Jump to content
PirateClub.hu

Bleach


Grimmjow01
 Share

Recommended Posts

  • Replies 998
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Boldog Ùj Évet Mindenkinek! Nincs valaki itt a fòrumon, aki Fa-Art minősègben tudna rajzolni?? Amùgy a poènt azèrt nem vàgtam, mert nem nèztem meg a kèpet teljes mèretbe de ìgy mostmàr vàgom. Ulquiorra mekkora a vègèn màr megint... Apropò! Ulquiorra mikor tèr màr vissza???

Link to comment
Share on other sites

Pííííííííííííííííííííííííí volt 340. manga!!!! Ichigo télleg Ulquiorra-val küzd és nagyon kemény. Simán kivédi a cero-át ( :angry:), aztán elkezdenek beszélgetni, hogy mindegy mit csinálnak, Orihime már Hueco Mundoba tartozik.... hmmm rejtélyes :blink: Más fontos dolog nincs Renji és Chad együtt küzdenek!

Link to comment
Share on other sites

Én amikor meg tudtam hogy az apja halálisten volt egy kicsit meglepődtem de mitörtént vele vagy mivan vele pls részletes infokat kérnék erröl :).De akkor a halálisten öröklödött ichigora csak hogy ő 2-3-szor erősebb majdnem mindegyik kapitánynál nem?? :).

Link to comment
Share on other sites

Hali!

Tud valaki valamit arról, hogy mikor jön a 201-ik rész a sorozatból, mert már kíváncsi vagyok a folytatásra.

Ichigo szerintem nem nagyon fogja megtudni, hogy apja halálisten volt régen. Majd csak talán a moziváltozatba.

Link to comment
Share on other sites

A 201. rész most szerdán lesz!!!! (végre <_< ) Már nekem is elvonási tüneteim vannak :lol: Ez az Ichigo apja érdekes kérdés. Én valami olyasmit várok, hogy sárgácskát majdnem megöli valaki, akkor jön az apja, megmenti, elmond neki mindent bla bla bla... :lol: 340. manga ígéretesnek tűnik, kíváncsi vagyok az Ichigo x Ulquiorra harcra :rolleyes:

 

Link to comment
Share on other sites

Àzt a mindenit! Az első Bleach rèsz, aminèl komolyan elgondolkodtam hogy vajon a "jò" fog e nyerni. Elèggè adok kapok harc. Először Kenpachi, aztàn Nnoitra szabadon ereszti a kardjàt, na akkor nem semmi az ereje, ès Kenpachi akkor is meglepi, szal majd jövő7en fejezik be... Hmmmmm

Link to comment
Share on other sites

Mekkora már mikor Ken-chan csak úgy kivág egy darabot nnoitra kardjából :lol: Ott azért nézett egy nagyot a rondaság... Meg milyen hülye neve van a kardjának: Santa Teresa (imádkozó sáska azt hiszem :rolleyes: ) Remélem azért jövő héten legyőzi Ken-chan!

Link to comment
Share on other sites

Nem volt rossz rész... :lol: Nnoitra nagyon durván néz így ki és komoly, hogy minden sérülése begyógyult <_< Orihime azért megint elég nevetséges volt. Komolyan azt hitte, hogy Nnoitra-t megállítja az a kis gyenge védőpajzs??? :lol::blink:

Link to comment
Share on other sites

Egyetértek, nem tudom mit aggodalmaskodnak. No de most nem is ezért írok, hanem azért mert felkerült a galériába egy új mappa Pirate 4 néven. Remélem tetszeni fog ez is... :rolleyes: :rolleyes: :unsure: :unsure:

 

Hogy ne kelljen böngészni az előző lapokat:

 

http://picasaweb.google.hu/grimmjow01

Link to comment
Share on other sites

Jéé, nem is tudtam, hogy ilyenje is van a fórumnak... Egy csomó jó kép van fennt. Grimmjow01 ezeket mind Te gyűjtötted össze? :blink::)

 

Nem az összeset, legnagyobb segítségem ichimaru-sama volt, akitől kaptam az első hatalmas pack-ot. Jó az új avatarod Robipapa... ;)

Link to comment
Share on other sites

Hehe... Ez tetszik. Elkèpzelem ahogy Ichigo megint segìsèget kèr Zangetsutòl, az meg csak ìgy simàn: ..."kène neked valami hobby...!!" pont ùgy paràzik most Ichigo mint az előző rèszben. Màr csak 2 nap ès kiderül ki győz. Bleach jàtèk gèpre nincs? Màrmint valami rendes..

