Jump to content
PirateClub.hu

Milyen gyakran kell újratelepítened a Windowst?


Kovi Ubi
 Share

Milyen gyakran kell újratelepítened a Windowst?  

489 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. Milyen gyakran?

    • Már több éve nem kellett (mázlista vagyok/nem netezek)
      19
    • 2 éve megy (szép teljesítmény)
      38
    • 1éve megy
      87
    • fél éve kellett
      161
    • havonta szétesik
      81
    • hetente meghal
      7
    • nem is használok windowst
      2
    • szeretem a csokit
      94


Recommended Posts

Régi gépemen windowsal nem volt problémám 2 évig, aztán csak úgy újra raktam mert lassú volt én meg türelmetlen és hátha gyorsabb lesz így, hát rosszabb lett mint volt, így szerintem ebből az a tanulság hogy az első windowsra kell vigyázni, most is majdnem fél éve van már h fenn a windows és semmi problémám nincs, bár közbe sp3 is telepítve lett de akkor se.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 178
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

0,5-1 évente szokott menni az újratelepítés! Ha van új Service Pack, akkor mindig a legújabb frissítéssel ellátott XP-t teszem fel. Ja és ha lenne mindig eszem, és nem pakolgatnám tele rogyásig a gépet minden baromsággal, akkor tovább bírná. Illetve ha nem halogatnám mindig a ghost-olást. Mellesleg ajánlom mindenkinek ezt a viszonylag könnyen elvégezhető procedúrát. Rendszertelepítés után az egész meghajtót le lehet menteni percek alatt. Ezt a biztonsági másolatot meg gyorsan vissza lehet állítani. Így az órákig elhúzódó rendszertelepítés nem fog még 15 percet sem igénybe venni. Egy átlagos Windows telepítés utáni rendszerpartíció mentés meg elfér egy dvd-n. Itt van egy ghost-olással kapcsolatos cikk:

http://www.pcworld.hu/story.php?sid=11864

Link to comment
Share on other sites

Én általában havonta szoktam,de volt már olyan is (még egyszer szerencsére)hogy naponta 6x rakatam újra. :lol:

Bejelentkezett,az asztal megjelent 1 másodpercre,majd kiírta hogy kijelentkezés,utána meg hogy bejelentkezés.

Ezt nem hagyta abba hanem folyamatosan csinálta ki :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

" vírusirtó nélkül " <- ne csinald ez most komoly ?! es programokat szoktal telepiteni ? foleg ilyen warez fel/letoltott cuccokat , vagy csak annyi hogy megvan a virusmentes alapkeszlet net/film/zene/tekszt, lejatszas es semmi tobb ?

Link to comment
Share on other sites

Vírusírtó nélkül?

 

Tulajdonképpen elhiszem, hisz ha nem nézel olyan oldalakat, nem használod úgy a gépet, akkor simán. De ennek még az is a feltétele, hogy olyan interneted legyen! Azt vagy gyárilag szűrik, vagy ott nálatok a routerben van tűzfal. Így "megvan szűrve a net"-ed. Így elhiszem.

 

De ezt én nem tehetném meg, hisz nekem nincs sehol sem tűzfal.

Link to comment
Share on other sites

2007. juliusában volt felrakva a friss gépre egy SP2,

ez birta is idén október közepéig,kékhalál,lassulás,ütközések...stb...

 

 

A mostani SP3 ,vigyázok is rá,nem teszem ujra csak ha meghal megint.

A mostanival semmi bajom sincs,tökéletes (már amennyire egy windows tökéletes) :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 months later...

Hát épp azt számolgattam, hogy 10 hónap alatt 4x kellett újra rakni... :blink:

Link to comment
Share on other sites

Én kb. évente 2-3-szor, de van amikor 1 évig se kell ujratenni, de amikor a gépem megvettem(2003. szept)akkor raktak rá egyet és 3,5 évig kibirta, igaz no net meg ilyen hülyeségek, amugy 3 hónapja toltam ujra de ráférne 1...majd talány nyár közepe felé:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...