Jump to content
PirateClub.hu

Bleach


Grimmjow01
 Share

Recommended Posts

Hát legalább annyi kiderült, hogy Rukia és a szürke csajszi lesz a főszereplő! De milyen durc, hogy egy csomó pillanatképen Ichigo-t támadják :)

 

Végül, egy kis ajándék tőlem, találtam egy teljes Espada listát. Remélem nem gond, hogy spoilerbe raktam gondoltam mindenki csak saját feleősségére kukkantsa meg:

 

1.

Stark

6.

Grimmjow Jaggerjack

2.

Barragaon

7.

Zommari Leroux

3.

Halibel

8.

Szayel Aporro Grantz

4.

Ulquiorra Schiffer

9.

Aaroniero Arruruerie

5.

Nnoitrja Jiruga

10.

Yammi

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 998
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ma elolvastam 339. mangát. Valóban Nelke, pontosak az információid a a listával kapcsolatban. A végén megjelenik Ulquiorra is. Egészen idáig el volt ugye zárva. :lol: :lol: És az utolsó képen Ichigo van meg Ulquiorra valamint egy mondat: "A két nagy rivális újra összecsap!" Wáááóóóóóóó :rolleyes::blink:

Link to comment
Share on other sites

(...) Rukiaval tényleg történik valami, és megfigyelhető valami fehér ruhás, szürke arcú hölgyemény is (...)

(...) mintha Arrancar lett vna Rukiából, senki nem emlékszik se rá, se Ichigora

 

 

no akkor hozzászólok én is, ahogy én látom. Aztán majd csiszolódnak a dolgok. :)

 

Tényállás:

Opening azzal indul hogy "i'LL erase your existence" - vagyis hogy nagy fehér sápadt kaszás lányunk keresztülvág Rukián. Minden kapitányt ráuszítanak ichigo-ra, s még Renji sem megjátsza a hülyét ( ..hanem tényleg az :P ). Byakuya szintén nem tudja miröl beszél a "vad ryoka" mikor a halott anyuka fényképére azt mondja hogy olyan mint Rukia.

 

Fejtegetések és alátámasztások:

bár az elején Renji néz egy hatalmasat hogy " méghogy ő bankai-t használjon?" de késöbb az ö ZabimaruKing fején lovagolva megy ichigo a nagy fehér mostrum szörny felé, amiket yachiru és a többiek is támadnak (nagy egyetértésben). Anno emlékezhettek a hyogaku-esetre, hogy Renji ott kaptam fel a cukrot mikor Byakuya "megtagadta volna" saját testvérét és hagyta volna meghalni ... na ennek hatására fejlesztette ki ugye a bankai-ját hogy a kapitányának ellen tudjon állni-csapni.

 

vagyis itt nem hiszem hogy teljes létezés eltörlés volna, mert bár igaz hogy Rukia kihúzása a képletböl azt jelenti, hogy olyan mintha SoulSociaty nem tudott volna megismerkedni ichigoval, viszont akk ichigonak se, illetve rukiának se kéne saját magára emlékeznie. itt valami memória-alternálás van, pláne hogy erröl üvöltözik ichigo-rukia a közös harcukban hogy " a memóriák megváltoztatása nem változtatja meg a kapcsolatokat".

 

mint ahogy létezik a "shinigami féle lélekfelszabadítás" és a "quincy féle lélekpusztítás", gondolom olyami ellentét lehet Shirosaki és Kurosaki között is. Valahogy efelé hajlok, hogy lehet vannak olyan (jobb-szó-híjján)shinigamik, akik megragadtak a shirosaki-ichigo-formában, és fehér bőrrel, halottfekete szemmel osztják a maguk által megitélt igazságot.

Ha ezt nézzük:

nulla) arrancar megesz

1) shinigami felszabadit

2) quincy elpusztít,

.. akkor 3) shirosaki memóriatörlése egész "élőlény-barát" - bár kontra hogy shirosaki-ichigo nagyonelpusztítós arcot vág mindig (lsd. byakuya senbonsakura kageyoshi-n belül elsö találkozásukkor, vagy mikor Hyori kihozza belöle a waizardoknál).

