Jump to content
PirateClub.hu

Bleach


Grimmjow01
 Share

Recommended Posts

Új avatar... hogy tetszik? :D

Grimmjow01-kun: a többi szereplőről is kerül fel majd 1-1 saját mappa? Gondolok itt arra, h lehetne külön Ichigo, Rukai, Yoruichi, Kenpachi stb. mappa :)

Grimmjow J.-kun: nekem is csak ennyi sajnos a "szókincsem" :D meg 1-2 kifejezést felismerek, pl. ha lehülyézik a másikat :lol: vagy a "kapitány" szót, a "báty", az "apa" szót meg ha bemutatkoznak :) (watashi wa zsepi :D)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 998
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ha nagyon szeretnétek akkor lesznek külön mappák is, bár Kenpachival nehezebb a dolgom, mert róla nem sok kép van! Soi Fong-os avatar jó,szép pirospont érte! Körülbelül az én japán tudásom os kimerül a már fentebb említettekbe, csak annyival bővebb hogy van 1-2 mondat amit tudok.... japánul, de magyarul már nem :lol: Ja és egy külön mappa biztos lesz még>>> ichimaru-sama által javasolt Rukia rajzok külön mappába fognak kerülni, hogyha rájuk bukkanunk végre valahol... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Helló mindenkinek!

Egy újabb taggal bővült kis családotok... :D Abszolút kedvencem Gin, de bírom még Uraharat, Ulquiorrat, Matsumoto. Kérdeztem már más fórumokon is, hogy most akkor mikor lesz Bleach, örömmel láttam hogy itt már van rá válasz. Sajnálatos, hogy ennyit kell rá várnunk de végre visszatérünk az eredeti szálakhoz! Japán tudásom egyenlőre a 0hoz van közel, de még lehet hogy elmegyek valamilyen nyelvtanfolyamra... B):D

 

Így hirtelen most ennyi!

 

Bye-Bye

Link to comment
Share on other sites

Több mint fél napos keresgélés után végre sikerült ráakadnom a fentebb említett Rukia rajzokra. Sajnos számuk eléggé kevés de röhögni pont elég. Továbbá találtam még egy képet - Rukiáról - ami nagyon tetszik, bírom mikor az animebe így fejeznek ki bizonyos érzelmeket... :D :D :D

 

 

 

 

 

<<< ez nagyon jó sztem!

 

Valaki tud még szerezni ilyen vagy ehhez hasomló rajzokat, az nyugodtan rakja fel!

Link to comment
Share on other sites

Hát ezek nagyon jók :D Erre a kettőre még emléxem is! Szerintem ha bevinnénk ezeket egy óvodába és megmondanánk a gyerekeknek, hogy rajzolják le, 1-2 különb lenne!! :lol: De nem baj, ezért szeretjük ezeket! Rukia arckifejezése nagyon ott van hallod, ezt honnan szerezted...??? :blink::unsure::D

Link to comment
Share on other sites

Van egy kicsi off is benne meg bleach-es rész is:

 

Október 25-től Hellsing szinkronosan, 16-os korhatárral.

Novembertől (valószínűleg péntekenként 21.20-kor) "Gankutsuou - Monte Cristo grófja", szinkronosan.

Decemberben végre megérkezik Naruto első 52 része szinkronosan, és jön a Detective Conan is, ami elvileg szintén szinkronosan lesz látható.

 

Novemberben frissül a csatorna arculata.

 

Márciusban érkezik a Bleach következő 52 része. (Ep. 53-104.)

 

Az info innen van ez az animax hivatalos blogja!!!

http://animax.blogol.hu/

Link to comment
Share on other sites

Azért remélem befejezik a fillert, Ichigo legyőzi a csúnyagonosz Amangait aztán spiric vissza Hueco Mondoba :D

- Mintha az opening-ben az volna hogy Amagai és Ichigo egymással ellentétes irányba ugranak, mosolyogva egymásra, és Hueco Mundo a terület. Ezek után megy ugye répafej Lulychio-t felsegiteni a földröl. Erre alapozva szerintem Amagait legyőzi ugyan, de nem öli meg. Inkább a "szikla szélére" taszitja, aztán mikor az várja a kegyelem döfést, felsegiti valami "bizz magadban, légy úgy erős hogy barátokat gyüjtesz ... blablabla".

szerintem :rolleyes:

 

 

...egy kicsi off ...

 

Október 25-től ... Hellsing szinkronosan, 16-os korhatárral.

Novembertől ... Gankutsuou - Monte Cristo grófja", szinkronosan.

Decemberben ... Naruto első 52 része szinkronosan,

és jön a ............ Detective Conan is, ami elvileg szintén szinkronosan lesz látható.

Márciusban érkezik a Bleach következő 52 része. (Ep. 53-104.)

Az info innen van ez az animax hivatalos blogja!!!

http://animax.blogol.hu/

 

ha igy szóba kerültek, szerintem:

Hellsing: 4 csillag, a sorozat remek volt de ilyen suta egy befejezesét :angry: és nem is kecsegtettek folytatással

Gankutsuou: -passz-, de tetszik az ismertetöje, meg fogom nézni.

Naruto: 5 csillag,

nekem nagyon tetszik ez is, grimm-kun ezt épphogy csak tolerálja

:P

Detective conan: 3 csillag, leköti a figyelmet, de egy idö után vontatott.

Bleach: 5 csillag, értelemszerüen. :)

 

Link to comment
Share on other sites

Hát nem tudom, én ennyire nem szoktam figyelni az openinget! Amúgy meg Lurichyo mit keresne Hueco Mundoban?

 

Hellsing nekem nagyon tetszett bár a befejezésével én sem vagyok megelégedve

Narutonak nem látom a fákon ugráló rókakölyök értelmét... bocsi van ez így

A többiről nem igazán tudok semmit...

