Jump to content
PirateClub.hu

Star Wars


Daemon
 Share


Recommended Posts

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

1, 4, 5, 6.

 

A 2 és a 3 nem tetszett. Azért tünnek modernebbnek mert "tisztábbak" összevissza csillognak meg minden.

Különben könyvben valamivel jobbak.

Link to comment
Share on other sites

Az uj részek nagyon el lettke rontva de mégis a Shitke bosszuja a legjobb mert vanank jo jelentek benne.

Pl. a "Te voltál a kiválaszott" - as rész meg amikor Anakin áttál a sötét oldalra és a klónnokkal bemegy a Jedi templomba ...az rohadt jol néz ki.

Link to comment
Share on other sites

Szerintem jobb lett volna, ha a Thrawn sorozatot csinálták volna meg. Timothy Zahn 5 könyvből álló, hivatalos folytatása nyugodtan állíthatom, még az eredeti IV-VI. epizódot is lepipálja..

Az első három rész (epizode I-III.) valahogy.. az első az katasztrófa.. a második fintorok ostroma.. a harmadik hát halovány árnyéka a világnak..

Link to comment
Share on other sites

én először könyvben olvastam el a klónok támadását és a sithek bosszúját. a szithek bosszúja "film" a könyv után unalmas volt ezzel szemben a klónok támadása a könyv után is "izgalmas" ! úgyhogy KLÓNOK TÁMADÁSA!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

húúúúha....nemtudok dönteni...de talán a legjobbak: A birodalom visszavág, a jedi visszatér, és a sithek bosszúja.

Kiskoromban rengeteget néztem videon a IV,V,VI részeket egymás után :lol: ÁÁ a hatodik részben nagyon feelinges a zene amikor indulnak a halálcsillag fele :D Az ötödik rész meg tök izgalmas, főleg a végén a párbaj...az már parás, és nem a jó győz :D A harmadik rész lenyűgözött teljesen... az effektek is jók, a moziban szinte szédültem az első jelenetnél, de a film sztem nem ettől lett király.Ezzel zárult be a kör, teljes lett mind2 trilógia.Remélem azért még lesznek SW filmek, és nem csak aza sorozat amit ígérgetnek.

Link to comment
Share on other sites

Szerintem jobb lett volna, ha a Thrawn sorozatot csinálták volna meg. Timothy Zahn 5 könyvből álló, hivatalos folytatása nyugodtan állíthatom, még az eredeti IV-VI. epizódot is lepipálja..

Az első három rész (epizode I-III.) valahogy.. az első az katasztrófa.. a második fintorok ostroma.. a harmadik hát halovány árnyéka a világnak..

 

 

Énis olvastam Timothy Zahm könyveit és sztem a Trawn Trilógiát le kellene forgatniuk, mert naon jók és sztem sokat hoznának a LucasArts konyhájára.

 

Amúgy amíg nem lesz a Trawn Trilógia megfilmesítve maradok a Jedi visszatérnél :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...