Jump to content
megabalance

Microsoft Windows 7

Recommended Posts

@Kr@sstheon1y: Letöltöttem a progit, lefuttattam. Talán egy kicsivel gyorsabb, de a 40mp nálam nem jött be. Lehet az én notimból többet nem lehet kihozni.

Talán annyi, hogy amikor bootol, és be kell írni a jelszót, azt most kivettem, tehát nem kell beírni semmit, de ennél a résznél elég sokat tölt.

Hi,

a windows7 alatt azt szeretném, ha a tálcán lévő dolgoknál (msn, böngésző, stb.) ha ráviszem az egeret, ne legyen ilyen előnézetis kép. Nem tudom mi a pontos neve, de ezt szeretném kiállítani.

Az aero betekintési szolgáltatásnak a pipáját kivettem a tálca-tulajdonságokból, de ez nem az. Nem tudom mi.

Ezt nem lehet kikapcsolni, maximum úgy hogy aero basic témára váltasz, akkor szövegesen jelenik meg hogy mire is vitted rá az egeret.

Sziasztok! A Következő lenne a problémám. Win 7 -et akartam telepíteni a gépre a mai nap folyamán de sajnos 3 szori próbálkozásra sem sikerűlt. Valami oknál fogva nagyon lassan végzi a telepítést az utolsó fázisig kb 45 perc mire eljut utánna csak megy a gép semmi nem tőrténik . Ellenben az XP-t simán felraktam. Elötte is Win7vólt fenn az akartam újra rakni .Előreis kösz a válaszokat.

Milyen gépre tetted volna fel? (konfig) És előzőleg sikerül már valaha feltenni erre a gépre a w7-et?

alaplap:Gigabite P55A-UD3 Proci:Intel core i7 2.8Ghz VGA Ati radeon HD4850 + 4GB DDR3 RAM + SSD merevlemez. Ez elött is win 7 vólt fent . Akkor is elég nehezen ment fel.

Edited by agentzs1
ne idézd a közvetlenül előtted szólót (post reply gombot használd)

Az op rendszereddel van baj, szerezz egy másik w7-et. (Pl. tölts innen le egyet, érdemes ultimate verziót)

• Upvote 1

Nem az oprendszerrel van a hiba hanem valószínű rosszul van kiírva a DVD.

Tehát a telepítés folyamán fen álló hiba esetében dvd, op rendszer, adathiba, (amely mindegy hogy kiírás hiba vagy akármi miatt következett be) vagy karcosság a dvd felületen, tök mindegy melyik, a lényeg hogy másik lemezen másik w7-el próbálkozz, én ezt ajánlanám neked skyper76 :)

Megpróbálom, Már töltök egy másikat ,remélem sikerül mert már épp ott tartok ,hogy délelőtt viszem a szervizbe.

Új verzió ,új lemez, ugyanaz a hiba . maradt a szerviz.

Figy.Próbálj ki egy másik meghajtót.Ha úgy sem jó akkor utána vidd szervizbe.

Mert ha most az optikai meghajtóval van a hiba akkor olcsóbban megúszod mintha szerelőhöz vinnéd.

Azt mondják, hogy ez a hiba meg az a hiba (Közben mondjuk egy dolog ment tönkre.) és akkor feleslegesen fizetsz rá.

Tudod, munkadíj, átverik az embert,hazudoznak stb...

Nagyon kevés olyan PC szerviz van ahol korrektek a másikkal.Erre azért figyelni kell.

