Jump to content
PirateClub.hu

Bleach


Grimmjow01
 Share

Recommended Posts

  • Replies 998
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hát speciel tolltartóm nincs, de az nem is igazán érdekel! Nagyon tudom ajánlani, hogy jó sokáig tartson a Hueco Mundos szál. Valaki vett már "Bleach-ruhát"? Mert én most szeretnék Aizen-es ruhát venni, csak nem tudom, hogy érdemes-e! Amúgy az szerintetek nem fura, hogy

Uraharat ugyan kitagadták Soul Society-ből mégis akármikor shinigami a földre megy, egyből odamegy hozzá??? Lehet, hogy nem véletlenül van ott?

Link to comment
Share on other sites

hm, Urahara-dolgot vagy már mondottam (vala) oder csak akartam - mindenesetre drága barátunkon lévö ruha egy kapitányi ruha, csak forditott szinekkel. Amugy meg olyan mintha az egyetlen földi bolt amiben megbiznának az övé volna, pláne hogy ad Gigai-t is ill. hasonlókat...

 

Emlékeztek arra mikor Hisagi (9. hdgy) meglepte Komamura-t (7. kapitány) egy "hajkefével"? :D drága barátunk utána hálát rebegett Orihime-nek hogy micsoda boltokat ismer ö ... következö pillanatkép egy "Állatkereskedés" volt. :D ((animék utáni kisfilmek, amikor épp nem arrancar encyclopedia-t tartok :) ) - - az ilyen kis filmeket sztem simán kibeszélhetnénk, hisz nem része a story-knak, igy nem spoiler, aki nem ismeri meg elképzeli vagy majd egyszer eljut oda. hm? ellenjavaslat van?

 

jah, Grimm-kun:

- tolltartóról még nincs mail, rájuk fogok piritani

- hogy áll a plussz gallery amire összedobtuk az "új" képeket? nekem nem sürgi cs egy állapotot mondj :)

- DiamondDust-ban nem is alakit nagyot Zaraki :huh: A fö-Taicho.t se kedvelem továbbra sem. Az alapstory-val kapcsolatban meg majd személyesen kérdezek párat, kivi vok a véleményedre.

 

addig is álljon itt egy költöi(!)kérdés mindenki elött - Szerintetek Orihime-chan hányszor birná elvesziteni a szüzességét? :P

vagy mekkora lenne a látogatottsága egy Rukia-chan féle képkiállitásnak? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Egyetértek! Egy hétfő-szerda-péntekben kiegyeznék :lol: Aizen ruhát egyenlőre parkoltatom, de az jó jel, hogy ebay-en könnyen beszerezhető.

Ichimaru-sama: Nekem oké, de ezt pont nem vágom, hogy mikor van... :unsure: Orihime-s kérdésre a válasz: soxor :lol: (de ezt mintha már valaki megkérdezte volna) Mit értessz Rukia-képkiáállításon? Fő-taicho nekem sem szimpi, főleg az első reakciója Hitsugayaval szemben...

Link to comment
Share on other sites

Hmm. Te mindig csak szerepelni akarsz Ichimaru-sama (ezt már Tousen is megmondta) :lol::lol: 1.)Köv. galéria még mindig áll, mivel kisebb gondokkal küzdök még mindig, de már kész, csak fel kéne tölteni... :unsure: 2.)Már pont akartam is kérdezni, hiszen már letelt az az idő amit mondtak... <_< Kenpachi meg csak az én szerény véleményem szerint alakít nagyot. Amikor ott egyből lerohanja a kékséget egyedül, meg utána is mikor már lazán vérzik, benyögi hogy ezt már szeretem, aztán még utána is simán küzd. Hát sztem nagyon nagy. De hát ő mindig ilyen... Szerintem fő-taicho senkinek nem szimpi itt a fórumban, sem a filmekben sem az animeben. Személyes eszmefuttatást minél előbb ejtsük meg, nekem is lenne pár kérdésem! Mid van Rukiáról, hogy galériát szeretnél? :):blink::lol:

Link to comment
Share on other sites

Szerintem Rukia szemléltető rajzaira gondolt !Pölö.

Jahm, azokra gondoltam - nekem is mindig hasonlo a reakciom mint Renji-nek vagy Ichigo-nak :)

 

A gépes malöröd nagyon sajnálom Grimm-kun, drukkolok hogy más már ne jöjjön közbe (hoztam neked A4-es papirt vissza...)

 

...

Tousen-nek nem olyan látása van mint az átlagnak vagy teljesen vak és kész? Mert akk öt egy kicsit furán tartja abszolut hipnózisban Aizen-sama... bár lehet ö saját meggyözödésböl van vele.

