Jump to content
PirateClub.hu

Drog vagy Alkohol?


gabi-kapunk
 Share

Drog vagy Alkohol?  

594 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. Melyik a jobb?

    • Drog
      77
    • Alkohol
      310
    • Egyéb
      19
    • Egyiksem
      188


Recommended Posts

  • Replies 224
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:D Én vagyok az első szavazó, jeee. Alkohol, minden buliba kell. Főlem most mikor itt a VB döntője mindjárt, oda is haverokkal 2 tálca sörrel megyünk. Aztán ha nyer a csapat jöhet a Whiskey.

Tehát az alkoholra szavaztam.

Link to comment
Share on other sites

az alkohol is képes ölni!nem csak a drog!egyiket sem szeretem....sem az alkoholt sem a drogot!

Egyik ismerősöm egy discoban összevissza ivott mindent és eszméletlen lett....az orvos mondta hogy ha vlakik nem tartották volna ébren akkor meghalt volna...elszomorító......szóval egyiksem! <_<<_<<_<

Link to comment
Share on other sites

az alkohol is képes ölni!nem csak a drog!egyiket sem szeretem....sem az alkoholt sem a drogot!

Egyik ismerősöm egy discoban összevissza ivott mindent és eszméletlen lett....az orvos mondta hogy ha vlakik nem tartották volna ébren akkor meghalt volna...elszomorító......szóval egyiksem! <_< <_< <_<

 

Több haveromér már indultak a mentők, mert sokat ittak. Haver már józanodott és kérdezte tőle a doki, hogy mennyit ivott, ő meg mondja, egy üveg Tequilat. Orvos mondja olyan sokat? Haverom mér az sok?

Aztán a mentőknek nem kellett elvinni mert jól lett, látszott rajta, hogy csak egy üveggel ivott, meg. Amikor Absin tozott, akkor rosszabbul nézett ki. :D:P:P

1 üveg vodka, whiskey lecsuszik attol még nem hal meg, nem kell még mentőnek se jönnie, azt mindenki kibirja, saját tapasztalat :D:D:D 0,5 literes Sopronis pohárba csináltam koktélt, le van fényképezve félig töltöttem vodkával aztán ananász és energiaital, aztán 1 perc és egy újabb nak álltam neki.

Módosította MetalGun
Link to comment
Share on other sites

Csatlakozom az elöttem szólokhoz, én az alkohollal szimpatizálok, bár télleg nem részegségig, de a spicces állapot mindíg javít a hangulaton. Nem tagadom néha elszoktam szívni egy-egy "dzsoját" :D de nem létszükségletem... ismerek olyan embert akinek a haverja majdnem megdöglött a fűtől mert annyira bekábult hogy majdnem a saját hányásába fulladt bele... Tehát kis gondolkodás után: ALKOHOL! :D

Milyen sztoritok van a piával kapcs?

Link to comment
Share on other sites

Szerintem se ciki ha vki nem iszik.Nálamse az dönt h vki iszik-e v sem.Az biztos h volt már pár komoly lerészegedésem.

Link to comment
Share on other sites

Aki azt mondja, h. a drog jó az egyfajta trendi elmebetegségre utal!

Egyes alkoholos italok (sör, bor) bizonyos mértékig jó hatással vannak a szervezetre!

 

Sajnos néha a legjobb szervezetet akarom... :D

 

Bizoooony, a sör tisztítja a vesét :lol:

Link to comment
Share on other sites

juuuuuj én lennék itt az elsö drogos? :blink::huh:

oké!én bevallom drogoztam kb 5 évig!

aztán leszoktam mindenröl kivéve a cigit(varázs)...

és nem érzem ugy hogy megbántam volna!söööt! :P

sok jo buliba ottvoltam. :)

Link to comment
Share on other sites

Alkoholra szavaztam... Inkább jól berugok és másnap reggel legfeljebb megdöglök a másnaposságtól minthogy valami szintetikát toljak az arcomba.... Sörözni a haverokkal mindig jó :) A fűvel nincs gáz egy bizonyos mértékig...

