Jump to content
PirateClub.hu

Milyen lesz 2030 -ban?

kymko
 Share

Recommended Posts

Szerintem még mielött jön a meteorit az ufók megmentenek XD mert még 30 éve küldtek fel az űrbe egy naprendszeren kivülre egy űrszondát egy platina lapot tettek bele amire rávolt rajzolva a nap rendszerünk meg az ember meg ilyenek :D állítólag vmi olyan bolgyóra küldték el ahova 1 millió év múlva ér XD de addig ra persze szét porlad de hátha útközben megtalálják az úfók :D jah ha már űrszondáknál tartunk akkor olyat is olvastam hogy kiküldtek egyet naprendszeren kivülre és talált egy bolygót :o

azt nem jósolták,hogy mitől? :) pl atomháború? :)

Nagy hülyeségeket mondtok a jóslattal kapcsolatban, mivel egyáltalán nem a kipusztulásról szól, hanem arról hogy minden meg fog változni és sokkal jobb lesz. 2012 dec 22-én telik el pontosan egy kozmikus év ami 25920 év aszthiszem. Igencsak ekkor tér vissza egy kozmikus áramlat, ami elvileg beindította itt a Földön az éltetet, és minket is mutálni fog lehetőleg pozitívan, vagy kipusztít, nos ez is benne lehet.

• 4 months later...
Sztem kihalunk addigra :)

Simán... vagy nagyon-nagyon szar lesz...

Egyébként a maják azt jósolták, 2012 dec. valahányadikán hal majd ki az emberiség... ez egy 4000 éves jóslat, és bár volt már ilyenre példa, azért kívánics vagyok ;)

ebben van valami! i.e.nemtom mennyivel megjósolta nemtom ki, hogy egy adolf hitler nevű ember(egy betűt eltévesztette a nevét nemtom melyiket) rosz dolgokat fog csinálni, és meg is történt. azt is megjósolta, hogy egy repülő neki fog menni egy épületnek(WTC-nek a gyengébbek kedvéért)...:huh:

ja amúgy halottam valami olyasmit, hogy nemtom melyik terror csoport vett egy pár bombát amivel fel lehetne robbantani az egész világot... lehet, hogy holnap felrobbantják és akkor mind meghalunk:D:P

érdekes eddig a többség elég borús képet festett a jövőt illetően :o

majd 2030 dec végén visszatérek ehhez a topichoz és elmesélem :)

(ha addig esetleg nem sikerülne teljesen lakhatatlanná tenni bolygónkat vagy ez a hatalamas civilizáltság ki nem pusztítana minket)

amúgy szerintem nem sok minden fog változni 23 év alatt.

jukatan feltételezésére: Vegyük alapul, a HP3-at, tehát ha a jövőből vissza jössz a múltba és megváltoztatod, akkor az már 1 másik (az akkori alternatív jövőben) már megtörtént, és én már most kurvára nem értem h mit magyarázok, de nézzétek meg a filmet, v olvassátok el a könyvet, én úgy képzelem el az időutazást, ahogy a feltűntette az író, tehát képtelenség, és most veszem észre h mijen hosszú marhaságot irtam, na mind1 XD (Jimyke 5lete is teccik, h Csak Norisz meg Brúsz összefog, elpusztítja a söpredéket, és mindenki jól él :P XD)

Szerintem 2030-ban már gépek csinálnak helyettünk mindent. (Mert mintha most nem?!) Akkor már a halott nagymamánkat is lehet klónoztatni meg össze-vissza keverni minden állatfajt. (fúj, macska-hal) :P Azért ezek túlzások...

De szerintem nem sokkal lesz másabb, mint most. Vagy csak nem vesszük majd észre a változásokat. :D

Chuck Norris és Bruce Willis megmenthetnék a világot de mivel egyszerre nem menthetik meg mert túl nagy energia szabadulna fel, ezért összevesznek mivel egyik sem vonul vissza, és hogy a Föld túlélje megküzdenek egymással és a győztes menti meg e Földet, de az összecsapás során megintcsak hatalmas energia szabadul fel, ami fölperzseli az egész bolygót, mivel nem kerülhetik el a sorsukat, ahogyan a Föld sem.... najó ez marha nagy baromság, ami egy tizedmásodperc alatt született meg a fejemben amikor Jimyke hozzászólását olvastam XD

Asszem én már az első vagy második oldalon leírtam hogy sztem mi lesz.De bővítem még.Szerintem ha most 35-40 fok van nyáron, akkor jövő nyáron 45-50 fok lesz amit már elég nehezen viselünk el, és az azt követő nyáron már 55-60 fok lesz, amibe már bele is halhat sztem minden ember.DE, lehet a jövő nyár 45-50 foka annyira tönkreteszi a károsanyag kibocsátó műszereket, épületeket hogy a 45-50 foknál már nem lesz melegebb, mert nem működnek ezek a cuccok, ÉS ha az emberek képesek értelmesen gondolkodni akkor egy ideig szüneteltetik ezeket, esetleg csak a legszükségszerűbbeket üzemeltetik, és akkor szépen helyreáll minden magától... hacsak benem indítják megint az okos emberkék az ilyen füsthányó cuccokat és megy minden tovább, és a dolgokat nem úgy fejlesztik hogy környezetkímélő legyen hanem hogy működjön 45-50 fokban, és akkor megyünk tovább, és akkor már tényleg olyan meleg lesz hogy belepusztul mindenki :blink:

Cseppet sem vagyok derűlátó :D

amúgy pont 2012 decemberében...amikor már hó sem lesz? :D akkor lesz az ötödik éve hogy nem látunk havat :D merthogy sztem idén sem lesz.Tavaly is már nagyon kevés volt... és az is 1 napig bírta.Téli délutánokon POLOban mentem haza a suliból...ez nevetséges :D

• 4 weeks later...