Link to comment
Share on other sites

Én most találtam egy működő Gamecube/Wii emulátort. Gamecube játékok mennek rajta, ha van rá Bleach akkor sztem az is fog (Narutos megy :P) Este leszedek vmilyen Bleach játékot, holnap megnézem, hogy megy-e.

Ha kell feltöltöm az emulátort.

Link to comment
Share on other sites

Húúú köszi szépen, az nagy segítség lenne... Ha működik / ha nem email-be el tudod dobni a linket ahonnan szerezted? Csak azért kattantam rá most ennyire, mert unokaöcsém kapott egy psp-t és elkezdte mutogatni, hogy milyen jó Bleach játéka van (hogy... pukkadna el :lol: ) Innen gondoltam, hátha van valami jó pc-re is! Hóóóóólnap Bleach 202!!!!

 

Link to comment
Share on other sites

Nos. Kedd este van. Ami azt jelenti, hogy holnap délelőtt Bleach, azaz most következik a jól megérdemelt előzetes... Lássuk hát:

A holnapi rész címe: "A Heves Küzdelem Befejezése! Ki a Legerősebb?" Gondolom ezt nem kell tovább ragoznom, hogy vajon mi fog történni benne

Viszont, most jön a csemege, a gratis:

A következő 3 rész címe:

Bleach 203 - "Karakura Town Megerősítése! Aizen vs Shinigamik"

Bleach 204 - "Ichigo Meggyőző Hasfelmetsző Stratégiája"

Bleach 205 - "Csatt! A Hollow-ok Foci Bajnoksága"

Nos már ennyit tudtam szolgáltatni, várjuk a holnapi részt, melyhez du. 4 körül lesz magyar felirat!

Csak azért kattantam rá most ennyire, mert unokaöcsém kapott egy psp-t és elkezdte mutogatni, hogy milyen jó Bleach játéka van (hogy... pukkadna el :lol: ) Innen gondoltam, hátha van valami jó pc-re is! Hóóóóólnap Bleach 202!!!!

Igazolom, psp-re a Heat The Soul 4-5 nagyon jó game-ek. De úgy tudom, hogy az előzőek (1-2-3) van pc-re is! :unsure:

 

Link to comment
Share on other sites

Hmmm... Roppant jó rész volt, nekem tetszett. A végén van egy nagyon jó jelenet, nem akarom lelőni a poént és most kivételesen spoilerezni sem akarok, úgyhogy majd mindenki írja meg hogy szerinte mire gondoltam....

 

GrimmjowJ.: Hollow-ok szülinapi bulija, ezen jót röhögtem. Ja és jó a Zangetsu-s FanArt! ;)

Link to comment
Share on other sites

Szerintem se rossz ötlet ilyen címet adni egy résznek. Miért nem csináljuk meg m?

Amúgy a mai 202 rész elég jó volt szegény Kempache nem tudta meg győzni az Espadat, hogy adja fel hanem meg kellet önije őt.

Mi szóltok ahhoz hogy meg akart kegyelmezni neki?

Link to comment
Share on other sites

Hát én igenis meg nemis. Mármint el is tudtam képzelni Ken-chanról, hogy nem öli meg, meg nem is. De végül a brutálisabb énje döntött (szerencsére). De, hogy Ichigoék már megint mennyit fostak... Már Yachiru is rájuk szólt :lol: Még én is szerepeltem benne. És milyen jó kép volt, hogy Nnoitra épp "elhal" és Nel akkor kel fel, Nnoitra szeme épp becsukódik Nel-é akkor nyílik ki, és mindegyikük utolsó szava a másik neve. Ez azért aranyos volt :unsure: :unsure: :unsure: Nekem ez volt a legjobb jelenet, erre gondoltál Grimmjow01?

Link to comment
Share on other sites

Nekem ez volt a legjobb jelenet, erre gondoltál Grimmjow01?

Gratuláok Nelke, Te vagy a 10. telefonálónk! Igen erre gondoltam egyébként, szerintem nagyon jól meg lett csinálva. :) Viszont Kenpachinak ez a műsora, hogy "megkegyelmez neki"... Nem néztem volna ki belőle!

 

Ápropó!! Ez az oldal ezennel Barragan névre lett keresztelve! Remélem hamarosan azért már szerepelni is fog:D

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...