Jump to content
PirateClub.hu

Élő hangszeres vs. elektronikus zene


Daniel
 Share


Recommended Posts

"ugyanazzal a programmal csinálják a "diszkót", mint a rockot. " - hm.. csak az a baj hogy nem az a rock amit azzal a programmal felvesznek (és nem csinálnak).Az csak azért van hogy aki szereti az bármikor meghallgathassa.A rock az élőben igazi rock nem felvételről.

Amikor a koncerten a gitáros megpendíti a gityót és az egész hely ahol a koncert van beremeg a gitár hangjától, az az érzés végigfut többszáz emberen, és ezért olyan király.. főleg annak aki a hangszert használja.Vagy az is hatalmas amikor a dobos beszámol és mindenki érzi hogy a 4. ütés után (általában :D ) beindul a buli.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Atmex én csak a véleményem irtam le. Azért jó, hogy legalább te is így gondolod. Vannak olyan programok amivel minden zenét ugyanúgy szerkesztenek szerintem felettem erregondoltak. Aki meg valamire való Dj, az meg nem csak otthol elkésziti, és Cd-ről nyomja a diszkóban, hanem ott zenél és ott keveri össze vagy nemtom mit lehet még csinálni

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Robcsi sztem is teljes mértékben igazad van!!! Mi az hogy diszkós? RAVER-nek hívják azokat akik technot hallgatnak de mind1... Azt hogy diszkós azt azokra lehet mondani akik járnak diszkóba és ez nem igaz minden raverre... na meg nem csak techno megy a diszkókban hanem más is szal itt megbukik a diszkós=raver elmélet...

más téma: nemtom hogy ti észrevettétek-e, de mindig a rockerek kezdik el szidni a ravereket... nemtom miért hiszik azt hogy ők jobbak mint mi!? meg azt hogy a techno egy pár perc alatt összedobott biz-basz... pedig tényleg kell egy számhoz jópár hét/hónap... de nyugodtan bebizonyíthatjátok, hogy télleg pár perces munka, létezik jó pár zene készítő progi, hajrá!!!

Link to comment
Share on other sites

nemtom hogy ti észrevettétek-e, de mindig a rockerek kezdik el szidni a ravereket...

nem, nem vettük észre... ilyen nincs hogy "mindig a rockerek".Mivan ha más pont ellenkezőleg látja?

 

A másik meg: olyan sincs hogy a DJ zenél... a DJ nem zenész, ezt már más topikokban is megdumáltuk, a DJ az kevergeti össze a számokat egymás után, úgy hogy olyannak tűnjön mintha folyamatos lenne.Vagy vmi hasonlót mondtak :D Max nyomhat a kész számra effektet helyben, meg vmit még lehet csak nem vágom úgy a témát.. de már akkoris egy kész szám az alapja az egésznek.

Link to comment
Share on other sites

najó igazából ennek a témának is csak az a lényege hogy általában a rock-hoz igazi hangszereket használnak, a másikhoz (már nem tom minek illik itt nevezni) nem, de mondom csak általában, szóval ne jöjjön itt senki azzal hogy ő ismer olyan techno előadót aki mittomén milyen hangszer használ <_<

mondjuk abban én is egyetértek hogy a rock télleg zeneibb, de ettől függetlenül azt mondom a hangzás és a mögötte álló munka a lényeg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Fúj most eszembe juttattad az ilyen screamo meg metalcore kaka cuccokat.Tiszta visítás az egész.Hogy a francba lehet az ilyet szeretni?Még a szöveget sem lehet érteni olyan .... mondtam volna már pár cifra szót, de nem teszem mert a modok ellátják a bajomat :D

 

Amúgy jól megfogyatkozott a topik :D 19 oldal, meg szeptember 30??? :D

Link to comment
Share on other sites

Most hirtelen véletlenül megtaláltam egy jó régi postot Metalguntól, én is tök úgyanúgy érzek mint ő. Egyszerűen szívemből szólt.

 

Hát nanááááááááááááá hogy ROCK, jó hogy nem már gépzenére szavazok. Rocker vagyok vállalom, akinek nem tetszik az eddig is bek*p*atta a Kubai kék**est és mindig is így lesz.

A dicsot ki nem állhatom, voltam párszor, 5 percig bírtam, majd szét robban a fejem úgy fájt. De amikor elmegyek egy rock koncertre, ott állok 5 hangfal mellett, amik vannak fejenként 1,5 m magasak és ráadásul dübörög a basszus, semmi bajom nincs tök jól érzem magam, de egy discos számnál ami alig szól már akkor fáj a fejem.

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Rock mindörökké. :D

"Taste of Metal" :D

"Amíg a föld kerek mindig lesznek rockkerek" :D

"Jegyezd meg jól míg a föld kerek mindig lesznek rockkerek" :D

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

 

Link to comment
Share on other sites

Valaki írta hogy hülye az aki azt mondja diszkós.... Hát az úgy nevezett "diszkósok" meg azt mondják ránk, hogy rocker.

Külömben rohadtul nem osztom a rockerek nézeteit és rockot sem igazán hallggatok ....

Pl.: Az osztályomban van minden. Metáler, Punk, Rocker, Hungarista .... de mindenkit 1 közös jelzővel illetnek: Köcsög rocker.

 

Akkor én mért vegyem a fáradtságot hogy ezeket különválasszam?

Nekem akinek:

-taknyos a haja

-Klaffogó boxcipőben jár

-És szőrös a kabát rajta (Sejhaj kabát: sej haj rokaprém más is buzi nem csak én)

Az nekem diszós.

A ráposokrol most inkább 1 szótse mondok.

 

Nem akarok gyűlöletet kelteni itt piraten. Azért szerintem ilyen topikokat nem kéne nyitni. Mert ez nyilt teret ad a provokációra. Piraten senkit nem utálok .. és nem is akarok. Ezért kérlek több ilyen szúrós belülről fakadó ellentétről szóló topikot ne nyitogassatok!

Link to comment
Share on other sites

én mondtam azt h "hülye" aki azt mondja h diszkós. A topicnak az a címe h "Rockerek vs Diszkósok" olyan nincs h diszkósok, de Rockerek vannak. Amugy abban igazat adok h ma már mindenre azt mondják h rocker. Na mind1.. De amúgymeg szerintem eggyáltalán nem rossz ha van ilyen topic, mivel az itt leírtakból valaki jobban átgondolja a dolgokat.. Persze vannak akik csak jobban felhergelődnek.. Nah mindegy, józzan ész kéne csak és akkor nem lenne vita az emberek közt.

Link to comment
Share on other sites

én mondtam azt h "hülye" aki azt mondja h diszkós. A topicnak az a címe h "Rockerek vs Diszkósok" olyan nincs h diszkósok, de Rockerek vannak. Amugy abban igazat adok h ma már mindenre azt mondják h rocker. Na mind1.. De amúgymeg szerintem eggyáltalán nem rossz ha van ilyen topic, mivel az itt leírtakból valaki jobban átgondolja a dolgokat.. Persze vannak akik csak jobban felhergelődnek.. Nah mindegy, józzan ész kéne csak és akkor nem lenne vita az emberek közt.

 

 

Rock VS diszkó a címe... szerintem valamit elnéztél.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...