Jump to content
PirateClub.hu

Milyen lesz 2030 -ban?


kymko
 Share

Recommended Posts

érdekes cikk, és nagy kamu is egyben. Szerintem.

Nemrég volt egy kődarabka, elég jókora volt, és csak azután vették észre, miután már elhaladt a Föld mellett. Tehát ha eltalált volna minket, az úgy ért volna, mint derült égből villámcsapás. Tehát ha egy ilyet nem vesznek észre, akkor hogyan tudnának több 10 évre előre jósolgatni, számítgatni. Káosz

Link to comment
Share on other sites

A majáknak is én mondtam anno , hogy mikor semmisül meg a föld mielőtt ideutaztam a térben . Most nektek pontosítom 2050-ben fog eltünni ez a glóbusz a következő világháború miatt .Na szóval nem kell agyalni semmin , mert nem éri meg töprengeni , élni kell 1000el.Meg van írva a sorsunk , finomítani lehet rajta , de elkerülhetetlen a vég .Optimista vagyok még így is.

Link to comment
Share on other sites

Szerinted mi lesz a jövőben? Gondolok így a jövőre, hogy Mik leszünk mi fog történni, hogy éljük túl, ha veszélyes lesz. Lesz-e az emberiségen kívül más is? Várom az ötleteket. Az én véleményem az, hogy a multi cégek káoszt okoznak a világ összemolik lázadások, gyilkosságok, túlnépesedés és kiderülnek a furcsa dolgok is, ha igazak hanem (Rowswell). Az emberiség megmarad csak jóval fejlettebben és kevesebb gondolkodással.

Link to comment
Share on other sites

Ha így haladun az ilyen "kereskedelmi" csatornák kimossák az agyadat a balázsság sóval meg a zebracsíkos cigánnyal és nem marad belüllünk semmi csak egy szavazó zombi, aki még a szuper-hiper-márketekbe tudja megvenni a műanyagkaját.

Sajnos efelé haladunk. Lehet hogy csak én vagyok ennyire pesszimista. De nem veszik észre az emberek amit itt művelnek egyesek ****(bal)lépések topikba való tartalom**** addig nem várható semmi jó. Amikor látom hogy az emberek, ahelyett hogy segítenék egymást inkább a "dögöljön meg a szomszéd tehene is" elv alapján cselekednek. Mikor a szegény 70-80 éves asszonyoknak álniuk kell a buszon, hogy a hmcs ülhessen a tizenéves csitrijeivel, akkor felmegy bennem a pumpa. Meg amikor éjjel ballagok haza mert lekéstem az utolsó buszt ahejet hogy megállnának, hogy elvigyenek inkább elcsapnak. A 10-13 éves kiscsajok úgy öltöznek mint egy sarki k**va, és erről a szüleik is tudnak, tiszta fertő, mondjuk erre már nem is csodálkozok rá mivel a csapból is ez folyik.

Igy nem tudom mi lesz belöllünk akár 20-30 év múlva?!

Link to comment
Share on other sites

hm :) a delfinek a kutyák a hangyák a majmok is esélyesek következö értelmes lénynek... a bolygó urainak ... ki tudja hányadikok vagyunk

 

 

vissza térve a szinvonalra az életünk alakulása , vagy egyszintre kerül mindenki ( ázsia eu afrika )...vagy ujraeröre kap az idegen gyülölet és ahogyan az usa is most épitenek falat mexiko felé a bevándorlók miatt és a terorizmus általánossá válik igy következik az elszigetelödésés a ... sztem ez az esélyesebb...

Link to comment
Share on other sites

Szerinted mi lesz a jövőben? Gondolok így a jövőre, hogy Mik leszünk mi fog történni, hogy éljük túl, ha veszélyes lesz. Lesz-e az emberiségen kívül más is? Várom az ötleteket. Az én véleményem az, hogy a multi cégek káoszt okoznak a világ összemolik lázadások, gyilkosságok, túlnépesedés és kiderülnek a furcsa dolgok is, ha igazak hanem (Rowswell). Az emberiség megmarad csak jóval fejlettebben és kevesebb gondolkodással.

Attól függ, hogy beteljesül-e a mayák 2012-es jóslata, ha igen akkor nagy istencsászárság lesz, ha nem akkor reméljük nem pusztulunk meg a 3. világháborúban, amit az Illuminati kirobbant :unsure:

Link to comment
Share on other sites

én egy Star Trek-i utópikus jövőt képzelnék el szívesen, ahol a pénz mint fizetőeszköz már értelmét veszti, mivel már mindent replikátorral hoznak létre.

