Jump to content
PirateClub.hu

Bleach


Grimmjow01
 Share

Recommended Posts

yaay mennyi nyelvész professzor van itt...Szerintem teljes mind1 hogy magyar szinkron vagy nem...Most lehet megköveztek érte hogy ezt mondom de ha ennyire szar akkor mért nem csináltok jobbat?Örülnétek inkább hogy van ilyen egyáltalán Magyarországon <_< Amúgy én is várom már a 186.részt,Kedvenceim: Ichigo, Renji,Kenpachi

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 998
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

-sóhaj- itthagylak pár napra titeket és 5p alatt utolérem a fórumot, ugyan már... egyéni izlések és pofonok osztása az hogy kinek milyen felirat és szinkron jön be. Azt hiszem mind a cirka 7en leadtuk a voksunkat már egyszer, hova ragozzuk tul? :) (JPN + (DB)ENG).

 

Inkább igyekezzenek a lemaradtottak hogy végre találgatások és beszélgetések induljanak, ne kelljen mindig spoiler-be ütközni :blink:

 

Grimmjow-val ötvöztem eddigi Bleach wallpaper'N'screenshot képállományom, kell egy délután hogy gatyába is rázzam (értsd: könyvtárazni pölö szereplökre lebontva ill csop.kép-ek egy helyre...) aztán ha van rá igény akk megosztjuk itt (vmilyen formában, pölö WebAlbumGenerator rulz, vagy *.zip by FTP).

 

Esetleg aki hozzá akar járulni a dologhoz, az 800x600nál nemkisebb(!) képekkel lepjen meg engem vagy Grimm-kun.t emailben B) aztán pár napra rá aki a már létezö albumon felül tud újat mutatni az... kap egy pirospontot. hm? :D

Link to comment
Share on other sites

Köszönjük Ichimaru-sama! :lol: Akkor megkérnék mindenkit, hogy akinek tetszik ez a képes dolog jelezzen vissza, h van-e valami beadni valója, érdekli-e a dolog vagy sem...!!! Én személy szerint a ToldACuccot-ra szavazok, oda egybe is felfér (csak nekem van 300-350képem) sokkal gyorsabb is mint pl. rapid vagy data és még egyszerű is! Ja és ezt a "Ki milyen nyelven nézi?" dolgot szerintem is eléggé kitárgyaltuk már <_<

Link to comment
Share on other sites

... Én személy szerint a ToldACuccot-ra szavazok, ...

 

az ötletre akk fogékonyak vagytok, ez jó hir B)

Mostmár csak azt kéne szavazásra bocsájtani hogy milyen formában jelenjen majd meg. A Told-A-Cuccot ismerem, szeretem

én mutattam meg Grimmjow-nak

:D, viszont inkább arra voksolnék én hogy egy webalbum generatorral egy alap-photogallery-honlapot kreálok (..vagy grimm-kun..) s azt ftp-mre felteszem: onnantol a régi tagok is ill a jövendöbeli új tagok is nézhetik hogy mi van már meg nekik ill specifikusan azt szedik le ami kell, nem pedig zsákbamacska módszerrel *.zip formában egy (cirka) 180 MB-os csomagot, amit ráadásul hetente kellene mindig feltenni(told-a-cuccot limit) hogy állandóan elérhetö legyen.

 

szóval:

1) alap html képgalléria állandó(!) jelleggel, aminél persze megoldható emailes szivhezszóló levélben hogy ha annyira tetszik akk ne egyenként vadássza le a tag hanem egyszerre egy csomagban

 

2) vagy egyszeri(!) jelleggel told-a-cuccotra fel, onnan ki a linkek a tagoknak (akik igénylik) és voilá.