Link to comment
Share on other sites

Sokatok hsz-ében találtam igazságot. Én pl még nem drogoztam meg bebaszni is 1X rugtam be de nagyon és azóta felfordul a gyomrom a pia szagától. :rolleyes: A fű még télleg az elviselhető kategóriában van és néhány szempontból még YObb is mint a pia. A disco drogokról annyi a véleményem h akkora baromság az egész, h az már fáj. Elég szánalmasnak tartom h ha vki bogyó nélkül nem tudja magát YOl érezni. A keménydrogokról meg csak annyit, h inkább az életet választom.

Link to comment
Share on other sites

leginkább egyiksem

(tudom ciki, kövezzetek meg. de nem szeressem egyiket se :D )

 

Mér lenne ciki? Legalább egészséges a májad. Több ismerősöm van aki már közel van a 20 évhez és nem ivott még semmi alkoholt. Nincs benne semmi ciki, aki azt mondja hogy ciki az ha valaki nem iszik alkoholt,, azzal van a baj. Én pl nem dohányzom, akkor az ciki? nem hanem egészséges :D:D:D

Cigi mellékhatásai, mindenki azt mondja hogy káros, na én még kiegészítem, drága és ro*adt büdös.

Link to comment
Share on other sites

Egyik sem jó, de minkettővel élnek emberek!Persze gyakrabban az alkoholal, de azért tegye mindeki a szívére a kezét(20 év felett) hogy nem szívott el e jointot.Volt rá példa nálam is ,és nem lettem kemény drogos!Bár ettől függetlenül, azt mondom, csak az igyon, vagy szívjonn aki tudja hol a határ!!!!!!Mindkettő veszélyes ha belehúzunk!Különben az italozás nálunk tradicíó!Ez lett a megszokott, ezért itéljük el a fűves cigit is.De menjetek el Jamaica-ba és rájötök hogy náluk ez pont forditva van!Szóval csak attól függ mivel rontjuk a kicsi agyunkat hogy hova születtünk! Szóval egyik sem jó, de mindkettő létezik,mivel élünk vele :D

Link to comment
Share on other sites

A sör a bor a pálinka csússzon le a torkomba... :lol:

Alkohol minden mennyiségben, a buli nem buli nélküle, aki ezt cáfolja az még nem bulizott még (vagy TECHNOS és drogozik :D). Amúgy meg olcsóbb is és tovább is tart miont a drog :)

Link to comment
Share on other sites

te paulbig,probálj 2000.-ft-bol bebaszatni 3 embert,ugy hogy az elsö piát este 6kor isszátok meg,és

éjfélkor még isztok!RÉSZEGEN!!!

jocigi forevahhhh!!!!!

 

ez egy tény:

a fü hatoanyaga a thc,HALÁLOS MÉREG! BELE LEHET HALNI!!!! :o

és ez komoly! :mellow: csak az aprobléma vele,hogy a besziváshoz elég x mennyiség,

x nek vedd a 600(és ez is komoly!!!)szorosát,és máris meghalsz!

ha drágán veszed,2500.-.

ha valakinek van fölös 1.500.000.-ja,akkor öngyilkos lehet!!! :lol:

de nem mondom,hogy FÜVEZZETEK GYEREKEK!!!

mert nem szabad!elöszoba,és ezt alá is irom! ;)

 

hétvégén,hányan halnak bele ittas vezetésbe?

és füvezett vezetésben?pffff!!nevetséges!

hollandiában legal!

 

ui:

szedjél daturát(maszlag:terem mindenhol)fözdd ki,és 24 orán át halucinálsz!akkor most mi is olcso?

(csak vakságot okoz nagyobb mennyiségben!!!) :mellow:

darálj szerecsen dio-t,tedd bele kefirbe,idd meg,kb4ora halucinálás!

(másnap leesik a vérnyomásod,szédülsz,és korházba kerülhetsz!!!) :o

vagy vegyél lsd-s békát!negyedoránként megnyalhatod a hátát,ha felidegesited!!! :lol:

 

Link to comment
Share on other sites

;) Alkohol!!! Abóól is gömbszörp és szarvasszörpés sör (néha whiskey)!!!! De nem vagyok egy nagy iszákos csak alkalmakkor iszok ;) !!!!!! Droghoz annyit hogy a fű az még yo dolog de felette én nem próbálkozok!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...