Jump to content
PirateClub.hu

Rap vs. Rock


LACKA0670
 Share

Rap vs. Rock  

1,638 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. Te melyiket szereted jobban?

    • Rap
      685
    • Rock
      952


Recommended Posts

Rapülők? Hát az egy jelenség volt az biztos... XD

http://www.youtube.com/watch?v=vPKIJvx_A6o

Meg azok a jó rímes szövegek:

"Ha jelen van a dizsiben, hát híre megy a cityben,

és megfordul az áram is a hifiben, de iziben."

Vidám kis zene... de nem bírom sokáig elviselni :D

Link to comment
Share on other sites

Na egy igazi gyöngyszemet hoztam nektek egyenesen a Subbáról, az ilyen gyökér baromarcú retardált szellemileg visszamaradott drapp hülyegyerekek miatt gondolják azt a hiphopról amit:

http://www.indavideo.hu/video/Gangsta_Boyz-Da_BossFiatal_Gangsta

Az ilyeneken mindig röhögünk :lol: Ha ilyen embert láttok akkor röhögjetek a képébe :D

ÁÁÁÁÁÁ ilyen nincs LOL :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Én mivel rocker vok, a rockra szavazok, de a rap is egy jó zenei műfaj. Persze mind2nek vannak úttörői, de van alja is, mint a rocknál a hooligans, amitől egyenesen a falramászok. Mindkét műfaj sok gyakorlást igényel és sztem nem kell az embereknek egymást lenézniük a zenei irányzatuk miatt...

Link to comment
Share on other sites

én (sajnos) a zenei ismeretemet Rap-el kezdtem el:D De aztán 2év után feleszméltem hogy ez nem én vagyok, és a stílusváltás a Disco-n án a ROCK-ig vezetett, és 2003óta csak ROCK ROCK:)

 

Igaz ez a ami bevan linkelve az a indavideos izé annak az eleje a gáz amugy türhető és kicsit muris:D

 

nincs bajom a Rap-el talán azért mert régen énis hallgattam vagy nemtom.....

 

De én a ROCK-ra tettem a voksom és vezetjük is mint látom a szavazást ^^hihi

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Azon behaltam amikor elkezdett (tulajdonképpen) imádkozni Diohoz :D De az eszméletlen jó volt amikor Dio elkezdett énekelni, és elmondta hogy mit tegyen :lol:

 

Asszem most meghallgatom a Master Explodert :D az egyik legjobb szám a filmből.

Link to comment
Share on other sites

nemtom ti hogy vagytok vele, de én nem kimondottan a rockot, hanem a metált és annak alfajait szeretem ;) ;) ;) ;)

ilyesmikre gondoltam (Arch Enemy, Chimaira, Behemoth, Devildriver, Rammstein, Nasum, Nile, Hatebreed, Heaven Shall Burn stb...) de a rap se semmi, mert nem hinném h mindenki 3 percen keresztül tudna rímben beszélni, de ugyanakkor még nem láttam oan rap-et, amiben annyi zeneileg változatos hangzás lenne, mint 1 rockban/metálban...

szal mind2-nek megvan a maga szépsége, és a maga követője...persze ez igaz, h egyre kevesebb rocker van, de ez részben a cigányok elterjedésének köszönhető, hisz ők hallgatják orrba-szájba a rap-et...

Link to comment
Share on other sites

Na ez meg a másik, sztem elég égő dolog... MOndjuk én semilyen zenét nem szoktam bömböltetni az utcán a telefonommal, de még olyat sem láttam, hogy vki normális zenét bömböltetett volna :D (mondjuk normális emberek nem bömböltetik a telefonjukat az utcán)

Link to comment
Share on other sites

Hát most na. Ők kemények :D

 

A rockból nekem ez a nemzeti téma nem jön be. Nem tudom, de engem valahogy a politikára vezet amit meg nem csípek amúgyse nem hogy zenébe :)

 

Metallica , System of a Down , Tankcsapda , Depresszió , Bikini , Linkin Park váltakozásában én elvagyok :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hello!

Én rapot szeretem de Kárpátiát is imádom igaz az szerintem nem kimodot rock vagy nem tom ebbe nem is akarok bele folyni ezt a sok fikázást se értem valakinek a Tele szart gatyások jönek pl:én valakinek az üvöltöző szakat csöves ruha ez van mindenkinek más tetszik és ez igy a és persze a rapppppp Fankánál,Fluoridnál,Mc Gőz(legjobb)Artos meg az ilyenek szoval izlések és pofonok!!!Hajrá VIdi a legfontosabb!!

Link to comment
Share on other sites

Mondjuk a Kárpátia ha nem rock, akkor mi? Az igaz, hogy nem csak sima egyszerű rock, hanem nemzeti rock vagy hazafias rock zenekar, de mégis csak rock. Bár én őket kimondottan nem szeretem, pontosan ezért, nm mert rock :D, hanem mert hazafias...

Link to comment
Share on other sites

Sztem téged meg bannolni kéne ;) Az a helyzet, hogy a fórumon lévő rap kedvelők is belátják, hogy ésszerű magyarázatokkal is alá lehet támasztani azt, hogy miért a rap-et szeretik. De te nem ezt tetted, hanem leírtad, hogy jó a rap, mert a rock sz@r, ez volt az indok... pedig nem is ismered a rock-ot, különben nem mondtál volna ilyet, érted egyáltalán mit írok?

Ha megnézed az avatarom (ha tudod mi az), akkor látsz egy gitáron játszó embert, zenészt, ő rock zenét játszik, érdekes módon nincs hosszú haja és nem szaladgál a színpadon, erre mit mondassz? (nem várok intelligenciában gazdag, átgondolt választ...)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...