Link to comment
Share on other sites

Elõrevitték a percmutatókat az 'Apokalipszis óráján'

 

Az elmúlt évekhez képest még veszélyesebbé vált a világ, ezért szerdán két perccel elõrébb vitték a mutatókat az "Apokalipszis óráján", azon a szerkezeten, amely azt mutatja, milyen közel áll az emberiség a teljes pusztuláshoz - írja a Le Soir címû belga napilap.

 

 

Ezt az órát a hidegháború kezdetén, 1947-ben állította fel egy atomtudósokból álló testület, s azóta is õk kezelik. Az elmúlt hatvan évben kisebb-nagyobb ingadozásokkal folyamatosan éjfél, azaz a teljes pusztulás közelében állt a mutató. A legnagyobb értéket, 23 óra 58 percet 1953-ban mutatta, amikor mind az amerikaiak, mind a szovjetek bejelentették, hogy rendelkeznek hidrogénbombával.

 

A Szovjetunió felbomlásával és a hidegháború befejeztével az egész világon optimizmus lett úrrá, s ekkor vissza is vitték a mutatókat 23 óra 43 percre.

 

2002 februárja óta viszont - ezzel reagálva az elõzõ évi amerikai terrormerényletekre - az "Apokalipszis órája" immár 23 óra 53 percet jelez. S most innen ugrik tovább a mutató 23 óra 55 percre.

2007 Jan 18 forrás:ma.hu

Link to comment
Share on other sites

ProZsolt teljesen egyetértek veled, engem is nagyon fel tud idegesíteni amikor 10-12 éves k*r*ák mászkálnak éjfélkor az utcán :blink: Szerintem a világ lassan át áll elektromosenergiákra pl.:

Szélturbinákra, napenergiára, és később pedig megcsinálják a magfúziós reaktorokat. Szerintem.

De ezt valószínű hogy már egyikőnk sem éli meg :)

 

 

A másik út szerintem is az hogy lesz egy óriási zuhanás, háború meg ilyesmik pánik, gyilkosságok, teljes káosz. Remélem azért ez nem fog bekövetkezni.

Link to comment
Share on other sites

1-2 éve olvastam egy fantasy/sci-fi könyv sorozatot, ha jól Emlékszem Shadowrunner (magyar fordításban Árnyvadász ) volt a sorozat címe.Ebben leírtak egy olyan jöőképet miszerint az emberek már különböző "mű szerveket" építtethetnek testükbe, pl.: az utcai szamurályoknak a karjukból lökődik ki a kardjuk, a katonák a kezükbe tudják csatlakoztatni a fegyvert így sokkal pontosabban tudnak lőni.A szemeket ki lehet cserélni éjjel is tökéletesen működő szemekre.A hackerek a halántékukon található bemeneti eszközök segítségével tudnak csatlakozni a rendszerbe és mátrix szerűen mozogni benne. A pilóták ugyanígy egyesülhetnek a gépükkel stb....

Másrészt viszont a mágia is újre felébredt, így elég sok ún. " vámpírikus vírussal" fertőzött ember átalakult ork,troll,elf,wendigo stb.. lénnyé. Így a társadalom is megváltozott, hisz a színesbőrüek helyett az átváltozottakat tagadták ki...

 

Belátom ez inkább könyvbemutató volt mintsem vélemény :) De egy félig-meddig hihető jövőképet mutat be...

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Szerintem a PirateClub lesz a világ legnagyobb Warez Fóruma magyarország nak tengere lesz és visszakapjuk a trianon előtti területeket csak az lesz a baj hogy atombomba robban és nem fog itt lakni senki de azért vissza kapjuk :)

Link to comment
Share on other sites

Idö nem létezik az idö az emberek által kitalált mértékegység ami a bolygók mozgásán alapszik. Tehát eltéröen más fizikailag is érzékelhetö dologtól az idö inkább csak egy kitaláció sem mint valós mennyiség. Szóval egy nem létezö valamit az ember hogy hajtson az uralm alá???

 

2030 ban nem tudhatom mi lesz vgay egyáltalán én leszek-e még, de már mehetnének a Mars -ra. Kezd nagyon elhúzódni ez az űrkoszak. Le fogunk maradni a leghatalmasabb fajok listájáról.

