Jump to content
PirateClub.hu

Rap vs. Rock


LACKA0670
 Share

Rap vs. Rock  

1,638 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. Te melyiket szereted jobban?

    • Rap
      685
    • Rock
      952


Recommended Posts

Én mondjuk az utcára nem vennék papucsot (bakancsot sem ilyen melegben XD)

A jó csajokon viszont szexi a magasszárú bakancs :D

 

szerk.: ezt nem magyarázatnak szántam arra a kérdésre hogy miért hordják ilyen melegben

 

én csak néhány embert ismerek, akik szimatszatyrot hordanak, és nekik aztán halvány lilájuk nincs arról, hogy mi az a háború

igen, de mint mondtam mára már elveszett az értelem, és csak a felszín számít. (mármint az emberek többségének)

Link to comment
Share on other sites

nos igen, sajnos a rockereket (a rappereket, diszkósokat is) lassan csak az ilyen divatmajmok alapján lehet megítélni, így valamelyest jogosak a szidalmazások...habár amikor valaki beordítja, hogy a rocker ápolatlan és büdös, akkor a srác nyílván nagy szakértő ;)

 

olyan csajt még nem láttam, akin az ilyen cucc szexi lett volna :) papuccsal egyébként mi a baj? :)

 

Link to comment
Share on other sites

papuccsal egyébként mi a baj?

Saját vélemény:hát nemtudom szerintem kicsit parasztos(nem akarok ezzel senkit sem megsérteni)

 

olyan csajt még nem láttam, akin az ilyen cucc szexi lett volna

Pedig vannak olyanok akiken ez a cucc kimondottan szexi :) Persze van olyan is akin úgy áll hogy a hányás kerülget :D

Link to comment
Share on other sites

Hm... sajnos én mostanában egyre kevesebb rockert látok, viszont egyre több 8 éves kisgyereket akkora nadrágban ami még rám is túl nagy lenne, és persze üvölt a telefonjából a "shát dö fák áp m fákör", annak ellenére, hogy azt se tudja, mit jelent :D Ha pedig valaki egy fekete ruhás, stb... TOKIO HOTELES "embert" lát, nehogy azt gondolja, hogy rocker, vagy műrocker! Sajnos egyre többen sorolják a rockerek közé... öhm... őket...

 

Amúgy én anno a szimatszatyromat egy kisebb tűzöltós bemutatón kaptam, még gázmaszk is volt benne :D Sosem hordtam azért, mert mások hordták, inkább azért mert nagyon tetszett... tele tudtam firkálni, raktam rá fellvarrót meg pár kitűzőt, és mivel minden tanszerem, könyvem belefért, abban jártam suliba :D Aztán ha kirándulásra mentem, jó pár szendvics meg üdítő belefért... mostanában, hogy pecázni járok, sok sok mindent bele tudok rakni, és ráadásul nem is kényelmetlen (vagy csak hozzászokhattam)...

 

Szerintem a rockerek a praktikum miatt választják a szimatszatyrot, olcsó is, jól is néz ki (mivel mindenki a saját ízlése szerint alakíthatja)... hogy régebben volt-e köze a háborúhoz? Nem hiszem, sosem voltak a rockerek háborúzósak... a háborúellenességhez sem volt szerintem köze, hisz minek hordana egy háborúellenes egy ilyent?

 

A bakancs! Nagy, csúnya, meg ilyen melegben ki hordana ilyent? Általában ezt mondják róla... Szerintem a megfelelő zokni mellett kifejezetten kényelmes, csak eleinte lehet nagyon fájdalmas, amikor még nem tört be... ha acélbetétes, akkor meg egyáltalán nem zavar ha rálépnek a lábadra, sőt, jó bakancsoknál észre sem veszed, éppen ezért nagyobb koncerteken, vagy akár kisebb rockbulikban egy pogóban, igencsak hasznos :D

Télen ha rendesen befűzöd, jó meleg, de nyárra is be lehet fűzni úgy, hogy tartsa a lábad, de mégis jól szellőzzön... régebben amikor még bakancsot hordtam (nyáron is), sokkal jobban meg voltam vele elégedve, mint az azóta elhasználódott 20.000ftos nike meg puma cipőmmel... csak azért szoktam le a bakancsról, mert lusta vagyok minden nap befűzni, kifűzni... (14 soros)... :D

Link to comment
Share on other sites

amit így leírtál a szimatszatyorról, az szép és jó, de egy kommersz hátizsák ugyanezt tudja, és annál egyenletesen oszlik meg a teher a hátadon, és nem csak az egyik oldalt nyomja, ami szerintem egészségesebb a gerincnek...

