Jump to content
PirateClub.hu

Gyúrjunk wazze!


jannussz
 Share

Recommended Posts

Helloo!

Remélem nekem is tudtok segíteni, a képen bekarikázott területeken szeretnék fejlődni..NEm olyan rég óta edzek, és nem is szeretnék olyan NAGYONIZMOS lenni, csak kisportolt, anmugyis focizom. Szóvel ugy érzem hogy a mellemben azon a részen van egy lyuk, míg alatta pedig kb a bordáim láccanak. Deka zsír nincs rajtam:S milyen feladatokat végezzek amivel ezek a részek fejlődhetnek? :o

Jah nem én vok a képen, neten találtam:$

builder01.gif

Link to comment
Share on other sites

ha télleg annyira csontos vagy,

akkor csinálj fekvőtámaszokat,

az főként a mellet edzi+egy nagyon picit edzi a fűrészizmot is

(már azzal is mert valamivel meg kell tartanod magad hogy el ne csússzál)

 

ezt tapasztalatból mondom, mert amikor nekem is baromi sok fekvőtámaszt kellett nyomnom,

akkor a fűrészizmom ugyanannyira izomlázas volt mint a mellizmom.

 

DE ez csak egy javaslat,inkább hallgass Jannusszra.

Link to comment
Share on other sites

Azt mitől lehet, hogy fekvenyomok és nem érzem, hogy a mellemre menne, pedig próbálom kitolni a mellem meg minden, de valahogy nem érzem és szerintem a fejlődése is nagyon kevés vagy szinte semmi szerintetek mit kéne ezzel csinálnom ?

Link to comment
Share on other sites

Tavaly szeptember óta űzöm az ipart, és a meglévő 78 kg-om nem mozdult el egy dekával sem.

Igaz, mindent meg is teszek ezért. :)

Heti öt edzés volt, izomcsoport/nap bontásban, mindennap 6 hasgyakorlat illetve 25-30 perc futás.

A fennmaradó 2 napon 1-1 óra kardió.

 

Valamelyik netes fórumon olvastam, hogy egy srác minden izomcsoportot hetente kétszer edz, más-más gyakorlatokkal.

Mellnél, hátnál szélesítés majd vastagitás, felkarnál 1 majd 2kezes súlyzó gyakorlatok, vállnál először nyomó, majd emelő gyakorlatok, és az elengedhetetlen lábazás.

Kérdésem az lenne, hogy szerintetek ez nem fárasztja ki nagyon az izmokat. A srác - állítása szerint - semmi kieget nem fogyaszt, csak normálisan és megfelelően táplálkozik.

 

Edzés lebontása:

 

Hétfő: mell-bicepsz

Kedd: láb-váll

Szerda: hát-tricepsz

Csütörtök: szünnap

Pénte: mell-bicepsz

Szombat: láb-váll

Vasárnap: hát-tricepsz

 

Nagy izomra 4, kisebbre 3 gyakorlat 4×8 ismétlésszámmal.

 

A terem edzője szerint egy próbát megérne...

Link to comment
Share on other sites

Azt mitől lehet, hogy fekvenyomok és nem érzem, hogy a mellemre menne, pedig próbálom kitolni a mellem meg minden, de valahogy nem érzem és szerintem a fejlődése is nagyon kevés vagy szinte semmi szerintetek mit kéne ezzel csinálnom ?
elég szélesen fogod a rudat??leengeded teljesen a mellkasodig??a tricepszed hamarább fárad el mint a mellizmod??megfelelő sulyt használsz és milyen szériát csinálsz??

 

Tavaly szeptember óta űzöm az ipart, és a meglévő 78 kg-om nem mozdult el egy dekával sem.

Igaz, mindent meg is teszek ezért. :)

Heti öt edzés volt, izomcsoport/nap bontásban, mindennap 6 hasgyakorlat illetve 25-30 perc futás.

A fennmaradó 2 napon 1-1 óra kardió.

 

Valamelyik netes fórumon olvastam, hogy egy srác minden izomcsoportot hetente kétszer edz, más-más gyakorlatokkal.

Mellnél, hátnál szélesítés majd vastagitás, felkarnál 1 majd 2kezes súlyzó gyakorlatok, vállnál először nyomó, majd emelő gyakorlatok, és az elengedhetetlen lábazás.

Kérdésem az lenne, hogy szerintetek ez nem fárasztja ki nagyon az izmokat. A srác - állítása szerint - semmi kieget nem fogyaszt, csak normálisan és megfelelően táplálkozik.

 

Edzés lebontása:

 

Hétfő: mell-bicepsz

Kedd: láb-váll

Szerda: hát-tricepsz

Csütörtök: szünnap

Pénte: mell-bicepsz

Szombat: láb-váll

Vasárnap: hát-tricepsz

 

Nagy izomra 4, kisebbre 3 gyakorlat 4×8 ismétlésszámmal.

