Jump to content
PirateClub.hu

Élő hangszeres vs. elektronikus zene


Daniel
 Share


Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A folyton , folyton , folyton -nal azt akarom felhozni hogy ilyen a disco!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

ÖCSÉM! Ilyen sok disco-s f*sz-t egyhelyen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

NE KÍNOZZATOK!!!!!!!!!!!! :lol::D

 

Nem tűnik fel, hogy te vagy a legnagyobb hímtag mindannyunk között? :)

Link to comment
Share on other sites

Esküszöm, te olyan hülye vagy mint 6 másik papa :D Szerintem hagyd a sok felkiáltójelet, és próbálj értelmesen beszélni, és akkor lehet érteni fogom mit szerettél volna mondani. Na, mentem vissza Burzumot hallgatni...

Link to comment
Share on other sites

Nemtom hogy ebben, vagy a Rock vs Rapben írtam a IQ bajnokok jellemzőit, de a leírásom pont stimmel papa esetében :D gondolok itt pl a nagy mennyiségű felkiáltójelekre XD

 

Panki51: hát én azt mondom hogy a Master of Puppets soha nem lesz olyan szám ami egy electro műfaj beállítottságú embernek tetszene.Abban érezni kell a zúzdát :D

 

Ez pl tetszik vkinek?

Lehet hogy még azoknak sem akik a rockra szavaztak :D Én pl szeretem az ilyesmi instrumentális zenéket.Ez egy kicsit olyan relax szám.Tudom, hosszú.De a második felében beszáll a torzított gityó és fokozza az érzelmeket :) a végére már teljesen hatalmas, és akkora szóló van benne hogy ahányszor meghallom ráz a hideg :D

Link to comment
Share on other sites

Igen egy instrumentális nóta nem úgy épül fel mint egy énekes szám, van idő a kibontakozásra :D éneknél ez annyira nem jellemző, sztem uncsi lenne.

 

áh, asbi örülök hogy tudtam mutatni vmit ami neked is tetszik :D Ilyenkor mondják azt hogy nincs értelme a topiknak :lol: sztem ez így király, hogy a "két oldal" mutogat egymásnak ilyen kis ízelítőket, és mindenki gazdagodik zeneileg.

 

Meghallgattam a Communication c. számot.Hát így éjfél fele nem kapcsolok túl gyorsan, ezért vártam az electro elemeket, de nem jöttek :D aztán vettem a fáradtságot és elolvastam a címet, és akkor esett le, hogy ez vmi olyasmi albumról van amin klasszikus trance számok vannak szimfónikus zenekar által eljátszva.Ha jól tévedek... amúgy nyugis, fülbemászó szám, meg akartam hallgatni az eredetit csak nincs már erőm keresgélni, így a Tiestó féle mix-szel kellett beérnem.Abban tetszenek a dallamok, csak engem még mindig az a "düb düb" zavar.Bár ezt nem nyugis verziónak szánták gondolom, én meg most arra vagyok beállva, lehet az a gond.

Link to comment
Share on other sites

Elözetes engedelmetekkel:

 

http://www.youtube.com/watch?v=5kV3yK6hK6I

 

Lyrics hozzá:

 

http://www.metrolyrics.com/afraid-to-shoot-strangers-lyrics-iron-maiden.html

 

Nem akarok belefolyni hogy miröl szól a dal,de remélem Obama megoldja ---bocs ez off,kösz a warnt ;) ---

Link to comment
Share on other sites

nah, hát tegnap már nem hallgattam meg a számokat, de most igen.Tényleg nyugis, tetszett mindkét szám, bár a Maidentől már ismertem ezt :) Én is akartam lazítós számokat írni, de amikor folytatom mindig más hangulatban vagyok és átmegy zúzdába :D nah, majd egyszer teljesen ráhangolódok.

Link to comment
Share on other sites

egyertelmu. a szamok huen tukrozik a valosagot. sziklaforevör

számok alapján nem lehet eldönteni, hogy melyik jobb...ha a jutub statisztikáit néznénk (márpedig ott jóval több szavazó van, mint itt), akkor a világ legjobb előadója Avril Lavigne lenne a Girlfriend c. számmal, ami finoman szólva is egy vicc :)

Link to comment
Share on other sites

Elözetes engedelmetekkel:

 

http://www.youtube.com/watch?v=5kV3yK6hK6I

 

Lyrics hozzá:

 

http://www.metrolyrics.com/afraid-to-shoot-strangers-lyrics-iron-maiden.html

 

Nem akarok belefolyni hogy miröl szól a dal,de remélem Obama megoldja ---bocs ez off,kösz a warnt ;) ---

 

Ez nagyon jó szám ! Nagyon jó benne a szóló rész is , első szóló amit megtanultam életemben , és most is szoktam játszani .

Link to comment
Share on other sites

Ezt vhogy normálisan is megfogalmazhattad volna, na de mit is várjunk...

Mondjuk volt indok is, ahogy az tisztán kivehető a hsz-ből.

Egyedül 3 dolog nem tiszta, miért jóhogy, miért a legtutibb és miért a disco. Ja, nekem mondták már, hogy a disco-ban a Scooter olyan, mint a rap-ben 50 Cent, vagy rosszul hallottam?

Link to comment
Share on other sites

Láttam szkútört pózolni egy Flying V vel, az egyik klippjében :D csak nemtom minek az neki :lol: Bár annyi szóljon a csapata mellett, hogy szintizni tudnak.Mármint látszólag...azt nemtom mennyire takarja a valóságot.

Az a 600 felkiáltójeles dolog ismét fellelhető :D erről már nem mondok semmit.

Link to comment
Share on other sites

Nem értem meg az olyanokat, mint az utolsó hozzászóló, sokaknak az a baj, hogy vissza kellene olvasni 20-30 vagy akárhány oldalt, de itt az elmúlt 1-2 oldalon jó párszor kértük, hogy indokoljanak, akik hozzászólnak a témában, de úgy látszik rövid a befogadóképességük, olyanok, mint az aranyhal.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...