Jump to content
PirateClub.hu

Bleach


Grimmjow01
 Share

Recommended Posts

  • Replies 998
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hát, elég suta egy befejezése van a fillernek. Csak saját felelősségre a köv.sorokat, de télleg!!!!!!!!

 

Ichigo még küzd egy kicsit Amagai-al, végül majdnem kettészeli, amikor is megjelenik Byakuya,Hitsugaya,Ukitake, és Yoruichi. Végül rátámad a fő-taichora is, aztán megtudja az igazságot és önygilkos lesz. És az előzetes>>> Hueco Mundoban Ichigo Nnoitraval küzd......

:D

Link to comment
Share on other sites

Jólvan, látom nem csak engem késztetett egy erős szemöldök felhúzásra a befejezés :lol: Egyetértek zsepi most már semmi sem állhat HM útjában (legalábbis ami az adást illeti) Azért az előzetes nem volt semmi. Ahogy Orihime felolvassa a mangat.... :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Nos mai nappal befejeztem az eddigi kiadott Bleach részeket..10 perce néztem meg a 189. részt..hát vége vége a fillér részeknek.. Nel titka nagyon lázba hozott.. :D

szerdán lesz új rész v mikor?

 

Igen, innentől szerdánként lesznek az új részek. Nel titkára én is kiváncsi vagyok, de van egy sanda sejtésem, hogy mi is lesz az. Egyetértek zsepivel, nem vesztesz semmit, hogyha nem nézed végig...

 

Házon belüli szavazás:

Szerintetek Ichigo & Rukia az anime folyamán valamikor össze fognak jönni? :) (igen-nem-cancel)

Link to comment
Share on other sites

Renji x Rukia érdekes gondolat, szerintem pont azért, mert hogy egész gyerekkorukat együtt töltötték Rukia úgy tekint rá mint ha a testvére lenne, szal egy Ichigo kapcsolatot elképzelhetőbbnek tartok. Ichigo x Orihime? Érdekes párosítás, de szó mi szó Orihime eléggé oda van Ichigoért! :D

Link to comment
Share on other sites

Hát akkor összegezzük a 190. részt: FIGYELEM! Csak saját felelősségre/szülői beleegyezéssel :lol: :lol: :lol:

 

- új kezdődés (ezzel még nem ástam alá semmit)

- több mint a fele visszaemlékezés

- ...

- ...

- ...

-

Grimmjow-t Ichigo lerakja a földre, elmegy Inoue-ért, Nel hisztizik

:D. Grimmjow él és megint meg akarja támadni Ichigot > könnyen védi és mondja Grimmjownak h elég volt menjen "haza" :D Ekkor jön a képbe Nnoitra és Grimmjow oldalába vágja a kardját (azt az apróságot). Grimmjow elterül - de még él - és Nnoitra harcol Ichigoval

 

Azt ki is felejtettem, hogy feltűnik ichimaru-sama másik kedvence: A 8. Espada (ezzel nem árultam el túl sokat remélem) Na most már télleg ennyi :)

Link to comment
Share on other sites

Háhá lassan utolérek mindenkit, elértem a századik részig. Tök rossz hogy nemtudok hozzá szólni semmihez mert levagyok maradva :D

figyelj, akk forditsunk a dolgon: dobj föl valamit Te, abból ahol tartasz, vagy mondd h melyik volt a kedvenc jeleneted az általad látott elmúlt pff mondjuk 5 részből :) mi is nagyon szivesen elnosztalgiázunk a dolgon, hidd el. Nem az a cél hogy "kirekesszünk" a beszélgetéseinkböl :)

Link to comment
Share on other sites

hát ez a 190. rész számomra nagy csalódás volt..Mikor az az espada aztmonta chad legyőzése után h ő a legerősebb espada azthittem ő az 1-es számú..

erre kiderül h csak 5-ös =(

hol itt az igazság? :D

nosebaj, legalább nincs több fillér, jön a lényeg :P

Link to comment
Share on other sites

Híííí emberek! :D Manga 330-ba Soi Fong kicsit bekeményít... és előkerül Halibel kardja is hoppáá!! hopáá!!

 

Preanee: Már régóta lehetett tudni, hogy Nnoitra csak az ötödik. A listákon is így van feltüntetve, képeken is írják. Ulquiorra-tól (4) lefele már teljesen biztos a lista...

 

Híííí emberek! :D Manga 330-ba Soi Fong kicsit bekeményít... és előkerül Halibel kardja is hoppáá!! hopáá!!

 

Preanee: Már régóta lehetett tudni, hogy Nnoitra csak az ötödik. A listákon is így van feltüntetve, képeken is írják. Ulquiorra-tól (4) lefele már teljesen biztos a lista...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...