Jump to content
PirateClub.hu

Bleach


Grimmjow01
 Share

Recommended Posts

Bocsika, nem akarok túl okoskodónak tűnni, de a fillernek a 190-el vége lett, nem most kezdődik... :):unsure: Ha jól emlékszem, akkor most jön a Szayel-színház ugye?

én tudom, te tudod, mi tudjuk - - - :) Persze-persze, most 191-ben lesz Szayel (No.8) szinháza Renji-Ishida-val.

Egyébként mostmár egész bizonyos vagyok abban, hogy Szayel öccse a hosszú szöke hajú, aki annak ellenére h meghalt már rég, soksok háttérképen szerepel. A maga hiú, egoista, kicsit exibicionista stílusát kedvelem Szayel-nek, de átalakult formája már nem tetszik. :S Nem akar valaki egy képet rajzolni (vektorosat) ahogy Szayel Apporo(No.8 espada) sakkozik Kurotsuchi Mayuri (No.12 taichou) -val? de felölem együtt is kacaghatnak egy felkocolt halott mellett :D

 

190-hez kapcsolódóan illetve azon túl (ergo Pro-knak):

Visszaemlékezés ide v. oda, a mozi jobb és bal sávját is kihasználtam volna a helyükben. Örülök h Grimmjow még nem halt meg, bár olyat is hallottam h meghalt de majd Aizen jön és feltámasztja. Úgy emléxem (forrás: passz) hogy Nnoitra-nak köszönheti Nell (No.3 ex-espada) hogy chibi formát öltött, ... nos ahogy elnézem a szemétkedö stilusát, igen valoszinünek tartom. (Lsd: grimmjow piheg, ichigo alig áll, de ö jön hogy milyen "szupi 5-ös erösségü nyelve van". bahh =_="

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 998
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nekem eddig a Movie 2 tetszett a legjobban (Diamond Dust Rebellion).

 

Ichimaru-sama: Honnan tudod, hogy Szayel-nek van öccse? "Átalakult formáján" azt a nyálkás izét érted? Én speciel tőled hallottam, hogy Nnoitra miatt lett ilyen csök Nell. :lol: De az a kép nagyon jó, mikor Nell a kezében tartja Nnoitra fejét. Annak úgy tudnék örülni a 190. rész viselkedése után... :rolleyes: Annyi szent, hogy van egoja a csávónak rendesen, hiszen már ki is jelentette, hogy nincs ember az univerzumban aki el tudná pusztítani a testét... hmm... jó vicc. Megnézném az arcát mikor Aizen kiereszti az összes szellemi energiáját :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Lehet hogy tök felesleges még ezen rágódni, de azért úgy kíváncsi lennék, hogy szerintetek mi lesz a Bleach vége? Gondolok itt pl.:Ichigo rendes shinigami lesz, összejön Rukiával, fő-taicho meghal, Urahara visszajön kapitánynak, stb... Szóval? :rolleyes::)

Link to comment
Share on other sites

Kérdés, hogy mennyi ideig fog menni még a bleach? Mert akár lehet az, h Ichigo befejezi a gimit és ő lesz a fő taicho utána xD Mert végülis legyőz mindenkit... Vagy... mondom, kérdés h meddig fog menni :D Meg hogy az Aizenes szál után mi jön (tuti őt is legyűri vhogy, szerez vmi új képességet v nemtom)

Link to comment
Share on other sites

a) Nekem eddig a Movie 2 tetszett a legjobban (Diamond Dust Rebellion).

