Jump to content
PirateClub.hu

Bleach


Grimmjow01
 Share

Recommended Posts

Igen, anime conra gondoltam, csak olvastam egy oldalon, hogy minden jegy elfogyott és kíváncsivá tett, hogy vajon tényleg olyan jó-e, de majd jövőre! Sajnos ami átmeneti problémának indult, az egy 1/2 gépcsere lett, úgyhogy hétfőn tudom legkorábban feltenni az új képeket, bocsika! CHOSEN köszi a képeket, van egy pár ami még nem volt egyik válogatásban sem és télleg jók! ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 998
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Na, ez jó hír. Amúgy ki nézte már 187et? Megértem, hogy Genryuu eddig mért nem beszélt... :lol: Viszont nagyon keményen odamondja a magáét Amagai. Meg azért szépen sorban kiderül egy s más a fő-taicho-ról! Narancsfejnek persze meg kell jelennie, mintha neki kéne megvédenie a fő-taichot is, hihetetlen! <_< De most már kíváncsi vagyok hogy fejezik be... :blink:

Link to comment
Share on other sites

...keményen odamondja a magáét Amagai. Meg azért szépen sorban kiderül egy s más a fő-taicho-ról! Narancsfejnek persze meg kell jelennie, mintha neki kéne megvédenie a fő-taichot is, hihetetlen! ...

 

jah, Genryun én is meglepödtem, én tényleg azt hittem hogy néma :D Amagai meg ha tényleg bajtársak voltak Kifune-vel, akk logikus lett volna hogy vmit azért tud: na igen, utólag könnyü okosnak lenni (sorry).

Túrós.szagú icsigo tud bankai-t tolni, illetve vaizard formát ölteni, fö-taicho meg tehetetlen? na neeem: fö-taicho csak lusta s megvárja hogy más dolgozzon helyette, eskü. Mert ha Amagai bakkotou-ja semlegesiti a shinigami támadásokat, akk még lenyelném hogy ichigo vaizardként meglepheti, na de a fötaicho is odaléphetne neki hozzávágni a kardját - nem kell ahhoz tüzes csikot húzni.

 

de jó hir hogy ennek a storynak a befejezésével tényleg vége a fillereknek s visszatérünk Hueco Mundo-ba :)

Link to comment
Share on other sites

Csatlakozom zsepi-samahoz én is Blíccs-nek ejtem. Amúgy lehet máshogy is ejteni? Már csak 1 vagy 2 hét, kitartás!!! Ichimaru-sama rég hallottunk már felőled.... :lol: (pipi-popó, remélem érted :lol::lol: )

 

Yagami: Mint Yagami Light a Death Note-ból???

 

Én is Blícsnek ejtem de valahol halltottam hogy blessnek kell!

 

Igen a Death Note-ból van a nevem!

Link to comment
Share on other sites

neked is inkább egy dávidkás avatar jobb lenne!

 

LOL. Mi bajod van? Tisztára mint az óvodába. Semmi olyat nem mondtam, amiért meg kéne, hogy sértődj. Yagami névhez szerintem király lenne egy Yagami Light-os avatar. Ha egy ilyen mondat miatt megsértődsz akkor ne is menj emberek közé, mert sokkal durvábbakat mondanak.

Ez csak egy egyéni vélemény volt. Nem azt mondtam, hogy cseréld le de rögtön. De írtam is, hogy Ulquiorra is tök jó. Nem értem igazából, hogy mi a problémád.

Szmájli is volt ott. Sajnállak, hogy nem érted a viccet és ennyire komolyan vetted. Nem kötözködni akartam.

Link to comment
Share on other sites

Jó, akkor most, hogy ilyen "szép baráti hangon" megbeszéltétek, hogy ki mit mondott mit nem mondott és mért mondta, szerintem zárjuk is le az ügyet! Mindenki olyan avatart csinál magának amilyet akar, amilyen tetszik neki. Inkább arra a kérdésre válaszoljatok, hogy szerintetek, hogyha Orihime képessége az, hogy az idő "visszapörgetésével" helyreállítja a ddolgokat, akkor hányszor vesztheti el a szüzességét??? :lol::lol::lol:

 

Lancelot:Igen megkaptam az üzidet, válaszoltam is rá, úgy látszik megint nincs a toppon a rdsz.

Link to comment
Share on other sites

Nem hittem volna, hogy itt egy ilyen buzgó életű Bleach fórummal találkozom, de nagyon örülök neki. Grimmjow01 király, hogy "egyek" vagyunk, téged mi fogott meg Grimmjowban??? Amúgy az új movie-t néztem már, szerintem nagyon ütős lett. Szokott valaki mangát is olvasni?

