Jump to content
PirateClub.hu
Sign in to follow this  
bikas

G-pont: kamu az egész!

Recommended Posts

Angol kutatók elsőként vizsgálták meg, hogy létezik-e a nevezetes G-pont, ám arra az eredményre jutottak, hogy puszta hiedelemről van szó, kitaláció az egész.

2crq8oz.jpg

Mi eddig is tudtuk, hogy létezik a G-pont

A londoni King's College munkatársai 1800 angol hölgyet vizsgáltak meg, de a vizsgálat különlegessége - azon túlmenően, hogy e kérdésben az első - az volt, hogy kizárólag egypetéjű és kétpetéjű ikreket vontak be a kutatásba. A szakemberek egyik feltevése az volt, hogy ha az egyik egypetéjű iker azt állítja, hogy van G-pontja, akkor a testvérének is ezt kellene mondania, csakhogy ez ritkán volt így.

A vizsgálat során semmiféle tudományos bizonyítékát nem találták annak, hogy a G-pont létezne. Az egyik szakember szerint teljesen felelőtlen dolog, hogy húsz éve ennek a misztikus pontnak a létezéséről és fontosságáról győzködik a nőket és a férfiakat, miközben senki sem tudja objektíven bizonyítani. Az angol kutatók szerint szubjektív élményeken alapuló és közkeletűvé vált hiedelemről van szó, bár más szakemberek továbbra is a G-pont létezése mellett érvelnek.

A G-pont a német nőgyógyász, Ernst Gräfenberg tiszteletére kapta a nevét, mivel ő volt az, aki elsőként azt állította az 1950-es években, hogy felfedezte. Majd az amerikai szexológus, Beverly Whipple volt az, aki a G-pontot közismertté tette az 1980-as évek elején. A brit kutatók leleplező tanulmánya a Sexual Medicine szakfolyóirat legfrissebb számában jelent meg.

Forrás: STOP/Daily Mail

Nem azért, de ez ellentmond az eddigi, nőkkel átélt tapasztalataimnak. Ott van az, csak érteni kell hozzá ;)

énis hiszek benne :)

kíváncsi volnék, hogy az ilyen kutatóknak milyen szerény szexuális tapasztalataik lehetnek, hogy ilyen kísérleteket végeznek.

mert attól, hogy ők nem találták, még létezhet :)

Angol kutatók

amúgy a legtöbb ilyen kezdetű cikk többnyire hasonló marhaság, legalább röhögtem egy jót ;)

Én sem hiszem el, hogy kamu lenne!

Ahogy Don_Giamatti fórumozó társunk mondta, én is tapasztaltam!

szerintem létezik és késsz :)

... John, Andrew és Christopher, a King's College nagy-nagy tudósai összedugták a fejüket, miszerint valamit kellene tenni.Mivel mióta ivarérettek, azóta, ha voltak is nővel, az a csúcsig soha nem jutott el.Csalódttságukban facsarták az agyukat, hogyan is lehete megbosszulni a világon, hogy ez a helyzet, mert biztos hogy itt csak mással lehet a baj.Aztán valamelyikük kitalálta az elméletet, a másik leírta, a harnadik kijavította a helyesírási hibákat, aztén elégedette dörzsölték a tenyerüket, hogy most aztán megkapja mondenki, aki azt hiszi, hogy jó az ágyban!

Saját véleményem:És ha nincs?Akkó' mi van?Ettől az elmélettől függetlenül ugyanúgy fognak párásodni az ablakok...

Nincs jelentősége szerintem... a "szerszámnak" megvan a helye, és innentől fogva minden férfi maga dönti el hogy hogyan szerez örömet a nőknek :D Ha nem csak magadra figyelsz, akkor észreveszed, hogy mi tetszik nagyon a csajnak, és mi kevésbé.Lehet néhány nőnek csak a pénztárcádban találod meg a G pontját :lol:

De bírom: mennyi ilyen fizetett ráérős tudós van, akinek van ideje ilyesmivel foglalkozni, meg azt hogy már mindenre van tudományos magyarázat, a marhaságot is belebeszélik az emberbe... (híradók)

Tenné inkább hasznossá magát, menjem a kőfejtőbe. :D

Létezik az, csak mint fentebb írták meg kell keresni. ;)

Mi ez műszaki rajz a p*na alkatrészéről??? XD :lol:

Ezt a rajzot én se igazán tudom értelmezni xD

Jaj de tudatlanok vagytok! Az egy kitekert hüvely, az a Leonardo Da Vinci-s valami meg annak a mikroszkópikus nézete. xD :lol:

De amúgy meg sztem is hülyeség hogy nincs. Akkor mi az a pont ami van a nőknek ott bent? :D Amúgy meg ha angol nőket vízsgáltak meg és arra jutottak, hogy ez az egész hülyeség. Akkor az angol nőknek nincs G pontja és kész, nem értem, hogy mér terjesztik ki az gész világra ezt. :D

kíváncsi volnék, hogy az ilyen kutatóknak milyen szerény szexuális tapasztalataik lehetnek, hogy ilyen kísérleteket végeznek.

mert attól, hogy ők nem találták, még létezhet :)

amúgy a legtöbb ilyen kezdetű cikk többnyire hasonló marhaság, legalább röhögtem egy jót ;)

Ez így van!

Mi az isten ez a firka? :o

Lehet hogy nem emberi vaginát vizsgáltak meg, mert ez biztos hogy nem hasonlít arra.