 

Link to comment
Share on other sites

Hát nem tudom. Én nem is rajongok a Naruto-ért de nem is utálom. Storyt vágom, szereplőket vágom, de a Bleachet semmi pénzért nem cserélném le érte. Na de itt több szó ne essen a Naruto-ról, hiszen Naruto és Ichigo már jóval túl vannak a barátságon... :D :D

 

Amúgy eddig kinek melyik "történet" volt a kedvence a Bleachből? Gondolok itt olyanokra, hogy Ichigo shinigami lesz; Rukia megmentése; Ichigo kiképzése;

Bountok; Aizen árulása; Hueco Mundo; Lurichyo

nagyjából ez az összes ami eddig történt a Bleach-ben. Nekem amúgy

Aizen árulása - Hueco Mundo

a kedvencem

Link to comment
Share on other sites

Azt a videót láttam én is, tetszett. Naruto = Japán Barátok Közt Bleach = 187 részes mosópor reklám (mert akkor még ott tartott) :lol: :lol:

 

Grimmjow J.: amiket említettél nekem is az abszolútak (vajon miért :) ) de nekem tetszett még a Bountos story is, nem tudom Ti hogy vagytok vele... Hmm?

Link to comment
Share on other sites

Örömmel jelentem be, hogy ismét egy újabb albummal gazdagodott eddig sem szerény képgyűjteményünk!!! Hamarosan felkerül egy külön Rukia mappa is. Aki szeretne még vmilyen külön szereplő mappát az most szóljon! Hogy ne kelljen vissza menni a 4. oldalra, belinkelem még egyszer a tár címét.

 

http://picasaweb.google.hu/grimmjow01

 

 

Remélem az előzőekhez mérten ez is elnyeri tetszéseteket. Ebben a mappában ichimaru-sama keze is benne van, úgyhogy neki is köszönet!!!

Link to comment
Share on other sites

1) Ohh, minö megtiszteltetés újra begyüjteni az érdemet :P arigato! cserébe itt egy nagyon sexy Nell kép :)Nell-chan

2) sms: 3G, 3'5" no converter = nem tudtam :o

3) aki nem értette volna a mosóporos utalást: a "bleach" jelentése "fehéritő, hypo", igy megeröszakolva a nyelvet születhetnek az ilyen képek: Bleach Hypo

 

s végezetül még egy link, személyes kedvencek közé sorolt képeimböl egy inyencség: ichimaru-taicho B)

Link to comment
Share on other sites

Csak gratulálni tudok mindkettőtöknek! Nell kép.... érdekes :unsure: mosóporos témát vágtam, de képet még nem láttam, nagyon jó, tetszik! A Rukiás rajzokkal akkor mi van, el lettek vetve végül? Mert az előzőekre sem volt igazán érdeklődés... <_<

Link to comment
Share on other sites

Hali mindenki!

1.) új album nagyon tetszik, köszi szépen mindkettőtöknek

2.) kedvenc részem nekem igazából nincs, majdnem mindegyiket szeretem, egyedül ezt a nagyon elhúzott fillert nem... de mindjárt vége B)

3.) nem akarok telhetetlen lenni de olvastam, h lesz külön Rukia mappa kérdésem, hogy Gin mappa nem lesz? Nem kifejezetten kérés, csak egy kérdés :unsure:

 

Bye-Bye

Link to comment
Share on other sites

1.) ...nagyon tetszik, köszi ...

2.) kedvenc részem nekem igazából nincs, ...

3.) ...lesz külön Rukia mappa ... Gin mappa nem lesz?

gyors leszek és könyörtelen (mert más Net-jén lovagolok most..)

1) arigato :)

2) nyugtázva: én se tudok "kedvencet" megjelölni.

3) Rukia tervezve csak, de képhiány miatt halódik a dolog,

... Gin-taichou "természetesen" lesz: de akkor már egy minöségi csomagot adnánk ki a kezünkböl (igaz Grimm-kun? B) )

 

- 4 - nem láttam visszajelzést, ... legyenek-e feltöltve Bleach-es hentai képek, mangák? ;)

 

a.) Rendszeresen látok egy hosszú szőke hajút Aizen-ék csoportképein: ötlet hogy ki lehet? Grimmjow webalbumán a "soul society" mappa az ö képével indul pölö. Mert nekem leghamarabb Szayel öccse jut eszembe, de ö már halott, vagy Hirako Shinji hosszú hajú volt eredetileg, de fix h nem állna össze Aizen-nel ...

 

b.) most is van egy v. kettö hentai kép fenn, de az kvázi-véletlen kerültek oda... :)

Link to comment
Share on other sites

Nos, akkor lássuk:

1.) Rukia album egyelőre túl kicsi ahhoz, hogy felrakjam (lásd> min. 60 kép alatt nem csinálok új ablumot... gomenasai)

2.) Szőke valaki én sem tudom, hogy kicsoda, mikor leszedtem egy nagyobbacska képcsomagot abban volt, passz

3.) Hentai képek után már keresgéltem, könnyen lehet szerezni, már ha van rá igény. Ehhez viszont egy visszajelzés kéne...

4.) Mitől vagy olyan biztos a külön Gin mappában ichimaru-sama???? :lol: :lol: :lol: Természetesen ha szeretnétek csinálok ;):)

 

Link to comment
Share on other sites

Fantasztikus kincsre bukkantam:

 

Bleach 189 - Az Elbukott Shinigami Büszkesége

Bleach 190 - Hueco Mundo Fejezet, Újra!

Bleach 191 - Szayel Aporro Színház, a rémisztő bankett

Bleach 192 - Nel Titka

 

A következő részek címei... :):lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...