Jump to content
PirateClub.hu

Ati Radeon vs. Nvidia


sony
 Share


Recommended Posts

Most egyértelműen az ATI vezet az új ATI RADEON X1900XTX-es változatával ami 512 megás, és 187 ezer körül mozog. Ez már tudhat valamit... :D

 

Megjelent a Radeon 1900 XT, ki tudd ennel jobb videokartyat mondani????? :spiteful: :fuck:

 

Már mondtam...

 

Az nVidiák drágák de azér értik h kell kvid. kártyát csinálni. Ati 6600Pro-m van és szeretem nagyon...Az a baj manapság a játékoknál h csak is nvidiára optimizálják a játékokat és így azokon az azonos teljesítményű Ati és Nvidia kártyák közül az nVidia teljesít jobban...lásd DOOM3...

Ezér van az h

"envidia mín to bí pléjd"

 

Ati 6600-ról még nem hallottam, pedig járatos vok a témában, nem 9600-ra gondoltál?

 

... De ha vehetnék jobbat akkor: 7800 GTX

 

Abból is Turbo-t :D

 

GeForce 6600 GT

 

Lenne 1 kérdésem, te véletlenül nem Gabi vagy és Miskolc mellől?

Putnokon szoktál lenni nyáron, eltaláltam?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 284
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Nekem semmi bajom egykkel sem, bár örök életemben ATI Radeonom volt. Így mellette teszem le a voksomat. Jelenleg is egy Mobilty Radeon 9700 döcög a gépben 128 mb-tal. És semmi gond nem volt eddig vele, de hamarosan gyenge lesz, uh gondolkodom egy Mobilty Radeon x800 XT-n :P

Link to comment
Share on other sites

Gainward nVidia FX5600 128MB. Igaz a memóriája csak 400MHz-en ketyeg a referencia 600-al szemben, de hülye leszek egy-két sz*ros játék miatt megvenni a legnagyobb ászt, no persze nem is tudnám, mert nincs rá keret.. közel 1 1/2 éve ketyeg az 5600-os a gépemben, amire használom, arra elég.. ha meg mégsem, leveszek a grafika részletességéből..

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...

Nvidiának áll a toppon jelenleg, ha 2900 XTX nem fogja leverni, vagy legalább nem kerül egy szintre a GTX-szel akkor gond lesz... Amúgy nekem is csak ATI-jaim voltak, plusz pár napig egy 8600GTS, de ha nagyon nem jön össze semmi jó kártya, akkor szerintem lesz megint... csak kettő.

Link to comment
Share on other sites

Hát én nyáron fogok váltani....

 

ami most van:

Gecube randeon xtreme 9600 xT 256 Mb....

 

Ami lesz:

 

Geforce 8800 GTX(Van ára rendesen:D)...

 

Ja mivel ilyen karim lesz ezért illik lecserélnem az egész gépet úgy ahogy van :P ...

 

Remélem egy 3 évig nem megy ki a divatból,mert nem akarom hogy túlfejlődjön minden aztán dobhatom ki a francba és vehetek újat:D

Link to comment
Share on other sites

Sztem mind2ő cég jó karikat gyárt pl GF8800as sorozat van ára de totál(jav.spirituell) jó! De egy ATi RADEON x1950Pro-n is elfutnak maxon a mostani játékok :P

 

de mivel most nVidiám van azért nVidiára szavazok!

Módosította spirituell
A fórumon tilos a káromkodás, illetve egyéb sértő kifejezések használata!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...