 

már nem tudom idézni melyik pillanatban, de mintha a fehér-arcú-lány bátyja(?) próbálta volna meggyőzni ichigo-t is hogy álljon közéljük, s valszeg ellenkezett a narancs-frizura, ezért is akarják elpusztítani. Feltételezem hogy ez a shirosaki-bátyó alakul át a nagy fehér monstrummá, bár ez csak feltételezés. Viszont erös ellenfélnek kell lennie, hisz mindenki megy ellene, még urahara is (lsd. egy villanás elejéig az openingben).

mangát nem olvasok, az animében látottak alapján építkezem.

 

röpladba, kettős-lépés, ugrás, nyitás, levegöben a labda... tessék hozzászólni,... én EZT(!) várnám a fórumtól :)

Link to comment
Share on other sites

Angolul ennyit találtam a 3. filmről... Érdekes.

 

PLOT SUMMARY:

Someone with a sickle like object has attacked Mayuri, who was inside his laboratory. Mayuri, who suddenly went out of control, uncontrollably hits his control board inside his laboratory. Then all of a sudden Seireitei was covered with cloud of Reishi and trapped the Shinigami inside a cacoon. When Kenpachi came running inside Mayuri's laboratory there was a huge explosion of reishi that destroyed Seireitei. Watching the destruction of Seireitei from far away, a shadow appears in front of Rukia who was shocked at the sudden incident. The sickle charges towards her and something inside Rukia disappears... rukia's "heart" is stolen. At the same time Ichigo senses some danger and heads to the Urahara store. There he hears from Urahara about "Annihilation of Seireitei "

and heads to Soul Society with Kon. When Ichigo arrives to Seireitei crumbling, he is greeted by Renji and the others who have forgotten about him. But not only him but also their memory of Rukia seems to be lost as well. Without thinking Ichigo reveals his Hollow-side in front of the Shinigami and gets accused of the culprit who destroyed Seireitei and SS commander ordered to catch him and execute him. Ichigo tries to ask where is Rukia,but nobody remembers her. Kon wandered around SS looking for Rukia,but can't find her. She disappeared as well. When Ichigo realized what happened to Rukia,it was too late.He was being catched by captains. Memories od suffering and sadness overcome his heart. He remembered when he saved Rukia,and that she was always by his side,but now,she and her heart are lost. In an attempt to run away,Ichigo sees Rukia far away,and he call out her name. Rukia forgot everyone's affection..Ichigo's affection..she has no heart. Substitute Shinigami's battle begins,not only against SS...against his heart, cuz the new enemy has Rukia's heart and Ichigo must take it back. Battle at SS and at confused world is about to start. Rukia is being controlled by a weird feeling. With her sword and her reiatsu,she leads a new army.

Link to comment
Share on other sites

Leforditottam magyarra a webfordito segitségével.Remélem örültök neki :).

 

Valaki egy sarló mint tárgy megtámadta Mayurit, aki a laboratóriumában volt. Mayuri, aki hirtelen korlátlanul elszállt irányításból, üti a vezérlő tábláját a laboratóriumában. , Azután nagy hirtelen Seireiteit befedték Reishi felhőjével és csapdába ejtette a Shinigamit egy cacoonban. Amikor Kenpachi jött miközben futott, Mayuri ott levő laboratóriumában volt a reishinak egy hatalmas robbanása, ami megsemmisítette Seireiteit.Megfigyelés Seireitei rombolása messze távol, egy árnyék megjelenik Rukia előtt ki volt megdöbbenve a hirtelen incidensnél. A sarló felrója ő és valami belső irányába, hogy Rukia eltűnik... a rukia szívét lopják. Ugyanakkor Ichigo megérez néhány veszélyt és fejet az Urahara boltba. Ott Annihilationről híreket kap Uraharától Seireitei "