Ichimaru-sama:

b ) Honnan tudod, hogy Szayel-nek van öccse?

c) "Átalakult formáján" azt a nyálkás izét érted?

d) Én speciel tőled hallottam, hogy Nnoitra miatt lett ilyen csök Nell. ...

e) Megnézném az arcát mikor Aizen kiereszti az összes szellemi energiáját :lol: :lol:

 

a) nekem a Sealed Sword jobban tetszett ;)

b ) ö maga mondta miután beesett a csapdájába renji, hogy volt egy öcse ( ilfort) Grantz, akit akkor gyöztek le mikor Grimmjow ellátogatott hozzánk.

c) jahm. undi. :mellow: - de tetszik h a Hollow maszkja a szemüvege.

d) oké, azért irtam hogy passz: vmelyik ENG fórumon olvashattam de hogy melyiken...?!

e) szerintem ugyanúgy fintoroghat, mint mikor a nagy kajás Yammi fingik egyet :D :D :D LOL - pardon.

 

Link to comment
Share on other sites

Nekem idáig egyetlen Bleach film nem tetszett, a Memories of Nobody, mert meghal benne Senna :(

- Szayel öccsére én sem emlékszem, de biztos volt, majd visszanézek

- az átalakult formájáról láttam már én is egypár képet, nem valami guszta látvány, viszont a stílusát nagyon bírom. Amit az Ishida elleni harc közben produkál, hát az valami hihetetlen

- Nnoitra-ra térve: nem szeretem :angry: :angry: :angry: Most arra az 5ösre nagy gyerek? Stark vagy még Halibel is ráver Nnoitra-ra szerintem :D

- Én azt várom már mikor tér vissza Ulquiorra és hogy mit fog szólni... :lol:

- Hogy mi lesz a Béeach vége? Majd nyilatkozom ha Espadas storynak vége van.... addig még nagyon sok minden történhet!

Link to comment
Share on other sites

Hát emberek! Régen volt már ilyen rész, hogy ennyi mindent megtudtunk volna...

 

kezdjük:

 

- Szayel átalakul, de nem olyan csúnya mint a képeken, nem csöpög

- Nnoitra nem mutat semmi különleges képességet, csak vagdalózik azzal a batárral

- DE!! Az igazi dolog: NEL megtudjuk a nevét: Neliel Tu Odeschvank, és úgy is mutatja be Ichigo-nak Nnoitra mint ex-espada :D:D

- Ja még egy! Szayel kardját Forincarás-nak hívják és sztem nagyon durva

 

Még egy! Nem tudom észrevettétek-e az új openingben, hogy van egy kép amikor vonul a "jó csapat" (Ichigo,Rukia,Renji,Ishida,Chad,Orihime) Ha jobban megnézitek, akkor bizony ott van köztük Neliel is! Mondjuk valahogy sejtettem, hogyha ha visszaalakul akkor nem fog rátámadni Ichigora :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Na, kicsit késve de végre volt időm megnézni 191-et!

1.) Szayel szerintem igen hülyén néz így ki :D

2.) Nnoitra egy senki, csak a p***ja nagy!!!

3.) Nel nevén nagyot visítottam :lol: :lol:

4.) Most hogy mondtad megnéztem csak az openinget és láss csodát!!!! Télleg ott van Neliel és milyen jól néz ki... :lol:;)

 

A következő rész lesz a "Nel titka" Már nagyon kíváncsi vagyok rá...

Link to comment
Share on other sites

nah, bajtársaim, már kezdtem hülyén érezni magam, de csak megtaláltam amit kerestem:

 

Aporro termében mikor még egyedül van jelen Renji, bemutatkozik Ö mint No.8 espada, illetve mondja: hogy a névegyezöség helyt álló - volt egy öccse.

Ö volt iLfort Grantz, No.15 espada, akit pont Renji gyözött le: itt a y0utube. azt hiszem erre reagált is Renji vmi olyat hogy "te szemét, képes voltál bepoloskázni és feláldozni az öcsédet".

nyah, erre jutottam, Nell nevét meg khm khm. ... fura.

Link to comment
Share on other sites

Hali mindenki!