 

hm? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Végülis igazad van, mert toldacuccot csak hét letöltőig őrzi az anyagot utána meg töltögethetnénk újra! Én akkor a galériára szavazok, viszont megkérné(n)k mindenkit, hogy a lebonyolítás gyorsasága érdekében meglehetősen gyorsan döntsünk a kérdésről - bár szerintem nincs olyan aki ellenezné, egy pár jó képnek mindenki tud örülni. Ugye Ichimaru-sama??? :lol:

Link to comment
Share on other sites

ToldACuccot el lett vetve mondva, hogy sokkal egyszerűbb egy web-galériát csinálni, ahova mindig fel lehet rakni az új szerzeményeket és nem kell leszedni egy 180-200MB-os tömörített fájlt hanem csak azt a képet, amit akarsz, ami tetszik és még nincs meg! Amúgy én hétvége felé mondanám...

Link to comment
Share on other sites

Hát sokmindenre számítottam 186-ba de erre azért végképp nem. Ki látta már és kinek van valami ötlete/magyarázata, hogy akkor ez most mi??? :wacko:

 

Ééééés(-el nem kezdünk mondatot) igen!!!! Készen van! A vadi új webalbumunk, ahová felkerült az összes Ichimaru-sama és általam összegűjtött Bleach kép. A továbbiakban fogok csinálni, egy Pirate mappát is, ahova majd felkerülnek az újdonságok is, szal folyamatos frissítés lesz! Vannak alap képek is, de vannak igazi gyöngyszemek is, mindenkinek kötelező! Viszont egy kis életet emberek, nem a saját szórakoztatásomra csináltam a topicot! Ja, bárkinek van olyan képe amit nem látott az albumban velem konzultáljon!

 

 

Hát tessék:

http://picasaweb.google.hu/grimmjow01

Link to comment
Share on other sites

... folyamatos frissítés lesz! Vannak alap képek is, de vannak igazi gyöngyszemek is, mindenkinek kötelező! Viszont egy kis életet emberek, nem a saját szórakoztatásomra csináltam a topicot! Ja, bárkinek van olyan képe amit nem látott az albumban velem konzultáljon!...

 

Arigato gosaimasu :)

ezek szerint gond nélkül megvacsiztál amig Picasa indexelte a 10-ezer képedet :P A frissitéses dolog dicséretes, vállvereget. Az albumot néztem, klassz lett az összeállitás, ráadásul vannak benne számomra is új képek ... meg van olyanom ami neked nincs :D pedig azt hittem hogy mi már ötvöztük a képállományaink. (vagy megtartottad limitnek a 800x600-as felbontást amit javasoltam? Igy is van "ezeken" felül ismeretlen képem, de jobb ha tudom hogy a kisebbekkel mi a terved.)

 

186.-hoz kapcsolódóan:

nemkicsit lepödtem meg: amikor Amagai eltünt Lulychio-val, azt hittem megint taicho nélkül marad a 3. sqad - bár ez még most se kizárt. Ráadásul openingben ugye ichigo Luly-t HuecoMundoban szedi össze, azt gondoltam oda szöknek Aizenhez... erre beesnek a fö-Taichozhoz -_-" woah. a vén szivar továbbra sem szimpi, de passzolom a szándékait. _ _ _ Többi fan, mit tippeltek?

Link to comment
Share on other sites

Ezen a rosszfiú részen elgondolkodtam, főleg, hogy a kezdődésbe úgy van, hogy Ichigo Lurichyo-t Hueco Mundoban találja meg (Ichimaru-sama ötlete). Most már mindenféleképpen viszonylag gyorsan be kell-kéne fejezniük ezt a szálat, mert innentől már nem igen tudják tovább húzni! Köszönöm szépen mindekinek, örülök, hogy mindenkinek tetszik a galéria, már most van 15 új kép hamarosan felkerülnek... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Nagyon jól reméled :). Még onnantól sem sietik el a dolgot, de azért lesznek izgalmas részek. A web-galériába hamarosan felkerül 100 új kép, csak otthon meghalt a gépem és nem tom addig felrakni! Egyébként valaki volt már kifejezetten Bleach bulin, vagy valami hasonló ilyen anime-s összejövetelen???

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...