 

Ha Nell lett volna az elsö, akkor is nehezen tudom elképzelni hogy Nnoitra mint 5. espada fejbeverésétöl hülyegyerekké változott volna. :huh: Bár tény hogy psp-n vele jutottam legtávolabb "survival"ban - 13 gyözelem zsinórban, wehehee :D

Link to comment
Share on other sites

Hát Rukia rajzai, hogy is fogalmazzak.... kissé...gyengék. De mindig jót röhögök rajtuk, főleg az arcokon amiket vágnak hozzá :lol: Én is úgy vettem ki, hogy Tousen teljesen vak és amit eddig megismertünk az életéből reálisnak tartom, hogy meggyőződésből van Aizennel. Nellre térve, volt ő már 1. 3. sőőőőt 5. espada is, az az érzésem egy jó darabig nem tudjuk meg, hogy ki is ő valójában, de nagyot fog ütni az biztos. Jólvan, legyél büszke magadra, már majdnem megvoltál, Aizennel 12ig jutottam miután már rájöttem a "fekete-doboz" kombójára...! Egyszer úgy is meglesz az a 14 :P (Nell nem hülye, csak nem éppen okos ;)

 

Link to comment
Share on other sites

Szia Grimmjow01 kösszi a segítséget!

De tudnál abba segíteni,hogy a filmeket megyik mappákba vannak mert csak képeket találtam.

előre is kösszi :rolleyes:

Rukia-san jó rajzoló csak nem tudjuk értékelni. Igaz egy 4 éves is jobban rajzol mint ő, de végül is kiállítást szervezhetne belőlük. Amúgy a játék van a Bleach-ből?

Link to comment
Share on other sites

Végree! Tessék meglesni az albumot, felkerült az új mappa 123db. képpel!!! Magáról az oldalról nem tudsz leszedni, csak ftp-n! A beállításokat leírtam az első emailben, azzal működnie kell. Ha a Bleach - Heat The Soul 4-5-re gondolsz, akkor azok az animeből lettek csinálva...

Link to comment
Share on other sites

Köszi örülök, hogy tetszik más még nem igazán reagált! Absolute Bankai kép ichimaru-sama érdeme az ő vállát tessék veregetni! Hát nem tudom, hogy lesz-e ezen a héten, mert úgy volt hogy most már egybe fogják befejezni a fillert.

 

Lancelot: néztem én is tényleg nincs az animek között, nem tudom, hogy mért nem rakták fel. De van még egy oldal, ahonnan szerintem le tudod szedni, emailben elküldök minden bővebbet!

Link to comment
Share on other sites

A 4. oldaon van egy link (picasa) arra menj rá, ott van a galéria! Halló többiek, mindenki csak punnyad? :lol: Ápropó!! Már akartam is kérdezni, legyen egy hentai galéria is??? Most már azért mindeki olyan 100. rész körül tart??? :unsure::) Ichimaru-sama amit felvetettél, (Rukia rajzai) tudsz olyan rajzokat-képeket szerezni valahonnan??? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Hehee, én is mindig innen szedem le a feliratot már csütörtök este. Délután megnézem angol felirattal és este még1szer magyarral. Szerintem ők csinálják a legjobb feliratot hozzá. Néztem olyanokkal is, hogy semmi köze nem volt ahhoz amiről épp szó volt! :lol: Lancelot küldtem emailbe amit megbeszéltünk!

Link to comment
Share on other sites

Grimmjow 01 kérdésedre a válasz:

"Nos, mégis igaz a hír, miszerint a következő rész csak Október 7.-én lesz. :S Ez alatt a 2 hét alatt nem jön ki új rész. :( Valamint amint láthatjátok a naptárban, Október 7 Keddi napra esik, ez azt jelenti, hogy Október 7 után Szerdánként jön a heti Bleach adag."

 

Forrás: Bleachhun

 

De így legalább szerdán lesz új rész! :)

Link to comment
Share on other sites

Valaki nem tud egy olyan oldalt ahol le lehet tölteni 150-től feliratokat?

Vannak angolul itt az AnimeAddicts-on, kellemes vadászatot :)

 

Grimm-kun: bocsi az eltűnésért, új albiban nincs net, ugyh suliból vadászgatok egyelöre...

1) nagyon szép lett az album, irj be magadnak egy pirospontot :) nálam az "iKon" vitte a primet, illetve az Ulquiora-Nnoitra-Grimmjow-Szayel kép (föleg amiért Szayel kidugja a nyelvét).

- - -

szeretem az iPod-reklámok átültetését anime környezetbe, iKon-hoz hasonlóan van cirka egy tucat képem Naruto mintákkal: érdekel valakit?

 

2) psp-n hajrá, küzdjél csak, ha megdöntötted a rekordom: visszaveszem a gépet és kreálok egy újat :P ... hogy stílszerű legyek, fél szemem becsukom és torokhangon nevetve modnom: " ha-haa, ta manne dazo" :D

 

3) mi lett a sorsa a sata vinyódnak...? :huh:

 

4) nincs eddig még olyan forrásom, ahogy töménytelen mennyiségü Rukia rajz lenne, de ha elárasztanak vele az óvodások, akkor szólni fogok azonnal hogy gyere segiteni scannelni :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ichimaru-sama: pirospont elkönyvelve köszi szépen. Espada bandás kép tudtam, hogy tetszeni fog... Psp-n azóta még nem sikerült csak megközelíteni sem (sajnos) de egyszer úgyis meglesz :lol: Vinyóról bővebben majd személyesen, lényeg annyi, hogy most már működik! Rukia rajzokat meg akkor várjuk, pécsen elég sok óvoda van... :lol:

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...