 

a bakancs akkor legyen rendben, nem meleg, hasznos, kényelmes, oké, habár nekem drága, és akkor sem tetszik, ilyen az ízlésem, na :) inkább veszek 5000-ért egy sportcipőt, azt valahogy praktikusabbnak érzem :)

 

a papucsról meg a szexi lányokról annyit, hogy ez végülis teljesen ízlés kérdése :)

Link to comment
Share on other sites

Ez igaz, de ha egyszer rászánsz 20k-t, plusz veszel hozzá egy jó kis bakancstisztítót, (az enyém mézes, és ápolja a bőrt, bár már azt sem tudom hol van), nagyobb terhelés mellett is évekig jól bírja a strapát... szerintem csak arra kell inkább figyelni, hogy ne szakadjon el a bőr, (ezért is a kenőcs/bakancstisztító) illetve néha meghúzni a csavarokat...

Akár 5db, 10k+ sportcipőt elhasználsz annyi idő alatt, amennyi idő alatt egy bakancsot... legalábbis a saját tapasztalatom szerint...

 

Jajj de senkit nem akarok rábeszélni a bakancsra, ízlés kérdése, legjobb ha mindenki olyan lábbelit hord, amilyent szeret :)

 

a papucsról meg a szexi lányokról annyit, hogy ez végülis teljesen ízlés kérdése smile.gif

Egyetértek... :P:)

 

U.i.: van mizo kakaó ilyen kis dobozban? :o

Link to comment
Share on other sites

így van, ízlés kérdése :) de ha tetszene, szerintem akkor se vennék, mert egyrészt nem tudnék ennyi pénzt szánni rá, másrészt hiába bírja évekig, ha a lábam folyamat nő :D egyelőre mindenképp jobban megéri félévente kidobni 5 ezret egy sportcipőre, úgyis kinövöm mire kéne egy új =)

na de ez már nem ide tartozik, bocs az offért...

Link to comment
Share on other sites

Ez igaz, de ha egyszer rászánsz 20k-t, plusz veszel hozzá egy jó kis bakancstisztítót, (az enyém mézes, és ápolja a bőrt, bár már azt sem tudom hol van), nagyobb terhelés mellett is évekig jól bírja a strapát... szerintem csak arra kell inkább figyelni, hogy ne szakadjon el a bőr, (ezért is a kenőcs/bakancstisztító) illetve néha meghúzni a csavarokat...

Akár 5db, 10k+ sportcipőt elhasználsz annyi idő alatt, amennyi idő alatt egy bakancsot... legalábbis a saját tapasztalatom szerint...

 

Jajj de senkit nem akarok rábeszélni a bakancsra, ízlés kérdése, legjobb ha mindenki olyan lábbelit hord, amilyent szeret :)

azért annyit mondanék, hogy nem kell feltétlenül acélbetétesnek és úgymond "rocker" bakancsnak lennie, hogy sokáig bírja.. :P

három éve tél elején vettem 30 fölötti összegért az Oakley bakancsom és még mindig tökéletesen bírja :) Nem ázik át, kényelmes, melegen tartja a lábam. ebben járok télen suliba, fel a hegyre, megjárta Franciaországot.. igaz pogózni nem lehet benne, de nálam nem volt alapfeltétel a vételnél :D

 

és off vége

Link to comment
Share on other sites

Régebben ilyen punrocker időszakomban XD sem tetszett nekem a bakancs.. legalábbis úgy éreztem hogy az én stílusomhoz nem passzol.20k ért vettem egy nike csukát, és 2-3 évig királyul bírta.Fizikailag még mindig bírná, csak mivel fehér (volt) azt elég nehéz eredetí színében tartani, úgyhogy lekopott róla a festék meg megtört a bőr stb. stb. Azóta már csak pogózni használom :D az a koncertes csukám XD Télen is hordtam, főleg mivel a legutóbbi telek nem voltak vmi dúrvák (legalábbis errefelé)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

mindenki azt halgat amit akar!!!!!!!!!én utálom a rockot nagyon...!!!!!!!!!!!de van akinek meg ez tetszik uh ennyi!!!!!!!!!!!!!!ízlések és pofonok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) (de sztem a RAP az jobb de abban is az old school,mert ha ugyvesszük ugyebár ma már nincs olyan h rap a sok kis csira raper na mindegy sztem a rap az maga az hogy:2pac,biggie,ll cool j,eazy-e,stb..!!!!!!)

