Jump to content
PirateClub.hu

Vasember 2


Grounder
 Share

Recommended Posts

2010-ben jön a Vasember 2



Sok múlik a Vasember fogadtatásán. Ha beüt a várva várt siker, a stúdió már jövőre forgatni kezdi a második részt, melyet 2010-ben küldene mozikba. Ráadásul számos más, hazánkban kevésbé ismert képregényhős filmes kalandja is rajta múlik.

Viktor - a világ szinte minden kritikusával egyetemben - pozitív kritikát készített a héten mozikba kerülő új képregényfilmről. A Vasember készítői ezt már félsikernek könyvelhetik el és ha a hétvégi bevételi adatok is a várakozásnak megfelelően alakulnak, akkor jövőre elkezdődhet a Vasember 2 forgatása.

0502v.jpg


Ezt Robert Downey Jr. személyi edzője kotyogta el. Hozzátette, hogy kliense a Tropic Thunder marketingkörútja után egy öt hónapos tréningbe kezd, mely során kerek 10 kiló izmot kell, hogy felkapjon magára. Ezután a producer, Kevin Feige nyilatkozott a Vasember kapcsán.

Elárulta, hogy ha a film sikeres lesz, a Marvel zöld utat ad a Hangyaember, Thor, Amerika kapitány és ezek befejeztével egy Bosszú Angyalai mozifilmnek is. Erre való utalás egyébként a Vasemberben is van, szóval érdemes megvárni a stáblista végét.

idők negyedik legsikeresebb Marveles filmadaptációja a Vasember, melyet így már csak a három Pókember-mozi előz meg.

Nem is volt csoda, hogy már az első hétvégét követően kitűzték a nemsokára a 300 milliós amerikai bevételt elérő film folytatásának dátumát (2010. április 30-ra), vagyis kurta két éve van a készítőknek, hogy összehozzanak egy, az előzményhez felérő folytatást.


ironm.jpg



Jon Favreau rendező nemrég emlegetett először konkrétumokat a Vasember 2-vel kapcsolatban, többek között azt, hogy még nem is kérték fel a film megrendezésére, de ettől függetlenül többször beszélt Robert Downey Jr.-ral, hogy milyen irányba vinnék el a filmet, milyen kunsztokat próbálnának ki. A lehetőségek tárháza mindenesetre hatalmas, hiszen papíralapon több mint 40 éves múlttal rendelkezik a karakter.

A tervek szerint, mivel kifejezetten erős szuperhősről van szó, egy hasonlóan nehézsúlyú ellenfelet választanának ki a sok Vasember-ellenség közül. A rajongók egyértelműen a Demon in a Bottle sztorit szeretnék megfilmesítve látni, azonban erre parányi az esély, hiszen a készítők valami újjal kívánnak előjönni és a nyári Will Smith-film, a Hancock is hasonló témát dolgoz fel.



Személy szerint én már nagyon várom jó lessz szerintem!!

SZERINTETEK??
Link to comment
Share on other sites

Valaki pls pm ezen hogy mi volt a betűk után mert ami nekem van ott csak annyit mond:

Stark Jarvos stb..

utánna egy alak beszól hogy azt hiszi maga az egyetlen szuperhős és vége.

Jah és ha már témánál vagyunk valaki meg tudná írni azt is hogy a hihetetlen hulkban mit keresett ott tony stark a legvégén vagy legalábbis a színész aki játszotta mert nem értettem mit mondtak olyan rossz minőségű volt és mellé annak is lemaradt a vége :) előre is köszi.

Link to comment
Share on other sites

mint már írtam Hulk és a Vasember társulni fognak :)

 

nagyjából így hangzik A hihetetlen Hulk végén Tony Stark és a tábornok beszélgetése:

 

-hmmm... a poshadt sör szaga és a kudarcé

... én megmondtam tábornok, a szuperkatona program nem véletlenül lett jegelve

én mindíg is jobban bíztam a fegyverekben

- stark.

- tábornok.

- a másik szerkója jobban tetszik

-... hallom szokatlan gondja akadt

- maga mondja...

- én mondom... annyit mondok hogy összeállítunk egy csapatot

- és kivel?

 

VÉGE

 

sajnos volt amit nem értettem, de azért a lényeg megvolt... hát Hulkkal állítunk össze egy csapatot :D

Link to comment
Share on other sites

Már a Vasember 4-et is tervezgetik :D

 

A Vasember hatalmas sikere a Paramount illetékeseit arra késztette, hogy betáblázzák a képregényfilm folytatásait, s úgy tűnik, a stúdiófők előre gondolkodnak.

 

Ennek eredményeképp Jon Favreau rendező egy interjúban pár részletet elárult a továbbiakról. Természetesen Robert Downey Jr., Gwyneth Paltrow és Terrence Howard vissza fog térni a sorozatba, mely azonban nem a rajongói kedvenc "Demon in a Bottle" sztorival folytatódna, hiszen azt csak a 3. résznek tervezik, sőt várhatóan Rhodey karaktere a későbbiekben War Machine lehet személyre szabott páncéllal.

 

A tervek szerint a második részben a háttérben már feltűnne The Mandarin, Vasember egyik nemezise, azonban csak a 3. vagy 4. epizódban kapna főszerepet - hasonlóképpen Hulkot és Amerika kapitányt is szívesen látná a rendező háttérszerepben.

 

Ha pedig minden jól alakul és meglesz rá a keret is, akkor a Vasember 2 IMAX 3D-s jeleneteket is tartalmazhat.

Link to comment
Share on other sites

jó hogy lesz folytatás, mert az első film nagyon jó lett. remélem nem esnek a szokásos hibákba...

jó hogy megjelent DVD végre, bár a reklám mondat nagyon haláli!!!

Idézem:

"Keményebb, mint a vas! Vasember"

Hogy ez mekkora hülyeség! Hogy lehet a VASember keményebb, mint a vas??? Jó tudom, hogy nem vasból van a ruhája (arany-titán ötvözet), de akkor is!

Link to comment
Share on other sites

Trilon, szerintem nem fogsz benne csalódni nagyon jó volt az első rész :)

Nekem egyedül a vége nem tetszett annyira, hogy minek kellett azt a másik vasembert olyan nagyra megcsinálni?! Persze a látvány miatt hogy erősebbnek tünjün, de szerintem az akkoris túlzás volt egy kicsit...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...