Végigolvastam mind a 47 oldalt. Gülüzik a szemem de sajna nem találtam megoldást a problémámra ami a következő.A "C" rendszermeghajtónak hagytam 25 giga szabad helyet ami mostanra sajnos kevésnek bizonyult.Nincs rendszer visszaállítás,hibernálás,softwer distributed üres,c cleaner,registry first aid lefuttatva 450 mega üres hely van. Át kéne particionálnom.A Paragon Partition Manager 11-re gondoltam mint eshetőségre de bizonytalan vagyok a dologban.Kérlek benneteket,hogy aki már csinált ilyet vagy konkrét ötlete van az segítsen.Köszönettel:creativehun

az acronis disk director-t ajánlanám inkább. a menet a következő legyen: a c:\-vel szomszédos partíció csökkentése annyival, hogy a meglevő 25 helyett legalább 40, de ha elég nagy a vinyó, akkor inkább 50 gb-re fel tudd puffasztani a c:\-t (feltéve, hogy van azon annyi szabad hely, hogy adatvesztés nélkül is megoldható legyen, bár a legjobb onnan IS kimenteni minden szükséges adatot), + vmennyi kell elválasztásnak is. ezután a c:\-t átméretezed, és végrehajtatod a függő feldatatokat. készülj fel arra az esetre is, hogy netán minden adatod elvész és a win-t is újra kell telepíteni, annak minden nyűgével együtt.

Segítségeteket szeretném kérni!

Egyik napról a másikra nem olvas dvd-t a gépem se cd-t se semmit látja a meghajtókat de az imgburn valami spdt errort ír ki.És még így újratelepíteni se tudom a gépet:S valami ötlet?

Win 7-em van 32 bit

Tiszta újratelepítésnél, nem feltétlen számít, hogy mit ír ki most a Windows, mert a bootolásnál az operációs rendszer még nem szól bele. Ha DVD-ról bootolva sincs optikai, az meg nem a jelenlegi op. rendszer problémája.

Sajnos dvd-ről sem bootol be szóval vehetek új olvasót fasza...

Üdv!

Sajnos nem tudtam az összes (47)oldalt elolvasni ezért inkább kérdeznék!:)

Windows 7 32bit rendszert használok és a media player nem ad hangot az internetről pl:innen letöltött avi videókhoz,amúgy pedig tökéletesen működik mondjuk e-mailen kapott ,csatolt videók esetén és egyéb esetben is!

Mi lehet a gondom ezzel? :excl:

Tettem fel win 7 codec pack-ot is és úgy sem megy!

Előre is köszi a válaszokat!

Hello

Most lett összerakva egy új gép.(winyó maradt).több verziójú win-nel is próbálkoztam de ugyanaz a gond(másoknak jó): a telepítés legvégén és minden induláskor azt írja h hiányzik neki egy clfs.sys. Ám ha bent van a lemez akkor elindul. de maga a fájl fent van a winyón.64 bites win7.vmi ötlet? köszi

Nekem egyszerre van fenn az XP és a Win7. Ugye ez nem okoz problémákat hosszútávon sem? (Külön patrición vannak.)

@sony vegas: Nem okoz problémát! Nekem már több mint 1 éve van így a gépem (2 partíció), és az XP most kezdi magát megadni, de sztem az csak egy vírus okozhatja, mert a Win7-en semmi probléma nincs. ;)

Üdv Mindenkinek!

Lehet h hülyén hangzik de én windows 7 aktiváláshoz szeretnék segítséget kérni. Végig olvastam már rengeteg oldalt kihullott a hajam, de sajna semmilyen módszer nem vált be eddig...

Ha vkinek van egy működőképes ötlete annak nagyon örülnék!

Előre is köszönöm!

Melyikekkel csődöltél be eddig? De az sem mindegy, melyik Windows 7 verzió. Mert valami enterprise, vagy mi töhötöm verziót nem visz az általánosan bevált "by Daz" féle.

Üdv!

Sajnos nem tudtam az összes (47)oldalt elolvasni ezért inkább kérdeznék!:)

Windows 7 32bit rendszert használok és a media player nem ad hangot az internetről pl:innen letöltött avi videókhoz,amúgy pedig tökéletesen működik mondjuk e-mailen kapott ,csatolt videók esetén és egyéb esetben is!