 

Grimmjow01: Köszi az albumban a külön Grimmjow mappáért! Nagyon jók a képek amúgy!!!

 

Amúgy kedvenceim még: Aizen, Gin, Urahara, Yoruichi. Pontosan amúgy lehet már tudni az Espadak sorrendjét?

Link to comment
Share on other sites

1. számú Espada

Név: Barragan

A legidősebb, legbölcsebb, legtapasztaltabb espada (de elég a "leg"-ekből... :D). Nem tudunk róla sokat.

 

 

2. számú Espada

Név: Halibel

Egy sárga hajú, rejtélyes nőszemély. Sötétbőrű, zöld szemei vannak, hasonlít Yoruichire. Halibel "Fracción"-ja három női arrancarból áll, Apache, Mila Rose, és Sun-sun.

 

 

3. számú Espada

Név: Stark

Egy espada, aki nagyon lustának néz ki, akkoris aludt, mikor megölték a 10. espadat, Aaroniero Arrurueriet., csak utána ébredt fel. Vállig érő barna haja van, magas termetű.

 

 

4. számú Espada

Név: Ulquiorra Schiffer

Ő és Jammy ment elsőnek az emberek világába, ő még akkor nem harcolt. Először Las Nochesben harcol Ichigo ellen, és meg is öli Ichigot, akit Grimmjow feléleszt Inoue segítségével. Ahogy ezt megtudja, visszamegy a tett helyszínére, és harcol Grimmjowval, aki elzárja egy másik dimenzióba pár órára.

 

 

5. számú Espada

Név: Nnoitra Jiruga

Elsőnek akkor találkozunk vele, mikor Chad elintézi az egyik Privaron Espadat. Chad az ütésébe beleadja minden erejét, de neki meg se kottyan. Ezek utána halálos sebet ejt Chaden, majd nem ejti meg a kegyelemdöfést. Nel-el való kapcsolata nem volt "felhőtlen". Egy harc után (melyben igencsak vesztésre állt), mikor Neriel nem akarta megölni, Nnoitra kihasználta, hogy Nel hátatt fordított neki, majd halálos sebet ejtett rajta. (Nel nem halt bele, de egy kisgyerek testébe kényszerült, és elvesztette emlékeit.)

 

Zanpakutou: Santa Teresa

Leginkább egy alabárdhoz hasonló fegyver, melynek hosszú nyelén két, sarló alakú penge található, a markolat végéből, pedig egy hosszú lánc nyúlik ki. ?Inore!? [imádkozz] ? Nnoitra vállából még négy (összesen hat) kar sarjad, mindegyik kezében egy-egy fegyver, melyek lényegében annyiban térnek el Santa Teresa eredi állapotától, hogy csak egy pengéjük van, és nincs lánc csatolva a markolathoz.

 

 

6. számú Espada

Név: Grimmjow Jeagerjaques

Elsőnek egy Espada küldetés során találkozunk vele, ahogy egyből elveri Ichigot, viszont kapott 1 sebhelyet a mellkasára. Egy másik küldetés során megint visszatér az emberek világában, itt Ichigo Hollow alakjával kerül szemben, ami ha tovább tartott volna, akkor veszít. Majd amikor egy másik Vaizarddal harcol akkor a Hueco mundo visszahívja. Újra találkoznak, amikor csak azért éleszteti fel Ichigot, hogy harcolhasson vele.

 

Zanpakutou: Pantera

?Kishire!? [marcangolj] ? Grimmjow valamelyest visszanyeri eredeti, nagymacska szerű alakját (kinőnek szemfogai, karmai és farka is). Hatalmas sebességre és állati ösztönökre tesz szert. Képes energianyalábot indítani karmai mentén, valamint ?robbanó tölteteket? lőni a könyökéből.

 

 

7. számú Espada

Név: Zommari Leroux

Általában nyugodt, egyedül Kuchiki Byakuya arrogáns stílusa tudta feldühíteni, valószínűleg ez volt az első és az utolsó alkalom, hogy valaki kihozta a sodrából. Úgy gondolja, hogy a Hollow-oknak is joguk van az "élethez", ezért gyűlöli a Shinigami-kat. Szinte tökélyre fejlesztette a Sonido technikát, így mozgása olyan gyors lett, hogy az egyszerű ember szeme képtelen követni, és úgy tűnik, mintha egyszerre több Zommari létezne.

 

Zanpakutou: Brujeria

?Shizumare!? [nyomd el(?)] ? Leroux testének minden szegletéből szemek nőnek, összesen ötven darab. Lábai átalakulnak egy furcsa, szoknyaszerű pajzzsá. "Amor" - Szemeivel képes átvenni az irányítást bármi felett, amire ráhelyez egy furcsa, napformájú jelet, de összesen, csak annyit tud ezekből fenntartani, ahány szeme van (tehát ötvenet). Irányíthatja külön-külön egy ember végtagjait, de ha a jel a célpont fejére kerül, akkor képes átvenni az uralmat annak egész teste fölött.