és Konnal odamegy a Soul Societyhez.Amikor Ichigo megérkezik Seireiteinak miközben omladozik, őt üdvözlik Renji és a mások által kik feledkeztek el róla. De nem csak ő de szintén övék Rukia memóriája úgy tűnik, hogy elveszett szintén. Gondolkodás nélkül Ichigo felfedi az üreg-oldalát a Shinigami előtt és azzal a bűnössel vádolják, akinek megsemmisített Seireitei és SS parancsnok parancsolták meg, hogy fogja meg őt és hajtsa végre őt.Ichigo megpróbálja megkérdezni, hogy hol van Rukia, de senki nem emlékszik rá. Kon vándorolt SS körül miközben Rukiát kereste, de nem találhatja meg őt. Eltűnt szintén. Amikor Ichigo ráébredt, hogy mi történt Rukiával, ez túl késői volt.őt megfogták kapitányok. Memóriák az odszenvedés és szomorúság legyőzik a szívét. Emlékezte, hogy mikor mentette meg Rukiát, és az ő volt mindig az oldala által, de most ő és a szíve elvesztek.Egy kísérletben, hogy elfussanak, Ichigo messze látja Rukiát távol, és ő kiált a nevén kívül. Rukia elfelejtette, hogy mindenki affection..Ichigo's affection..she-ának nincs szíve. Helyettes, akit Shinigami csatája elkezd,nem csak SS...against ellen a szíve, mert az új ellenségnek van Rukia szíve és Ichigónak vissza kell vonnia azt.A csata SS-nél és zavaros világnál kezdődni készül. Rukiát irányítja egy furcsa érzés. A kardjával és a reiatsujával vezet egy új hadsereget.

Link to comment
Share on other sites

No igen, az ilyen fordítók eléggé "törik a magyart" :lol: De amúgy szép munka Zs0lt16 köszönjük szépen. Mindenesetre most már azért tudjuk, hogy mi fog történni benne, mi az alap story, már "csak" ki kéne várni hogy nálunk is adják... :unsure: :unsure: Tovább érdekes, hogy Ichigo h-h emlékszik Rukia-ra... Valami jó kis magyarázat?

Link to comment
Share on other sites

(...) Ichigo h-h emlékszik Rukia-ra... Valami jó kis magyarázat?

 

hümm, szerény vélemény:

alt_1 - talán a kollektív memóriatörlésnél ö nem volt ott. (nem hiszem h külön-külön törölték volna, pláne kapitányoknál. inkább "területre ható varázs on SoulSociaty")

alt_2 - talán mert mindenki más "shinigami", mig ö csak "helyettes = substitute-shinigami". Nincs rajta vmi "shinigami-listán".

Lsd: Amagai-taicho is nézett egyet bambán arra hogy "

helyettes" hogy "jé, nekünk olyanunk is van..?"

alt_3 - talán mert ö még "él" odalenn, a többiek már halottak (bár tudnak szerezni gigai-t..).

...

valamelyik csak bejön :)

Egyébként mi a movie címe s megjelenésének várható dátuma?

Link to comment
Share on other sites

Egy " L "betűt kifelejtettél, Fade To Black a címe, legalábbis én így olvastam. Mindenesetre összetett egy movie lesz az már kiderült így az előzetesből. Nekem az alt_2 a legszimpibb magyarázat arra, hogy mért csak Ichi emléxik Rukiara! De lehet még sok más oka is...

 

Ha addig már nem lennék, akkor Kellemes Ünnepeket Mindenkinek itt a fórumon!

 

Link to comment
Share on other sites

Nos, elérkezett dec. 23-a is. Mivel holnap nem szándékozom gép elé ülni, megkapjátok most az ajándékokat, melyeket ichimaru-samaval közösen alkottunk. Először a holnapi rész előzetese:

Cím: "A legkeményebb test. Nnoitra lesújt." Végre rátérnek Kenpachi harcára, de a rész felét még Mayuri fogja kitölteni. ichimaru-sama, amit kérdeztél régebben, hogy mekkora lesz ha Nnoitra is leveszi a szemfedőt... háttt nem fog összejönni. Ugyanis Nnoitra szemfedője alatt egy szép nagy lyuk van ergo>> egyszemű (kis szemtelen :lol: )

 

Végül az ajándékok (remélem tetszeni fognak):

 http://data.hu/get/994511/BLEACH_Mix_1.rar.html
http://data.hu/get/994676/BLEACH_Mix_2.rar.html
http://data.hu/get/995116/Bleach_OST_1.rar.html
http://data.hu/get/995026/Bleach_OST_2.rar.html
http://data.hu/get/995131/wallpapers.rar.html

Az első 4 link a Bleach összes zenéjét tartalmazza, a negyedik pedig pár darab karácsonyi Bleach kép. Remélem örültök és tetszeni fog. Nem maradt más hátra, minthogy Kellemes Ünnepeket Kívánjak Minden Bleach Fórumosnak!!!