 

 

Kedves biohazard, ez amit leírtál ez egy akkor hülyeség, hogy ha egy fizikus olvassa akkor elröhögi magát, elárulom, hogy eddíg senkisem írta le az idő definicióját, senki! Az időnek nincsen definiciója!

 

Visszatérve a témához! 2030-ra nagyon sokat fog változni a Világ, nem lesznek háborúk, nem lesz szegénység, és legalább 1 idegen fajt fogunk ismerni az Univerzumból, és kommunikálunk is velük, valamint, lesznek olyan Űrjárműveink amellyel akár egyénileg is utazhatunk a Világegyetembe. Nem lesz olyan sok betegség, jobb lesz az életszínvolnal, és már a Holdon is Ember fog lakni!

Nekem ez a Jövőképem!

 

Minden Jót!

Link to comment
Share on other sites

Szerintem nem fog semmi HATALMASAT változni max kicsit!

Az emberek számítógép függők lesznek és kicsit szennyezetebb lessz a világ!semmi extra

amúgy gázolaj meg ilyenek lesznek mivel nincs kifogyóban csak nemtudják az emberek még kihozni a Föld alól rendesen csak az a baj hogy mindíg rémisztgetik az embereket hogy ez lessz meg az lessz. Igazából senki sem tudja hogy milessz ;)

De ha már ilyen téma van akkor van egy kérdésem.

Ha ennyire fél mindenki attól hogy elolvadnak a jéghegyek akkor miért nem adunk nekik egy hidrogén bombát? esetleg kicsit lelyebb vinnénk a hőmérsékletét meg csinálnánk még 1 kis jeget. nem de?

de ez csak az én véleményem!

Link to comment
Share on other sites

amúgy az emberiség azé nem fog soha kihalni mert (rettentő hülye elmélet de ha mégis....) ugye amikorra már fenyeget minket ez a veszély lehet hogy képesek leszünk utazni az időben. És visszautaznánk az időben és valamit tennénk az ellen hogy tovább éljünk pl ha globális felmelegedés lenne akkor felrobbantjuk az autógyárakat :DDD omg ez télleg hülyeség xD

 

Már hogyan tudnánk utazni??? Megállapították, hogy lehetetlen... Nem lehet...

Link to comment
Share on other sites

" A Mester":

2020van ebbe van , valami h Oroszország újra SZU lenne.....de akkor mi is NagyMagyarorszá leszünk :P

Amíg megvan ez a ki**szott Föld addig szerezzük vissza hazánkat, hogy a lelkünk megnyugodhasson!

Mert ha már késő akkor késő...... <_<

 

Helló, bocsi hogy ilyen későn írok választ...

Viszont egyetértek, itt a BECSÜLETÜNK, LÉTÜNK a tét, szóval vissza kell állítani az 1000 éves határt!!!

Hajrá Magyarok - Hajrá Magyarország :P

( nem politika, de ez így van ! )

Link to comment
Share on other sites

Sztem kihalunk addigra :)

Simán... vagy nagyon-nagyon szar lesz...

Egyébként a maják azt jósolták, 2012 dec. valahányadikán hal majd ki az emberiség... ez egy 4000 éves jóslat, és bár volt már ilyenre példa, azért kívánics vagyok ;)

azt nem jósolták,hogy mitől? :) pl atomháború? :)

 

Már hogyan tudnánk utazni??? Megállapították, hogy lehetetlen... Nem lehet...

én olvastam a neten erről,elvileg egy napkitörés tudna időutazást okozni,ha vlm nagyon de nagyon közel lenne ehhez a kitöréshez

Link to comment
Share on other sites

Kedves biohazard, ez amit leírtál ez egy akkor hülyeség, hogy ha egy fizikus olvassa akkor elröhögi magát, elárulom, hogy eddíg senkisem írta le az idő definicióját, senki! Az időnek nincsen definiciója!

 

Visszatérve a témához! 2030-ra nagyon sokat fog változni a Világ, nem lesznek háborúk, nem lesz szegénység, és legalább 1 idegen fajt fogunk ismerni az Univerzumból, és kommunikálunk is velük, valamint, lesznek olyan Űrjárműveink amellyel akár egyénileg is utazhatunk a Világegyetembe. Nem lesz olyan sok betegség, jobb lesz az életszínvolnal, és már a Holdon is Ember fog lakni!

Nekem ez a Jövőképem!

 

Minden Jót!

 

Bio arról beszélt, hogy mit nevez az ember időnek. Nap, hét, hónapok, évek.. mind a bolygók egymáshoz viszonyához képest vannak megállapítva.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...