Jump to content
PirateClub.hu

Ati Radeon vs. Nvidia


sony
 Share


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 284
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ati-m van... de engem ez annyira nem izgat, nagyon ritkán játszok, ha játszok akkor is fifa vagy csé, azoknak meg nem kell olyan szipi-szupi videó kari :D lényeg az hogy van benne aztán kész, majd ha lessz fölös 50.000 Ft-om akkor veszek bele egy újat, aztán 3-4 évig nincs rá gond :D de sajnos nincs pénzem :D

Link to comment
Share on other sites

Eléggé meglepődtem a szavazás állasán. Nvidia a játékra, Ati a multimédiára a jobb.

Nekem személy szerint nVidia 8800Gs kártyám van, játékos is vagyok meg nem is, szóval ha van időm, akkor tolom rendesen - maximum teljesítményt kihozva a gépemből!

Link to comment
Share on other sites

Az előző gépem egy p4 3Ghz 512Ram volt egy Radeon 9600XT 256mb-os karival. Az alap Medal Of Honor alatt folyamatosan megállt kék halállal. Miután kapott egy GF MX440-es karit 64mega Rammal (ez volt itthon elfekvőben) furcsa mód minden gond nélkül ment a gép. Nem sokon múlt, hogy fizikailag bántalmazzam a kártyát, mondjuk falhoz vágjam... Eladtam, vettem egy GF6600-at, és ezzel is adtam el a gépet, semmi gond nem volt vele.

 

Más...

Munkahely, 6 gép vegyesen Pentium,AMD, videokártya és monitor csere. Monitor valami Samsung lcd, videókártya Radeon 9200 128Ram (irodába bőven sok) Driver feltesz, reboot, aztán nézzük meg, hogy nem pixelhibásak e a monitorok. a 6 gépből 4 esetben a piros szín megjelenítésénél kék halál... Király... GF 5700-re lecseréltük a kártyákat minden gond nélkül mentek a gépek.

 

A mostani gépembe eszembe sem jutott, hogy ATI kártyát tegyek, úgy hajtottam el a srácot a boltban öröm volt nézni...

 

Nem istenítem a GF-ot, de az tuti, hogy klasszisokkal kevesebb kopatibilítási probléma van vele, mint az ATI-val. Egyébként nekem az a véleményem, hogy akinek Radeonos Chipset van az alaplaplapján, az vegyen Radeont, akinek meg Nvidiás az vegyen Nvidiát. A többinél (Intel, AMD, Via) meg úgyis zsákbamacska, vagy megy szépen a gép a kártyával. vagy előjönnek olyan bosszantó hibák, mint nekem.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...