Link to comment
Share on other sites

Remélem nem gond hogy ha leirom Ichigo kardjának a Bankai szintü nevét :).

Japán:Tensa Zangetsu

Angol:Heavenly Chains Slicing the Moon

Magyar(webforditóval):Mennyei láncok, amik szeletelik a holdat

Magyar2(saját):Mennyei Penge :D.

Link to comment
Share on other sites

Boldog Karácsonyt Mindenkinek! Köszi az ajándékot mind2töknek. Igaz, hogy csak sokadszorra és lassan, de azért lejött.

 

Mért lenne gond? :lol: De akkor már csatlakozom én is Grimmjow-éval

 

Japán: Pantera

Angolul: Panther King

Magyarul: Párducok királya

 

 

Apropó! Akkor ez az oldal most Stark névre lesz keresztelve? :)

Link to comment
Share on other sites

Én is köszi az ajándékot! Ugyan a zenék megvannak, de a képek aranyosak. Mindenki nézte már 200-at? Mennyire durvaaaaa. Nnoitra-nak a szeme a maszkmaradványa. Mért nem tudta Kenpachi a másik szemébe szúrni... :D De még biztos hogy lesz valami nagy küzdés, mert van előzetes a végén: Nnoitra is eredeti formájában van... és Kenapchi is még röhög mielőtt vége lenne.

Link to comment
Share on other sites

Nagyon szivesen mindenkinek! Bocsika, nem tudtam, hogy data haldoklik. Amùgy nem tudjàtok mi van dataval??? 200. rèsz nem volt semmi, de azèrt èn megelègedtem volna kevesebb Mayurival is :D De azèrt jòfej Kenpachival is: simàn leőrültözi... De mennyire rossz, hogy Nnoitranak pont a szeme helyèn van a maszkja. No mindegy, Ken-chan ùgyis győzni fog... legalàbbis remèlem :D

Link to comment
Share on other sites

Nem szeretem ezt a Nnoitra fiút...!!! Biztos hogy valami nagyot fog alkotni Kenpachi a kövi részben, mert ugye az uccsó képen mosolygott valamin nagyon... Ápropó következő rész! Jövő 7en nem lesz Bleach :blink::( Amúgy mi volt az a gyanús kis ajaknyalogatás Yachiru-tól??? :D Ez az oldal akkor most Stark odlal... Éljen Stark! Csak szerepelne már végre, kivi vok rá!

Link to comment
Share on other sites

Úgy bizony. Az előző oldalon Nelke volt szíves és rendelkezésünkre bocsátotta a teljes, hamisítatlan Espada listát... 200. rész? <_< Hamarosan várható egy újabb album a web-albumunkba!!! Remélem ez is elnyeri majd tetszéseteket... :unsure: Jah! Akkor hát ez a lap ezennel ünnepélyesen elkeresztelve Stark lapnak! Éljen :lol:

Link to comment
Share on other sites

Köszönöm ichimaru sama :).

 

2 új Bankai nevet hoztam nektek :D.

Kuchiki Byakuya:

Japán:Senbonzakura Kageyoshi

Angol:Vibrant display of 1000 cherry blossoms

Magyar:1000 cseresznyepiros virág vibráló kijelzője

Magyar 2:Húlj le,1000 virágszirom

 

Tousen Kaname:

Japán:Suzumushi Tsuishiki

Angol:Pure Insect Ultimate form.Demon cricket of darkness

Magyar:Tiszta rovar, végső alak.Démon a sötétség krikettje

Magyar 2:Démon,a sötétség krikettje

 

Remélem örültök neki^^.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...