Link to comment
Share on other sites

akkor bocs figyi én ugy értem h nekem jobb!!!!!!!!!!!!!!!!!!érted?!!!!de bocs nem irtam le érthetően!!!!!!!!!!!!!!!!!!Szal ugy értettem h nekem a rap az jobb!!!!!!!na ennyi!!!!!!!am nem kell egyböl leharapni az ember fejét!!!!!!!!!!!nem kell okosnak lenni mondom bocs félre irtam!!!!! :mellow:

Link to comment
Share on other sites

Mindenki azt hallgat, amit akar... legyen az rock, rap, techno, disco, metál, blues, jazz, prog, klasszikus, indie, rockabilly vagy akár psychoshred. :D Én aszondom, hogy rock, mert ennek az alfajtái a prog és a metál.

 

Az a lényeg, hogy mindkettőből szar az úgymond "divatzene". Ennyi. Elhiszem, hogy van igényes rap is, hisz annyit mondták már nekem. :lol: Csak nekem nem az jön be.

Link to comment
Share on other sites

Kicsit off: Chriss, látom, te finn vagy (vagy tudsz finnül) :) Mit jelent az, hogy tämä? Finn házihoz kellene :D

 

ON.: a Csőlátás nem jó semmire sem. itt a fórumban sokan mesélhetnek erről.

Link to comment
Share on other sites

Gondolom 57 oldalon kb 100x volt leírva, hogy ugyis mindenkinek az jön be amit maga szeret. Nekem személy szerint a rock jön be meg azon belül a metál meg power metál :) ha szabad mondanom előadókat: Dragoforce, Eric jonshon, Rolling stone, Nightwish, Manovar, Hammerfall, Metallica, Tenacius D, Scorpions, System of a down kevés Tankcsapda szám is bejön (főleg a régiek). A black metált nagyon nemszeretem és semmilyen hörgős ordítós érthetetlen szövegűeket sem. Valahogy az nem az én világom (Rock ide vagy oda). Én mindig is művészetnek mondtam ezt a zene stílust, mert itt nemcsak annyi van, hogy egy pultra ráfekszel vagy programon csinálod a zenéket, hanem itt gitár, dob, ének stb... mindenhez tehetség kell és minden emberi benne :) a régi nagy zenék is rockok voltak, csak épp kezdetleges (lásd edda, rolling stone, quees, beatles (?) vagy akár a scorpions is) és ennek ellenére nagyon jók. Persze ilyen szempontból a rap is az, mert "énekel" az emberünk. De ennek ellenére nemjön be a rap, főleg az eminem féle, de nem megyek bele.

Link to comment
Share on other sites

Kicsit off: Chriss, látom, te finn vagy (vagy tudsz finnül) :) Mit jelent az, hogy tämä? Finn házihoz kellene :D

Tämä=ez, ez a(z)

Példa:

Tämä sivu - ez az oldal

Tämä on ikuinen kiista - ez egy örök vita (legyen már kicsit kevésbé off a hsz :P )

 

Remélem segített! :)

Link to comment
Share on other sites

Trilon: nem feltétlenül kell tehetség.Aki szépen becsületesen megtanulja kezelni a hangszerét, az jól fogja nyomni.Szóval a lényeg az ambíció.Hiába vagy tehetséges ha az ambíció hiányzik belőled.Ugyebár a tehetséget ápolni kell.

Link to comment
Share on other sites

Tämä=ez, ez a(z)

Példa:

Tämä sivu - ez az oldal

Tämä on ikuinen kiista - ez egy örök vita (legyen már kicsit kevésbé off a hsz :P )

 

Remélem segített! :)

 

Köszönöm szépen, segített! :)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...