, aztán nem írok be kulcsot?

Mert nem akarom megvenni, csak kipróbálni.

Bár nekem annyira nem számít a kinézet, eddig úgy hallottam, h inkább azon "csiszoltak", de a Nero pl. már marha lassú.. Ha engem kérdeztek, szerintem a 98-nak volt eddig a legjobb felülete.. vagy az XP-nek "Klasszikus Windows" témával.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Én a vistát már majdnem fél éve használom! :)

 

Nem vagyok megelégedve vele, mert az elején gyors meg nagyon fasza, de napról napra több szemét meg minden miatt egyre lassabb...

 

Ezért már párszor újra lett rakva!

 

És itt kezdődik a probléma :) , mert fel akartam rakni az XP-t, mert ezen a játékok jobban mennek! Nincs annyi töltés stb...

 

Meg pl.: A CoD2-vel is , ha karok multizni akkor várni kell vagy 3 percet míg betölti addigra meg lehet betelik szerver! :(

 

De, ha Vista alól berakom az XP CD-t akkor nem engedi telepíteni gondolom azért, mert régebbi verzió stb...

 

Aztán mondom akkor Bootolom :), de hát ezt is letíltotta nekem a Vista!

 

Mondom jó kicseszek vele leformáztam azt a particiót améken fenn van és úgy Bootolom így sem lehetett!

 

Meg az az érdekes, hogy mikor indítom a gépet lehet választani, hogy a Vistát vagy annak egy régebbi verzióját akarom -e indítani!

 

És mikor leformáztam a gépet akkor is kiírta pedig egyik se volt fenn! :(

 

Aztán pedig fel Bootoltam a Vistát (azt viszont engedi Bootolni :o ) és most is az megy!

 

Nem hiszem, hogy az XP CD lenne a hibás mivel erről már lett felrakva máshol is a rendszer és a mai napig is működik!

 

Valaki tudna segíteni? :)

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Na ne mondm ár, hogy a Vista tiltja azt, hogy bebootolj az XP Cd-ről :D A vista megkerüli a BIOSt? :D Amúgy szüntesd me ga partíciókat és csinálj újjakat úgy mennie kellene a telepítésnek (persze ha Vista nem tiltja a bootolást :D :D :D :D :D :D)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Segítsetek már megfelelő Vista driver-t keresni a következő hardverelemekhez:

- nForce 2 alaplap

- Creative Sound Blaster 5.1 Live!

 

Ezekhez egyszerűen nem találok működőképest, van amivel elindul, de egy idő után pl nem lesz többé hang, vagy ha be is tudom állítani basszust és magast nem lehet állítani rajta, recseg a hang... a creative meg ha jól tudom nem is ad ki ehhez a kártyához vista drivert. mint ahogy az nvidia sem ehhez az alaplaphoz (ezekhez az alaplapokhoz). ha valakinek ilyen vasa van légyszi ossza már meg velünk, hogyan sikerült működésre bírni, feltéve ha sikerült (Vista alatt, természetesen)

Link to comment
Share on other sites

nf2-es laphoz hirtelen nem tudok, de az SB Live!hoz igen, mivel 2 napja tettem fel vistát és nekem is kellett hozzá driver :)

http://kxproject.lugosoft.com/down.php?language=en

és persze a legfrissebb változat viszi a karit, de nem tökéletesen, mert ugye nem kifejezetten vistára van, de jobb driver nincs, és vszínűleg nem is lesz

Link to comment
Share on other sites

egyenlőre szerintem nem éri meg váltani a régebbi játékok biztos nem mennek rajt jobban mint az xp-n.a dx10 viszont csak vistára lesz na ebben én nem hiszek.ha viszont lesz xp-re is akkor a vistának már most búcsút lehet inteni.

nos, nemértem miért lenne jobb az xp. a vista ugye a win2003 srv-re épül aminek sokkal jobb (példának okáért) a memóriakezelése, mint az xp-nek. és hivatalosan nem lesz dx10 xp-re (100%.), viszont egyes programozócsapatok dolgoznak a nemhivatalos xp-s dx10-en

 

ja és lenne egy kérdésem. asrock 939dual vsta-m van, és ehez driver csak agp és lan van. és, hogy tökéletesen menjen agp-s kártya, kell a driver. de valamiért olyat csinált a catalyst (x800gto-m van) hogy amint betöltödik indításnál, felnyomja a gammát maxra, és szinte semmit nem látni, és ezt csak a driver+agp driver újratelepítése oldotta meg. vajon miért csinálta? ja, és ez csak desktop-on van így, mert próba gyanánt elindítottam egy játékot (ut2k4) és az normálisan ment.

Link to comment
Share on other sites

azért az tény, mert tesztek bizonyítják, hogy ugyanazon a konfig Xp-n kb. 10-15 vagy akár 20%-al több fps-t produkál játékokban. valószínűleg ez abból fakad, hogy még mindig nem sikerült normális drivereket összehozni a hardverekhez vistára.

Link to comment
Share on other sites

nf2-es laphoz hirtelen nem tudok, de az SB Live!hoz igen, mivel 2 napja tettem fel vistát és nekem is kellett hozzá driver :)

http://kxproject.lugosoft.com/down.php?language=en

és persze a legfrissebb változat viszi a karit, de nem tökéletesen, mert ugye nem kifejezetten vistára van, de jobb driver nincs, és vszínűleg nem is lesz

 

köszi. ebben már tudom állítani a basszus ill magas szintet? mert régebbi driverekkel amikor próbálkoztam ha megmozdítottam a basszus vagy a magas csúszkáját akkor rögtön kiakadt és visszaállítani már nem is lehetett. ezzel mi a helyzet? mert csak akkor rakom fel a vistát ha 100%-osan működik ez benne. köszi

 

++ ja, és ezek 2004(!!)-es driverek. tuti jók vistához???

Link to comment
Share on other sites

egyenlőre szerintem nem éri meg váltani a régebbi játékok biztos nem mennek rajt jobban mint az xp-n.a dx10 viszont csak vistára lesz na ebben én nem hiszek.ha viszont lesz xp-re is akkor a vistának már most búcsút lehet inteni.

Nem lesz XP-re, ezt előre kijelentették. Amúgy én tanúsítanám annak az ellenkezőjét hogy nem mennek rajta jobban....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...