Jump to content
PirateClub.hu

Microsoft Windows 7


megabalance
 Share

Recommended Posts

Egy kis segítségre lenne szükségem,nem rég telepítettem a win 7 ultimate 64 bites verzióját és van egy idegesítő problémám:

Ha telepíteni akarok egy programot pl. iso fájl betallózom deamontoolsba,és fel sem ajánlja a telepítést,ha pedig a mappából akarom telepíteni a köv. üzenet jön:

image-F6A7_4CC72ECA.jpg

A koppatibilitási segítség nem segít,és a futtatás rendszergazdaként sem...

Esetleg valaki tipp?

Link to comment
Share on other sites

Én maradok a jó öreg xp mellett.Feltettem a win7-et én is próbaképpen,de az svchost.exe állandóan 100%-os proci terheléssel bombázta a gépet,amitől természetesen az be is lassult rendesen.(Pentium®4CPU 2,80GHz proci,1,5 giga ram Alaplap neve:ECS P4S5A/DX+,nem mai gyerek,de hát ez van)Szinte használhatatlan volt.Ja és tiszta telepítés volt,bootoltam rendesen,nem xp alol telepítettem.Korábban is feltettem már,de azt xp alol telepítettem,akkor semmi gond nem volt vele,kivéve a hangkártyát,ahhoz nincs win7 driver és a kártyát meg nem akartam cserélni!!Élt a pc-men vagy fél órát a win7,utánna pedig format c lett belőle,win xp vissza!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Elképzelhető mivel az a legfullosabb változat.Így a legtöbb helyet is az a verzió foglalja.A gépigény is ott a legnagyobb. (Szerintem)

 

A Home Editiont is próbáld meg.Bőven elég lesz az is.

 

 

Itt:

 

halott link

 

(Soha ne auto aktiválósat tölts.Neked keljen aktiválni telepítés után.)

Módosította agentzs1
Link to comment
Share on other sites

Köszi szépen az infót.A legelső verzió amit feltettem win7-böl az a Home Edition volt.Azzal nem volt gond,csak annyi,hogy azt csak xp alól tudtam telepíteni,mert nem bootolt be.Kiderült,hogy nem lemez kiírási hiba,hanem az alaplap régi hozzá és a win7-nél a boot file-t elég nagyra csinálták.Ahogy olvasgattam elég gyakori hiba a cannot from boot cd code5 üzi a win 7 bootolásánál.A lényeg.Megoldottam azt is,miután kaptam pár jó tanácsot.De sajna most tölthetem le újra a Home Editiont,mert töröltem és most csak az Ultimate van meg.

Link to comment
Share on other sites

Üdv!

 

Nekem olyan gondom van a Win7-emmel már vagy egy hete, hogy bizonyos programok indításánál, telepítésénél, vagy eltávolításánál kiír egy üzenetet, hogy "Az internetbiztonsági beállítások megakadályozták a fájl megnyitását", ezután persze kilép.

Már próbálkoztam az internetbeállításoknál is, de semmi.

Hogyan lehet ezt megoldani? Valaki esetleg már találkozott ilyen problémával?

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok.Tudom,hogy ez itt nem a kérések helye,de itt foglalkoznak legtöbbet a win7-el.Ha valaki megtudná nekem mondani,hogy honnan szedhetném le a win7 ultimate micro edition-t 32 bit hun(ha angol az sem baj,majd letöltöm a magyar nyelvi fájlt)azt megköszönném.Ha lehet ne datás oldal legyen,mert onnan nagyon sz@rul jön le.

Írtam már a kérések fórumba,de ahogy látom azt lassan benövi a pókháló :blink:

Köszönettel.

Link to comment
Share on other sites

Má szedem lefelé.De sajna ma voltak kint a szerelők a T-től és vissza kellett venni a sebességemet 1 M/s -re mert nem bírta a kábel és állandóan szakadozott.Így sajna most csak max 120/kB/s-el jön a cucc :( :(

Még egyszer köszi a feltöltést :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Most jött le az utolsó part ;) Egyébként azt írja a rar fájl névben,hogy aktívált win7.Remélem nem lesz vele gond.A nyelvet még nem tudom milyen mert most fogom majd telepíteni.Majd beszámolok,hogy sikerült és,hogy milyen ;)

Köszi még egyszer :rolleyes:

 

 

szerk:az a problémám vele,hogy ezzel a hibaüzivel leáll a telepítés.En/Us a telepítő!!(Windows nem tudja meghatározni a nyelv használatát a beállításhoz)Valami ötlet?Sztem nem lehet bootból telepíteni,mert nem isoba jött le hanem csak simán a fájlok vannak meg.Vagy lehet telepíteni így is esetleg az Ultimate Boot cd-vel?

Link to comment
Share on other sites

Gondolod sikerülne?Bootolna?Nincs kedvem megint formázni a meghajtót és közben nem telepítené fel.Az is igaz,hogy akkor le sem formázná :lol: :lol: :lol:

Vagy tévedek? :blink:

Mind1,az tény,hogy win xp alól nem engedi telepíteni.A feltüntetett hibaüzivel leáll :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Igazad volt..

Állítsd át az XP nyelvét angolra és úgy próbálod meg.

 

Mert azt írja, hogy "Windows could not determine the language to use Setup." ami azt jelenti, hogy a "Windows nem tudja meghatározni a telepítéshez szükséges nyelvet" .

 

Akkor tuti, hogy menne.

Link to comment
Share on other sites

Próbáltam,az volt az első dolgom.De sajna akkor sem működött.Próbáltam már rendszergazdaként is futtatni a telepítő exe-t de azzal is ugyan azt az üzit dobta ki.

Majd ha lesz kis időm akkor megpróbálom rávenni az Ultimate Boot lemezzel,hogy telepítse.Hátha sikerül :unsure:

 

Köszi a tippet :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...