191-re reakció: örülök, hogy a "Nel-szál" felgyorsult mert már kíváncsi vagyok az erejére (és hogy leszedi Nnoitra fejét :D). Szayelnek az arroganciája nagyon tetszik, meg tök jó a "szemüvege"!!! Ichimaru-sama köszi a videót. Eddig én is csak hülyén néztem mikor említetted Szayel öccsét, de most márt megvilágosodtam... ;) Legyen már szerdaaaaaaaaaaaaaa!!!

Link to comment
Share on other sites

Kívánságra ma délelőtt felkerült a webalbumba egy Rukia album. Remélem nem kell magyarázni, hogy itt csak Rukiáról vannak képek. A továbbiakban nem lesz Rukia 2-3-4 mappa, hanem mindig szólok, h frissült a mappa meglehet nézni. Hamarosan felkerül egy új Pirate 4 mappa is. Ha valaki szeretne még vmelyik szereplőről mappát szóljon! ;) ;)

 

Hogy ne kelljen visszakeresgélni, itt a link:

 

http://picasaweb.google.hu/grimmjow01

Link to comment
Share on other sites

Ehh :D Ilyen hangot na de kéééreeeem! De örülök, hogy végre normális formában van. Az tetszett még, hogy Nnoitra milyen nagyra volt magával mikor Chad-al harcolt, hogy nincs senki az univerzumba aki el tudná pusztítani a testét... Nel meg egy vágással majdnem kettészelte :rolleyes::lol: A következő résznek mi lesz a címe, emléxik valaki?

 

 

Ui: ha tehetek egy javaslatot. Kiszorítások elkerülése végett, ne csak mindig az új részekről beszéljünk mert így akik még nem tartanok ott azok nem igazán tudnak hozzászólni szerintem... B):unsure:

Link to comment
Share on other sites

... ha tehetek egy javaslatot. ... ne csak mindig az új részekről beszéljünk mert így akik még nem tartanok ott azok nem igazán tudnak hozzászólni szerintem... B):unsure:

Rajtam ne múljon... mit tegyünk? Szedjük össze azokat a tárgyakat amikben a Bounto-k guardianjaik pihenö állapotban manifesztálódtak? vagy készitsünk kviz-t hogy pölö ichigo ha iskolába megy akk melyik osztályba jár? :)

Link to comment
Share on other sites

Az jó remélem hozán jón elsőként europába, ha már a japánoknál leadták minél elöbb. Elvileg olvastam valhol hogya régi gárda lesz a szereplök csak egy kicsit finomítanak rajta.

De reméljük jó kis mozi olyan mint a többi. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Nincs mit, örülök, hogy enyhítettem fájdalmat ;) A trailer a G-Portálos bleach oldalon van, ahogy rámész az oldalra egy csomó mindent fogsz látni, hogy megjelent ez, megjelent az, és ott van közötte a Bleach Movie 3 trailer - Fade to Black...

 

http://www.bleach-anime.gportal.hu/

Link to comment
Share on other sites

Hmm.. Köszi a trailert. Bár szerintem még látszik rajta, hogy az első, mert igencsak keveset mutatnak be. De mindegy, ahogy kezdik adni japánban úgyis fel fogják rakni rakni netre szóval karácsony körül már mi is nézhetjük :D

Link to comment
Share on other sites

Trailert köszike, egyelőre nekem sem világos hogy mit akarnak ebből kihozni, de az a kép durva, mikor egy csomó kapitány ichigora szegezi a kardját :blink: :blink: 332-es mangát valaki olvasta már? Nekem fura, hogy Soi Fong azért b****a le a hadnagyát, mert segíteni akart neki. Kicsit olyan Nnoitra-s :lol:

 

Link to comment
Share on other sites

:blink: Érdekes kérdés. Még 200 biztosan, hiszen még manga sem ért az Aizen-es szál végére (332.) De ajánlom, hogy tartson jó sokáig :rolleyes: :rolleyes: Filmek eddig bejöttek főleg a Diamond Dust Rebelion. Az újról még nem sokat tudni, a trailer-e is elég gyenge még... <_<
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...