Jump to content
PirateClub.hu

Gyúrjunk wazze!


jannussz
 Share

Recommended Posts

csá ha fogyni szeretnél csinálj minnél több aerob gyakorlatot pl kocogás bringa stb két db kézisulyzóval tudsz csináln oldalemelést tárogatást bicepszezni tricepszezni tudsz vele bár nem tudom hány kilósak mondjuk a magasságodhoz nem tul sok ez a suly gondolom egy kicsit sportosabb fazont szeretnél valamilyen mozgást muszály csinálni az a lényeg hogy a pulzust az aerob tartományba kell tartani 20-25 percen keresztül

tehát napi fél órát szánj magadra :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

2 éve kezdtem el gyúrni 170cm/105 kg-val :)

2 év kemény diétával és edzéssel sikerült 35kg-t leadni.

Most 180/70 vagyok.

2-3 hónapja tömegetnövelek, kreatinnal és fehérjével.... (ez már sokkal nehezebb feladat, mint a fogyás, ezért döntöttem úgy,hogy veszek valami étrendkiegészítőt, hátha segít)

 

:P

 

hétfő: mell-bicepsz

szerda: hát-tricepsz

csütörtök: váll-láb-has (ami sokszor kimarad:P:P)

péntek: A héten mell-bicepszet ismétlem, B héten hát-tricepszet

 

(de higyjétek el a kaja jobban számít, mint az edzésterv!!!)

 

kedvenc gyakorlatom nekem is a fekvenyomás...... ott tudok "nagyot" alkotni :D 85kg-val szériázok ami hozzám képest nagyon jó...

 

bárkinek szivesen segítek, (ha tudok:P)

 

-FEL AZ IZMOKKAL! :D

Link to comment
Share on other sites

Még jó, hogy jöttél te a 70 kilóddal és megmondod neki, hogy mi hogyan van. Még ha igazad is lenne, akkor is okosabb volna ha hallgatnál, mert negyedannyit nem tudsz erről a sportról, mint ő.

Például, hogy a táplálkozás nem úgy működiuk, hogy megeszel valamit és az beépül az izomba.

 

"Tápanyagaink leggyakrabban összetett vegyületek, melyek ebben a formában nem képesek a vérkeringésébe jutni, az emésztőnedvek, az emésztőnedvekben található enzimek bontják le a polimer, sok molekulából felépülő óriásmolekulákat a már felvehető kisebb egységekre.

A tápcsatornán keresztül haladva a táplálék alkotórészeire bomlik, míg alkalmassá válik hogy a felszívódjon és belépjen a közti vagy más néven intermedier anyagcserébe mely során hővé, energiává alakul, raktározódik, vagy a test saját anyagainak felépítésére használja fel."

 

Nyersen pedig azért nem esszük a tojást, mert nagyon kockázatos a szalmonella-fertőzés és avidin/biotin mérgezés szempontjából.

 

Link to comment
Share on other sites

jannussz!

 

ahogy olvastam a fórumot, láttam,hogy te sem tudsz még sok mindent!

pl. azt,hogy a nyers tojásfehérje nem épül bele az izmokba ;)

igazad van sok mindent nem tudok még de amit tudok azt szivesen megosztom veletek

ha valami kérdésed van irj és én vagy valaki szivesen válaszolunk :rolleyes:

post-61317-1191228941_thumb.jpg

post-61317-1191228958_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Hi all!Na szóval nekem is kérdésem lenne bár nem olvastam vissza minda 18 oldalt,de na szóval az helyzet h szeretnék gyurni de van felesleg is rajtam szóval én ugy gondoltam h kb 1-1,5 max 2 hónapig itthon(napi:2x30) felülés meg kb.:10 fekvő támasz féle :P amíg a egy kicsit a karizmom megerősödik (valamint a hasfalam) meg egy kis súly felesleg le megy :P majd utána kondi(gyúrni :D ) na szóval az lenne a kérdésem h ez "itthoni" "terv"-nek lenne-e hatása vagy felesleges neki kezdenem is? vagy estleg valami tanácsot,tippet javaslatott tudnátok adni?előre is thx

Link to comment
Share on other sites

Ha fogyni is akarsz akkor kardióznod sem ártana azaz futópad, bicigli meg ilyenek. Sokféle zsírégető edzés van,

kezdve a futástól, az aerobicon át, a tae boe-ig. A lényeg hogy beindítsd a zsírégető folyamatot, ami bizony nem túlzottan egyszerű. Egy 10-20 perces edzés alatt hiába izzadsz, hiába érzed hogy fáradsz, ez a zsírégetéshez bőven kevés. Egyes

szakemberek szerint a zsírégető folyamat 30-40 perc kemény kardio munka után indul be, addig csak szénhidrátot égetsz...

 

Szerintem a 2x30 felülés és a 10 fekvőtámasz kevés neked.

 

Én hetente négyszer járok konditerembe bő 1 hónapja kezdtem, kaptam nagyon jó edzéstervet amiben minden izomcsoport megmozgatása benne van. Minimum 40 percet biciglizek vagy futópadozok. Bár más az edzésterv egy férfinek és más egy nőnek.

