Jump to content
PirateClub.hu

Milyen gyakran kell újratelepítened a Windowst?


Kovi Ubi
 Share

Milyen gyakran kell újratelepítened a Windowst?  

489 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. Milyen gyakran?

    • Már több éve nem kellett (mázlista vagyok/nem netezek)
      19
    • 2 éve megy (szép teljesítmény)
      38
    • 1éve megy
      87
    • fél éve kellett
      161
    • havonta szétesik
      81
    • hetente meghal
      7
    • nem is használok windowst
      2
    • szeretem a csokit
      94


Recommended Posts

  • Replies 178
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Sziasztok

 

Nagyon **** az opom

 

Én is egész nap netezek és úgy kibírja fél/háromnegyed évig

 

Különben jó a védelmem is, és szerintem az is közrejátszik!!!!

Módosította spirituell
A fórumon tilos a káromkodás és egyéb sértő kifejezések használata, módosító karakterekkel is!
Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Szeretem a csokit! :D

 

Na de viccet félretéve...XP Sp2-t használok Panda Titanium Antivirus-sal és Spyware Terminator-ral...szal így ezekkel már van hogy fél évig is elviszem lazán napi internet használat és játszogatás mellett! :happy: Fél évtől tovább még nem sikerült, mert öcsém múltkor eltűntett mindent...s rendet kellett raknom :D Ifjonc netezős koromban víruscuccosok nélkül 1-3 hónap volt, de volt h újratettem, s másnap már megfertőződtem... :S

Link to comment
Share on other sites

Hát nekem mindig is volt netem, ezen a héten lett újra rakva, de előtte 5 évig csodálatosan ment:) azoban az a helyzet, hogy azt már olyan jól beállítottam (sztem) hogy az sztem sokkal gyorsabb volt amint a mostani frissen feltelepített.

 

szóval 5 évente :D

 

a csokit is szeretm

Link to comment
Share on other sites

Én 3 havonta szoktam újrarakni, mert tesóm mindenféle vacak programmal, meg mittudoménmikkel szennyezi a gépet, szal sztem jövő héten reinstall :D

Link to comment
Share on other sites

Én 3-4 havonta újradobom,de a céges gépemen 2003dec óta ua. azXP van ! :) Szal majdnem a kezdetek óta (2001 ősz) óta az van rajt. :)

Link to comment
Share on other sites

Mivel két gépem van, és fél hetet, az egyik, fél hetet a másik megy, így már csak 2havonta kell cserélnem, de akkor mindkettőn, szinte egyszerre, pedig az otthonin nincsen netem, csak arra meg hetente 2-3játkot feltolok és szedek le, szóval az is eléggé taccsra vágja...

Link to comment
Share on other sites

Hmm... micsoda programokat használhattok Ti...

 

Az XP-t több éve nem raktam újra, igaz ezen a gépen játszani nem lehet, tehát játék nem nagyon van rajta, viszont netezek orrba-szájba. Havonta-3 hetente kis defrag, registry takarítás, oszt' vígan bírja még mindig, sebességre sincs panasz (eredeti XP, frissítve van mindig).

 

Tesóm gépén Vista van, kb. 1,5 éve hozzá nem lett nyúlva a géphez, ott is van net+játék ezerrel. Ugyan azt a karbantartási procedúrát eljátszom vele ilyen időközönként (az is frissítve van mindig), és tökéletesen működik, kb. mint frissen telepített korába.

 

Kodek pakkok nálam nem játszanak, természetesen tűzfal, vírusirtó megtalálható (plusz még egy tűzfal a routerben).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...