Jump to content
PirateClub.hu

Rap vs. Rock


LACKA0670
 Share

Rap vs. Rock  

1,638 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. Te melyiket szereted jobban?

    • Rap
      685
    • Rock
      952


Recommended Posts

Ne vegyétek túl komolyan, ha megnézitek a képét, jó ha van 12 éves :D A zenéről sztem jóformán fogalma sincs, főleg ha ennyi jön le neki egy koncertből, hogy hosszú hajú emberkék szaladgálnak.Mellesleg sztem egyáltalán nem gáz, hogyha mozognak egy kicsit a zenészek, miközben küldik az ipart... persze ha jól megy együtt a kettő :D

Pl a Maiden gitárosai állandóan ugrálnak, szaladgálnak és nem éppen mondanám őket kezdőknek... sőt már fiatalnak sem, de még mindig ugyanúgy nyomják :)

 

A nemzeti rock cuccról csak annyit, hogy ez is jó kis divat lett kis hazánkban.A sok pózer lenyíratja a haját, és adja a nagy hazafit mert kárpátiát hallgat meg mindenféle kopasz zenét... közben ha olyan nagy hazafinak érzi magát akkor mondja el nekem, hogy mit tesz ő a hazáért :D Vagy azt talán a haza szolgálásának tartja, hogy jó nagy csoportokban kötekszik?.... szánalmas ez az egész.

Link to comment
Share on other sites

a rap sokal jobb mint az a szar rock amugy is csak a rockerek szaladgálnak a szinpadon a 2 méteres hajukal

annyira szeretem az ilyet, gyerekek :D végre béke honol a topicban, de 1-2 hetente mindig beböffent egy marha értelmes valaki egy ilyen intelligens és tartalamas hsz-t :D aztán kezdődik az 1hetes vita emiatt :P

ez a legjobb: olyasmit szidnak, amiről fogalmuk sincs, de azért nem hallgatják meg 1szer sem, mert az ugye sz@r <_< ilyenkor egyszerüen muszály megmondanom, hogy ez igénytelen, elnézést :)

 

meg most a 2 méteres haj, és a szaladgálás miért baj??? szaladgálni a "sokkal jobb" rapperek is szoktak...

Link to comment
Share on other sites

A nemzeti rock cuccról csak annyit, hogy ez is jó kis divat lett kis hazánkban.A sok pózer lenyíratja a haját, és adja a nagy hazafit mert kárpátiát hallgat meg mindenféle kopasz zenét... közben ha olyan nagy hazafinak érzi magát akkor mondja el nekem, hogy mit tesz ő a hazáért :D Vagy azt talán a haza szolgálásának tartja, hogy jó nagy csoportokban kötekszik?.... szánalmas ez az egész.

 

na jaaa... mit tesznek kérdésre (nem mindegyikükre jellemző, de volt egy időben nagy divat): hát magukra terítik az árpádsávos zászlót és igazságosztót játszanak, mert ők mindent nagyon tudnak - persze, mert beadták nekik a háttérből...

Link to comment
Share on other sites

Én sem akarok itt politizálni, nem is fogok több ilyet írni, de egyértelműen azt vallják, hogyha már nemzeti rock fan vagyok (vagy csak azt hiszi magáról), akkor csatlakoznom kell a magyar gárdához, mert ott okos emberek jbbá teszik tetteikkel az ország helyzetét. Manapság ő róluk alkotják a rock-er képet... Persze van itt is kivétel.

 

A martinka gyerek miért nem reagál? :D Nem csak egy hsz-t szabad írni, akár mennyit, biztos van még ötlete, csak nem meri leírni, pedig csak bátran, hiszen mi is leírjuk :D

Link to comment
Share on other sites

NEm akarok senkit sem megsérteni, de szerintem betojt, és nem mer visszaírni. Vagy megsértődött, mert tönkrevágtuk az ő lelki világát, hogy csak 2 méter hosszú hajú rohangáló rockerek élnek. :P Tudjátok, honnan ismerős nekem ez a szitu? Amikor szkráccs barátunk és cherry itt osztotta az észt :lol:

Link to comment
Share on other sites

max 3 nap :D:P

 

Végülis érthető hogy mindenki aki meghallgat egy 50 cent számot keménynek érzi magát (főleg ha nem is érti a szövegeket) de azért csak azt látja a klippekben hogy dobálják a pénzt az utcán meg a kocsijukban ül egy fél szilikongárda. :D Aztán vagy úgy megy az utcán, mint aki mindjárt szétesik, vagy úgy, mint akinek reggel bentmaradt a vállfa.

Link to comment
Share on other sites

Szerintem a nemzeti rock az egy nagy hülyeség... megyek az utcán és minden 5. ember telójából ez bömböl. Még hazafinak képzelik magukat, hogy ilyet hallgatnak :D A rap is jó, de sokan a bűnözéssel és a keménykedéssel állítják párhuzamba. Gondolok itt pl a klippekben is a sok pénzt dobálják.

 

Martinka meg inkább hallgasson valami "Bjútiful gööörl" stílusút, abban nem csak az maradna meg neki, hogy hosszú hajú emberkék rohangálnak a színpadon :lol:

Link to comment
Share on other sites

hali!

még egy szavazat a rap kategóriára. :P

bár a rockal sincs semmi bajom, csak egyszerűen nem szeretem. :D

és azért meg kell jegyezni: EGYIK SEM SZ@R

bár a nemzeti rockot inkább hagyjuk, azt utálom :)

 

de h mennyire jól megfér egymá mellett a rap és a rock, ha nem csinálunk belőle életbevágó elvi kérdést: én világ életemben a rapért voltam oda, azt a stílust kedveltem, de a barátnőm rocker volt. és mégis jól megvoltunk. csak 4 hónap után vége lett (májbeteg volt...és...)

 

na szóval a lényeg: +1 szavazat a rapre

 

u.i.: holnapi zh-mra tanultam ma, kómás vagyok, bocsi a helyesírási hibákért :P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
a rap sokal jobb mint az a szar rock amugy is csak a rockerek szaladgálnak a szinpadon a 2 méteres hajukal

 

Cs all!

 

Csak annyit hogy téged már másodjára látlak itt (szerencsére). Mind a két hsz-ed ennyit tartalmazott:

 

a rock sz*r, a rap jó

 

Azért látszik hogy te is a magyar "értelmiséghez" tartozol. Amúgy direkt odaírtam hogy melyik a jobb és MIÉRT?

Link to comment
Share on other sites

Ja, a természetesen az olyan általános, hogy lényegébe mindenki által elfogadott dolog, de ez nem így van, hogy természetesen az egyik a jobb, még jó..., hanem az fórumozó saját véleményére vagyunk kiváncsiak, ami miatt úgy érzed, hogy az a bizonyos műfaj a jobb ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...