Link to comment
Share on other sites

ha gondolod rágyurahtsz az edzésre ártani éppen nem árt de 20 30 felülés valóban kevés szerintem is ha majd mész a terembe mondjad az edzőnek hogy mit szertnél és remélhetőleg olyan edzéstervet fog összeállitani számodra és ellát majd étkezési tanácsokkal is

addig is csináld a fekvőtámaszokat meg a felüléseket de próbálj meg mindig egy kicsit többet :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ez egy hülye kérdés de azé belököm. Eddzek -e úgy ha esetleg aznap annyira fáradt vagyok hogy nincs kedvem de a lelkiismeretem hajt előre hogy még is ? Nem tom érthetően írtam le de sztem igen :D

Érdemes e úgy hasazni ha szeretek nagyokat kajálni pl. vacsira ? Nem akarok kocka hasak csak éppen látni lehessen hogy azé a hasammal is foglalkozok valamit.

Gyúrjunk vazzzeg.

Link to comment
Share on other sites

Hy!

Csak azt szeretném kérdezni hogy hogy a francba tudok gyorsan kockahasat elérni??

Nálam nem sokat ér ha sok felülést csinálok, nem tom hogy mié meg nem is vagyok egy ilyen puhos gyerek.

Csak van a hasamon egy kis háj amit szeretnék onnan eltüntetni.

Namost.Valaki tudna nekem olyan gyakorlatot amivel letudom ezt dolgozni a felülésen kívül???

Előre is köszi.

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok. Én egy éve csinálom, bár igaz hogy júliust, augusztust és szeptembert kihagytam, de most októbertől újrakezdtem. Szinte az elejétől, legalábbis úgy érzem a három hónap kihagyás, elég sok volt ahhoz, hogy eléggé veszítsek a formámból. Na mind1, a lényeg hogy már újrakezdtem és ha törik ha szakad soha nem hagyom abba. ;)

Egy kérdés. A táplálékkigészítőktől lehet hízni jobban?? Nm tudom mert még soha nem szedtem, de gondoltam el kéne talán mert a szimpla kajálástól és gyúrástól nem nagyon leszek nagyobb, lgalábbis én így érzem :blink:

Link to comment
Share on other sites

Ez egy hülye kérdés de azé belököm. Eddzek -e úgy ha esetleg aznap annyira fáradt vagyok hogy nincs kedvem de a lelkiismeretem hajt előre hogy még is ? Nem tom érthetően írtam le de sztem igen :D

Érdemes e úgy hasazni ha szeretek nagyokat kajálni pl. vacsira ? Nem akarok kocka hasak csak éppen látni lehessen hogy azé a hasammal is foglalkozok valamit.

Gyúrjunk vazzzeg.

azt nem tudod megoldani hogyha annyira fáradtnak érzed magad akkr edzés előtt pihenj egy órácskát és próbáld magad felspanolni az edzésre tervezd meg gondolatba mit fogsz csinálni milyen jól be fog durranni a mellizmod stb ha fejben rendbe vagy hidd el az edzés is sokkal jobban fog menni

de ha annyira szét vagy csuszva akkor javaslom haggyál ki egy -két hetet és ujult erővel kezdj hozzá

hasazni mindenképp érdemes még akkor is ha nem látszik hiszen egy nagy izomcsoprtról beszélünk és az edzések során szükségünk van az erős hasizmokra :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Hy!

Csak azt szeretném kérdezni hogy hogy a francba tudok gyorsan kockahasat elérni??

Nálam nem sokat ér ha sok felülést csinálok, nem tom hogy mié meg nem is vagyok egy ilyen puhos gyerek.

Csak van a hasamon egy kis háj amit szeretnék onnan eltüntetni.

Namost.Valaki tudna nekem olyan gyakorlatot amivel letudom ezt dolgozni a felülésen kívül???

Előre is köszi.

kb napi 300-500 haszmot kéne csinálni felülés lábemelés hasprés és azt a kis hájat diétával és aerob mozgásal eltüntetni (futópad,szobabicigli,kocogás a szabadba )és a kajára is figyelj oda :rolleyes:

 

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok. Én egy éve csinálom, bár igaz hogy júliust, augusztust és szeptembert kihagytam, de most októbertől újrakezdtem. Szinte az elejétől, legalábbis úgy érzem a három hónap kihagyás, elég sok volt ahhoz, hogy eléggé veszítsek a formámból. Na mind1, a lényeg hogy már újrakezdtem és ha törik ha szakad soha nem hagyom abba. ;)

Egy kérdés. A táplálékkigészítőktől lehet hízni jobban?? Nm tudom mert még soha nem szedtem, de gondoltam el kéne talán mert a szimpla kajálástól és gyúrástól nem nagyon leszek nagyobb, lgalábbis én így érzem :blink:

csá ha most kezted akkor nem muszáy szedned semmilyen kiegészitőt egyenlőre mert anélkül is vastagodnod kéne de ahhoz az kell hogy naponta 5-étkezést kell tartani (nekem is azt szokta mondani az asszony hogy olyan vagyok mint egy csecsemő kopasz és 3 óránként eszek )de ez van

mondjuk egy kis folyékony aminót vehetsz a fehérje bevitel miatt az éppen nem árt :rolleyes:

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...