Mi lehet a gondom ezzel? excl.gif

Tettem fel win 7 codec pack-ot is és úgy sem megy!

Előre is köszi a válaszokat!

Valószínűleg AC3 kódekre tippelnénk mindannyian akik itt időnként segíteni próbálunk, de én azt javaslom tegyél fel egy GSpot programot és azzal a filmet betallózva, elárulja milyen a benne lévő kódek, illetve azt is hogy telepítve van e olyan a gépen. Szerintem nagyon hasznos ilyen esetekre.

Hali!

Karácsonyra kaptam a laptopot de nem volt hozzá op. rendszer, nem gondoltam h ez ekkora probléma lesz, informatikus haverom tett rá win 7 ultimate-tet de 30 nap után sajnos nem tudtam mi a teendő, így vándorolt a gép tovább sógoromhoz aki home premiumot tett rá mondván neki működik és nem számolja a napokat, nálam sajna számolta.... a lényeg h már nem akarok újratelepítésekkel próbálkozni egyéb megoldást keresek. Próbáltam a win 7 loader-t, azt a ms-dos külsejű progit, mindenféle aktiváló kódokat amik terjengenek a guglin, de semmi.

Ha van vmi ami még segíthet és tényleg müxik pls, ha nem akkor elkezdek spórolni a dobozosra:D:(

Alapból aktivált verziót kell leszedni. Én se szeretek telepítés után pepecselni mindenféle aktivátorokkal.

halott link

Edited by agentzs1

Sziasztok,

azért írok itt, mert a windows-os topic nem annyira pörög.

http://hogyan.org/windows-7-talca-elonezeti-kep-kikapcsolasa

A leírtakat megcsináltam, de még mindig előugrik az előnézeti kép, ha valamire ráviszem az egeret. Tud valaki valamilyen megoldást? Nem értem, mi lehet a probléma.

windows7 ultimate

Köszönöm.: D@niel

Azt szeretném kérdezni, hogy valakinek van e tapasztalata az ilyen ún. otthonilag módosított Windows 7-kel (W7 Tiny, Micro, Lite és egyéb verziók), amely akár ráfér egy normál Cd-re is!

Szóval írjátok meg légyszíves a véleményeteket, tapasztalatokat e Windows-kal kapcsolatban.

Használata régebbi típusú laptopon - 1Gb Ram, Pentium Dual CPU T2310 @ 1.46GHz, gyárilag Vista Home Premium van előtelepítve!

továbbá napokban került fel a torrent oldalakra Windows 7 Ultimate NetBook Edition (1,49Gb) 7068-s Build számmal, valaki valamit róla?

A 7068-as még bétaverzió, ergo el sem indulna... És a házilag összetákolt rendszereknek csak rossz oldala van. Tölts le egy full verziós, msdn-ről származó telepítőt.

Üdv roberto!

Személy szerint több ilyen-olyan "laptopra készült" win7-el próbálkoztam, mert nekem még az általad írt "gépezetnél" is gyengébb a laptopom. De sajna egyik sem jött be. Mindegyikben volt valami, olyan hiányzó funkció ami kellet volna és akkor órákig keresgettem a neten hogyan kell visszakapcsolni vagy éppen kikapcsolni az adott funkciót. Aztán végül telepítettem egy a gyuszi02 által is említett full verziósat, abból is egy professionalt. Most már több mint fél éve használom így és tökéletesen működik, ráadásul gyorsabb mint Xp-vel volt.

Egyébként egy Celeron M 370 (1,5GHz), 1gb ddr2 ram, 40gb hdd a gépsas.

Na igen kíváncsi leszek ill. kivancsiva tettel ezek hallatan, mikor fel fogom telepiteni a Windows Tiny 7 Rev.02 a lent lathato masinamra probakeppen! Driverek, programok, funkciok ill frissiteseket fogom megcelozni. De azert egy fullos Win7 -s DVD lemez keznel lesz tutira :P