Jump to content
PirateClub.hu

Gyúrjunk wazze!


jannussz
 Share

Recommended Posts

hát megmondom neked, kevesebb mint féléve még én is ha megmértem magam 55 kilot mutatott.

Tehát ne félj, ha rendesen csinálod, kajálsz idöbe (mindig törekedj a husra) 2-3 oránként(mivel gyors az anyag cseréd kevesebb is lehet mint 3-ora). Tudom most nagynak tünik meg minden, de énis megszoktam. És mégvalami ne egyél sokat. Ha van otthon gramm pontos vagy grammos mérlegetek akkor, mérd ki kb a minden 100-150 grammos legyen tehát (pl.hus/rizs 110/110) ha betartod garantálom eléred kevesebb mint 2 honap alatt a 65 kilot.

 

Milyen tömeg növelöt? Hát jó kérdés...

Én Scitec 100% wheyt használok ez szerintem nagyon jó, és mellé vettem szölö cukort. Edzés után szépen bele rakok 25gramm fehérjét és mellé 30 gramm ch-t. De ez a kedved szerint mehet.

 

Amit irtál tömeg növelöt nemismerem. Én csak saját magam kotyvasztotat használtam idáig és mondhatom bevált.

Link to comment
Share on other sites

Hali!

 

Én lassan már két hónapja konizok rendszeresen, nem szedek semmien szert.3-4 hét után vettem észre változást, azóta rendszeresen eddzek, s már 63kg-ot is kinyomtam 3-szor.

[Ez nekem egész jó teljesitmény, mivel eléggé gyenge alkatú voltam/vagyok]

Link to comment
Share on other sites

1 konzerv tonhalszelet olyan 30 gr borsó 100-130 gr zabpehely álmaim turmixa!! este kötelezően kazeintípusú fehérje ami a pluszból vett sovány tehéntúró kiválóan ellát reggelig fehérjével, meg edzés utáni turmix jó ár telljesitmény arány citogen wheygainer + edzés komolyan és ne hagyd abba!!évek kellenek hozzá garantált a fejlődés

Link to comment
Share on other sites

nekem annyi lenne a kérdésem hogy hogy lehet a leggyorsabban kézre gyúrni, meg mellre?

nekem sajna nincs időm konditerembe járni , otthon szoktam súlyzókkal .milyen gyakorlatokat csináljak?

meg még vmi 176 cm vok és kb 60 kg .nagyon gyors az anyagcserém ,amit eszek az simán lemegy pedig nagyon sokat zabálok :D .hogy tudnék kicsit hízni

Link to comment
Share on other sites

Én otthon fekvőtámaszozni szoktam pl mellre jó...ma már egész jól megy...naponta 5X50 két perc pihikkel :happy: ...de állítólag a gerincnek nem használ?! Ez tényleg így van?!

 

szerk.: jajj...és hogyha csak a jobboldali mellizmomat fejleszteném...az hogyan lehetséges? Picit féloldalas vagyok. :blush: Ja...és egykezes fekvőt ne emlegessetek...mert az nem megy :D

Link to comment
Share on other sites

kimice:hát attol függ milyen sulyzoid vanak van valami padod esetleg? Fekvenyomás, tárogatás, egykezes nyomás, áthuzás (csak a fekvenyomáshoz kell 2kezes rud, többihez elég az egykezes is)

Hát azért kiváncsi lennék neked mi a sok kaja, mert amikor 55 kilos voltam, azt hittem sokat eszek nagyon, most már változot ez a nézetem, 5g/tskg ch ha megvan, akkor biztos hogy menni fog a kilo, meg hát 2-2,5g/tskg fehérje is jó lenne. Ezeket ha nagyábol betartod (kis csalás néha elmegy) akkor hetente nöni fog a sulyod, de látszat csak egy jó idö mulva lesz :)

 

Greg82: Hát nekem is a bal oldalam nagyobb (mellem, karom). Én fekvöt nem is szoktam, csak hétfön fekvenyomás elött, bemelegitésnek pár darab :)

Link to comment
Share on other sites

ha már eleve nincsen baj a gerinceddel akkor a fekvőtámaszozástól bizos nem lesz

 

Csak...azért...mert...pöttyet...ferde... :unsure: Ne szépítsünk na...ha egy ortopédus meglátná...hát magához nyúlna... :D :D :D :D neeeeem, múltkor voltam...és semmi extrát nem mondott...tornáztatom?! Ja, persze... :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Ja igen, aki majd nemsokára rá akar szokni táplálékkiegészítők fogyasztására, annak szól.:

 

Ne vegyetek proteincsokit.

Én egyszer csak úgy kiváncsiságból vettem egyet, gondoltam "áá , biztos finom lehet"

Amikor beleharaptam, annyira rossz volt az íze, hogy megfagyott a vér az ereimben(!), és úgy éreztem mintha szarba haraptam volna.

Csak szólok,hogy nehogy rajtam kívül valakinek ugyanilyen traumát okozzon ez a cucc. xD

Link to comment
Share on other sites

Üdv! Srácok, aki próbálta, vagy akinek a haverja vagy akárkije próbálta már a Nano X9-et a Muscle Tech-től annak mi volt a véleménye róla? Mert én most olyat akarok szedni, elég drága, és azt akarom megtudni, megéri e az árát?

Segítsetek! Előre is kössz!

Link to comment
Share on other sites

Hy mindenki.

Csak egy kérdésem lenne.

a bicepszemen megjelentek ezek a repedési nyo mok amilyneke a terhes anyukáknak a hasán is szoktak

vagy mi, terhességi csíkok asszem

Naezeket ellehet teljesen tüntetni a hozzá való krémekkel és ha igen azok menniybe kerülnek???

nem tudod eltüntetni szard le hagy repedjen majd idővel elhalványodik a krémre szánt pénzből pedig vegyél csirkemellet :rolleyes:

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...