 

 

8. számú Espada

Név: Szayel Aporro Granz

Egy rózsaszín hajú (... :)) Espada, kiemelkedően magas IQ-val. Ő egy kísérletező Espada, aki nem a harctudásának köszönheti erejét, hanem az elméjének.

 

Zanpakutou: Fornicarás

?Susure!? [szippantsd fel] ? Szayel Aporro-nak szárnyai nőnek, és deréktól lefelé teste csápokká változik. Szárnyairól vérszerű, sűrű anyag csöpög, mely képes lemásolni az ellenfél testét, ha az megérinti. Az így keletkezett klón Szayel Aporro irányítása alá kerül. Miután körülvette az ellenfelet szárnyaival, képes megidézni egy ?voodoo babát?melyben különböző kövek találhatók az ellenfél belső szerveit szimbolizálva. Ha széttör egy ilyen követ, akkor az általa szimbolizált szerv is elpusztul. Csápjaival képes megragadni az ellenfelet, és beleültetni egy ?tojást?, melyből Szayel Aporro halála esetén képes ?újjászületni?.

 

 

9. számú Espada

Név: Aaroniero Arruruerie

Ő még az "első számú Espadak" közül való, az első példányok közül. Különleges képessége hogy fel tudja falni a többi, alacsionyabb rendű hollowot, és használni tudja erejüket, képességeiket. Információszerzési képessége is van, illetve továbbítási. Rukiaval ölik meg egymást.

 

 

10. számú Espada

Név: Yammy

Elsőnek az emberek világában jelenik meg, és Chad, majd Ichigo ellen harcol. Elveszti a jobb kezét, később Ulquiorra visszamegy érte, majd a Las Nochesi orvostudomány segítségével visszavarják neki.

 

forrás:bleachhun.hu

Link to comment
Share on other sites

Néztem én is ezt a listát ugyanitt bleachhun-on. Bár elég furcsának tartom, hogy az öreg az első Espada. Valahogy túl egyértelmű :lol:

 

Grimmjow J.: Grimmjow-al először a youtube-on találkoztam, (az a jelenet, mikor

először harcol Ichigoval & Rukiaval, majd megjelenik Shinji

). Hát ott a belépése, a stílusa, modora volt az ami egyből megfogott! Aztán ezt ár csak tetézni tudta. Néha beleolvasok a mangaba, de nem követem minden részét! Te a mangat is nyomon követed? Téged mi fogott meg Grimmjow-ban?

 

(Fentebb a zárójelben azért van spoiler, mert nem akarom bkinek lenőni, hogy mi fog történni, mert aki a magyar részekre vár biztos, hogy ott még nem tart... :unsure: )

Link to comment
Share on other sites

Igen, szoktam a mangat is olvasni... hát... nem lesz semmi! Mi fogott meg Grimmjowban? Önfejű, mindig áthágja a szabályokat, nem törődik senkivel, még Aizent ől sem sz××××k be :) Espadas listát köszi, valahogy én is így képzeltem az Espadas képek alapján. Innen nem megy senki az AnimeConra? Mert akkor beszámolhatna, hogy milyen volt...!!! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Lancelot dobj üzibe egy email címet és akkor ott megbesz. mindent! Már sokszor be akartam rakni, de mindig elfelejtettem, most azonban eszembe jutott annak a boltnak a címét berakni, ahol rengeteg anime-s cucc kapható. Nem csak Bleach, van Deat Note, Hell Girl, stb. Nagyon jó bolt, hála Ichimaru-samanak már élőben is volt szerencsém meglátogatni ezt az anime-paradicsomot! Hát teesék:

 

www.sakurazaka.hu

 

Ui: Mindenki csak saját felelősségére olvassa el az alábbi sorokat...!!! A várva várt információ azoknak, akiknek már elege van a filler-szálból.

A Hueco Mundo szálat október 7től fogják folytatni, azt még nem lehet tudni, hogy 3 részen keresztül elhúzzák-e a harcot, vagy lesz még egy, aztán utána csönd. De végre van konkrét időpontunk (igaz eléggé távoli...)

Link to comment
Share on other sites

Hmm, én is így jártam zsepi mire észbekaptam már nem volt jegy! Na mindegy, következőre talán beférek. Sakurazakát ismerem én is, mindenkinek ajánlom nagyon jó bolt! Már rengeteg Bleach-es dolgot vettem onnan... Most épp egy Grimmjow-s vagy Espada Wallscroll-ra hajtok, de még nem láttam sajnos! :mellow:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...