Jump to content
PirateClub.hu
gabi-kapunk

Drog vagy Alkohol?

Drog vagy Alkohol?  

594 members have voted

1. 1. Melyik a jobb?

• Drog
      77
    • Alkohol
      310
    • Egyéb
      19
    • Egyiksem
      188

Recommended Posts

Egy forró nyári napon egy üveg jéghideg sörnél és egy szál ciginél nincs jobb.

Amúgy alkohol, mert vele sokkal jobb a buli.

Egy szinten van a kettő, de így az alkoholra szavaztam.

Nem vagyok drogos próbáltam a jointot és éltem is vele 5 hónapig. Hatása ugyanaz mint az italé. Szóval úgy tartom kb. egy szinten van a kettő. Csak a joe-tól nevetsz is eleinte, meg úgy jobb lesz a tudatod. Legalábbis ahogy én tapasztaltam. Mind2 mást károsít, de ez benne van a pakliban.

Mindenki azzal szórakozik amivel akar jelen esetben az életével. :)

Jó szórakozást! :P

Drog melletti érveim : Nincs másnaposság tőle, nem hánysz tőle, jó kedved van , olcsóbb, gyorsabban hat.

Alkohol melletti érveim: Jobb búfelejtő, hawerokkal való sörözösnek van egy életérzése.

Drog elleni érveim : " Rossz " :)

Alkohol elleni érveim : Másnaposság, rosszul lét ha sokat töltöttél magadban.

Drogra szavaztam február óta élek könnyü drogokkal a bulikban, szerintem nincs semmi rossz benne . :)

Én az Egyiksem-re szavaztam, de ha muszály lenne a kettő közül választanom, akkor inkább az alkohol, mert attól nem válok függővé, mivel utálom az ízét. A drogot meg inkább ki sem próbálnám, mert könnyen rászokok a káros dolgokra.

Az alkohol is drog féle. Sőt még a csoki is és a kóla is. Tehát másképp kellett volna feltenni a kérdést. De egyébként a Drogra szavaztam mert nem vagyok tőle másnapos és jobb élményeim vannak vele kapcsolatban mint a piával.

egyikkel sem élek :P egyszer ittam nagyon durván, másnap meghaltam, azóta egy kortyot se! :lol: a drogról meg annyit h nagy ritkán (itt szigorúan csak a fűre céloztam!) és itt be is zárul a kör :D

Inkább az alkohol, de a könnyebb, pl. sör, és az is mértékkel.

Naná hogy pia de tuttommal az alkohol is drog.

a drogot még nem próbáltam.

viszont ahogy egy korábbi hozzászólásban olvastam, időnként jól esik egy két korsó sör :)

tehát én is maradok az alkoholnaál.

ha mértéket tertasz, nem lehet nagy baj ;)

Nem szeretem az alkoholt,soha nem iszom.Ha alkalmanként élek is valamivel az inkább a drog,ami ugyan valóban "rossz" és ártalmas,de ki mondta,hogy az alkohol nem az?És ezt legalább még élvezem is.. ;)

Drog.DE csúnya szó :/ de inkább mint mint az alkohol!

sokkal inkább!sokkal....

Tájékoztatásul közlöm, hogy az alkohol is ugyanúgy "drog" mint a klasszikus értelemben vett drogok.

Mivel sportoló vagyok, ezért egyik se...csak vicceltem XD A sportolók a legnagyobb alkeszek!!! Én csak 2hetente szoktam városba járni, akkkor iszok egy keveset, de berugni max évente 3X leszámítva a teljes nyarat és a dec29-jan4-ig tartó időszakot :P amúgy füvet próbáltam...elég jó érzés. kb olyan mint amikor felszállsz a repülővel. De itt nem csak a fejedben érzed hanem a végtagjaidban is :D na szóval inkább alkohol, ha nem akarsz függő lenni

Alkohol is drog,szóval ezis egy epic fail c(=

Az "egyiksem"-re szavaztam, ja és gyuszi02-nek igaza van, az alkohol is a drogok tág körébe sorolható, ugyanúgy a tea és a csokoládé is.

alkohol :D (kis mézes-szamócás fütyülős) és a másnaposággal meg annyit h nem kell aludni :D és nincs :D /tesztelve/

a drog rosz :D ezért nem is probáltam+nem is fogom :D sőőt még cigit se :D