 

A terem edzője szerint egy próbát megérne...

szerintem jó ezaz edzésterv nnicsen vele semmi baj

Link to comment
Share on other sites

kb mennyi idő amíg olyan felsőtestem lesz mint amit matec7 belinkelt képen!!(fúh az a mondat :P)

én fekvenyomok amennyit csak bírok felülés hasprés fekvőtámasz oldalemelés kalapács ezeket szotam csinálni

nem naponta mert én járok úszni focizni és néha jégkorongra is

kb minden második nap 1-1.5 órát

mennyit kell hozzá enni és miket????

minden feladatot addig csinálok amíg bírom!!(az nem gond ugye??)

 

 

segítségeteket előre is köszönöm

Link to comment
Share on other sites

Az, hogy egy hónapja edzel és alig látszik valami természetes.

Ugrásszerű fejlődést ne várj ennyi idő alatt, főként úgy, ha teljesen naturálban nyomod.

Az, hogy úgy nézzél ki, mint az újságokban/reklámokban/filmekben szereplők, ahhoz egy hónap kevés.

Kitartás!

A hosszú és áldozatos munka meghozza gyümölcsét! :)

Link to comment
Share on other sites

Bandi 2@

én ha a helyedben lennék, akkor 5x10 ismétlést (6x8 ha sovány vagy,4x12 ha kissé hájas vagy)

csinálnék minden gyakorlatból.

Persze olyan súllyal ami alatt nem szakadsz meg.Hozzáteszem ha nagyon keményen tolod,akkor is, egy hónap annyira nem sok.

Ha leírod korod,testsúlyod,és alkatod, akkor edzésterv után nézhetek a testépítő-lexikonban.

 

Link to comment
Share on other sites

Sokan irjátok hogy edzettek mint állat és nem látszik semmi!hát ne is várjatok huuu de nagy eredményt még több honap elteltével sem ha nem szedtek valami cuccot!Aki akarja hogy látszodjon valami annak nem ártana szedni például egy kis izomtömeg növelöt!jo tudom nem olcsó de nagyon megéri!Én amikor elkezdtem edzeni nem szedtem semmit!3honapig ment igy alig fejlödtem és nem az edzés tervvel volt a gond az tökéletes volt!Utána elkezdem szedni és nagyon látványosan elkezdtem fejlödni!

Link to comment
Share on other sites

Hali!

200 szemes Napo kúra elött állok és a levezetéssel kapcsolatban lenne pár kérdésem.

1: Spiro helyett megfelelő lenne e a BCAA szedése, érne valamit? 2: A saját tesztoszteron termelésem helyreállásának (megörzésének)

édekében, valamilyen tribulus tartalmú készítmény megfelelne e. Mikor kéne a szedését elkezdenem, meddig és hány mg/nap?

A segítséget előre is köszönöm!

Link to comment
Share on other sites

Hali!

200 szemes Napo kúra elött állok és a levezetéssel kapcsolatban lenne pár kérdésem.

1: Spiro helyett megfelelő lenne e a BCAA szedése, érne valamit? 2: A saját tesztoszteron termelésem helyreállásának (megörzésének)

édekében, valamilyen tribulus tartalmú készítmény megfelelne e. Mikor kéne a szedését elkezdenem, meddig és hány mg/nap?

A segítséget előre is köszönöm!

Hali!én nem javasolom a napozint!nem tom hogy ismered-e ennek a mellékhatásait?!igaz jo ez a cucc de csak addig amig szeded!elég sok mellékhatása van meg hát nem a legtisztább!igaz ez a 200 szem még nem olyan sok de ennyi után ugy sem fogsz leálni vele :) még fogsz szedni!egy szó mint száz, a helyedben én nem szednék! :D

Link to comment
Share on other sites

Bandi2@ bocs a késésért,de rendszerproblémákkal küzködtem

 

somatotypes.jpg

Az ektomorfokat rövid felsőtest, hosszú kar és láb, hosszú, keskeny kéz és lábfej, minimális zsirraktár jellemzi. Az ektomorfok válla általában keskeny,mellkasuk szűk és általában hosszú, vékony izmokkal rendelkeznek.

 

A mezomorfot nagy mellkas, erős izomszerkezet, hosszú felsőtest és nagy izomerő jellemzi.

 

Az endomorfot puha izmok, kerek arc, rövid nyak, széles csípő és jelentős zsírraktárok jellemzik.

 

azt később hozzáteszik hogy a zsír nem nagyon befolyásolja az alkattipúst.

Magyarán az ektomorf kissé törékeny nagy állóképességű,

a mezomorf vaskos,nagy erejű

az endomorf pedig brutálisan erős, ormótlan izületekkel.

 

Ha elmondod melyik vagy,akkor tovább keresgélek.

Link to comment
Share on other sites

A szteroidosok tipikusan azok az emberek akiknek büdös a munka. Elöszőr is ne használd amíg legalább a táplálkozásod nincs rendebn értem itt a megfelelő mennyiségű szénhidrát(5g/tkg) ill. fehérje(2g/tkg)-t. Ugyse attól fogsz nőni h beszeded ezeket a szarokat hanem attól h esszel és eezl tömeget szedsz fel

Link to comment
Share on other sites

Köszön szépen az aggodalmat, de azzal többet segítenétek ha inkább a kérdésekre válaszolnátok. Azzel meg nem igazán értek 1et hogy aki szteroidozik annak büdös a munka. Erre nagyon jó példa az összes profi testépítő,de ez csak az én véleményem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...