Jump to content
PirateClub.hu

Szerinted Mitől Pusztul Majd Ki A Föld Lakossága?


Raziel#666
 Share


Recommended Posts

Az emberiség saját magát fogja elpusztítani. Atomot nem valószínű, mert van egy csomó ember meg fegyver tele lőszerrel, és ugye azt el kell használni. Először is amerika elveszi az atomot, vagyis "átveszi felette az ellenőrzést", mert ugye kell nekik az olaj. És mivel egy bizonyos vallási csoport irányítja egész amerikát, így érdekükben áll megvédeni Jeruzsálemet is az iszlám terroristáktól...

 

Szóval a meteor egy csapásra véget vetne mindennek :)

 

A globális felmelegedés is lehet kiváltó ok, de ennek jégkorszak-féle követezménye is lehetséges.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Replies 190
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Egyik nap láttam Az időgépet.

Aki nem látta volna, annak elmondom, hogy az egyik résznél a pasas, amelyik csinálta az időgépet éppen 2030-ba volt. Egy nagy "tv"-n látta a híreket, ahol mondták, hogy a Holdon valami robbantgatások lesznek, mert valami pályát akarnak csinálni ott..

Még előbbre ment az időbe. 2037. Kiszállt az időgépből. A Földön sötétség volt.. megjelent egy nagy kocsi, ami az embereket a kijelölt biztonságos helyekre szállította. Megfogták a pasit. A pasi kicsit tiltakozott, és kérte, hogy magyarázzák meg, hogy miért szállítják az embereket ilyen biztonságos helyekre? Mi történt?

Elmondták, hogy a sok robbantgatástól a Hold szétesett és egy része ráfog esni a Földre..

N_vtelen_5_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Majd 800700 valahányba került De amíg eljutott 800700-ba, addig az időgépből látszott, hogy volt szárasság is, volt jégkorszak is..

Az emberi faj két részre oszlott. Megtudta majd, hogy miután a Hold belezuhant a Földbe voltak akik a Föld felszínén tudtak tovább élni, de voltak, akik lemenkültek a föld alá és kifejlődött ott egy külön faj..

800700 valahányban így mutatta a Holdat a film:

N_vtelen_9_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

:unsure:

dehogy miértelme volt a robantásoknka

remélem igaziból is szétfog hullani a hold

Módosította suzuki-gsxr-1000
Link to comment
Share on other sites

Sztem mutánsok vagy egyéb.

És remélem 100 éven belűl:D

Nem akarnék én már elmenekülni se ha pusztulna a Föld mert nincs értelme.

Szinte lehetetlen az hogy nincs más élet csak mi.

Bármi állhat a háttérbe.

Ha már mi robot technológiával foglalkozunk,majd később sikerül aztán érzések,látás stb...

Akkor miért ne lenne az is elkébzelhető hogy mi is robotok vagyunk önnálló tudattal?

Kissé furcsán hangzik ez így,de akár ez is lehet.(vér meg testfelépítés aztmég nemtom hogy magyarázzam:P de mondjuk úgy hogy fejlett:)

Mert valljuk be nehéz azt nagyon elhinni hogy 1 db sejtből keletkezett az ember.

DE SOSEM TUDNI.

Méga nukleáris háborúsra is szavaznék.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

állítólag az emberiségnek van még 60 000 éve... állítólag USA-ban a Yellowstone park alatt van valami bazinagy supervulkán vagy mi ami nemsoká kitör... de egyébként szerintem a környezetszennyezés lesz a vége mindennek

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

nem vagyok hívő, de azt tudom, Bibliában az van írva hogy hatalmas nukleáris háborúk,éhség után lesz rend a földön... arra tippeltem h: Nukleáris Háború

100 éven belül...

 

nézzétek meg csak Irant! Multkor volt újságban h megfenyegették egymást amerikával... srácok itt hamarosan 3. világháború lesz, remélhetőleg akkor mikor betöltöm a 18at és én is elmehetek katonának (ez minden álmom) :) vagy legalább gangster rapper lehetnék.. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

biztos hogy ne virus fog végezni velünk. mivel egy faj nem pusztulhat ki 1 vírustól ez tiszta genetike sok egyed hordozza a természetes ellen nayagot. ezt találták meg az afrikában is az Ads nek.

 

atom háboru az lehet hogy lesz amikor amerika ugy 40-50 év mulva elkezed szétesni.hála istennek már megérte a fénykorát és hanyatlaik.

 

a legvalószinübb egy meteor mert az ellen nem tudunk védekezni nincs meg a technikánk egy ekkora tárgy eltérítéséhez

Link to comment
Share on other sites

Szerintem a robotok miatt lesz majd gondunk,de ez nem kipusztulás,hanem evolúció inkább fejlettebbek mint az emberek és gyorsabbak is,nyersanyag sem kell nekik annyi...A mátrix efektus szerintem 200éven belül simán létre fog jönni,csak majd nem tudjuk őket megfékezni...Szóval szerintem ez lesz a végünk!

Link to comment
Share on other sites

Mondjuk azért mert lehetetlen. Nem szeretném kifejteni, kérdezz meg egy földrajz tanárt. ;)

 

Egyáltalán nem lehetetlen mondjuk ott van a Yellowstone vagy Új-Zéland Északi-szigete nem hiába van ott az a rengeteg gejzír a Yellowstone is egy szuper vulkán ha az ki törne van egy amerikai film is akkor el fedné a fél USA-t és az egész földet koromba burkolná és egy kisebb jégkorszak lenne de ilyen van Szibériában is szóval nem lehetetlen így született a bolygónk sőt lehet hogy a dinoszauruszok is így pusztultak ki...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

A Föld pályálya megváltozik: Lehetséges de ehhez nagyon sok idő kell! Adigra mi meg már nem leszünk tehát ez kilőve.

Mutánsok: Lehetetlen. Esetleg génmanipulált emberek ,de nem hinném hogy elpusztítanák az emberiséget.

Járvány: 87% eseélyt adok rá eddig ez a legvalószínűbb.

Nukleáris háború: Elképzelhető! De a mai jelek alapján pont ezt akarják elkerülni.

Önreprodukáló nanorobotok: Lehetetlen!

Újabb jégkorszak: Bekövetkezhet ,de nem okozhat katasztrófát.

Földönkívüliek: 40% esélyt adok rá. 20%eséylt bukott azzal hogy még egy fajt se ismerünk az űrből.

Mega vulkán: Ez nem véletlenül egy utalás arra hogy a Föld szét fog repedni?

Robotok: Ugyan már. :lol:

Meteor: 90% esély! Ha valami kisbolygó nagyságú jön akkor az eltudna törölni kontinenseket is.

 

Na ez jól kitárgyaltam.

Amire én voksoltam az a ,,járványok". Azokon belül is a mesterségesek.

Rest in peace human race :mellow:

Link to comment
Share on other sites

A mostani helyzettel az a baj, hogy a saját tecknológiánkra vagyunk utalva. Nem bírnánk megmaradni számítógépek nélkül, vagy legalábbis teljes lenne a káosz. Jön egy kis hekkercsávókám és ír egy vírust, amivel feltöri a világ számítógép központjait (most nem olyan kispályás helyek feltörésére gondolok, mint Microsoft, hanem mint CIA, FBI vagy ha nagyobb káosz kell londoni metró irányítóközpontja (kis finom ütközés, ugyebár)) és simán meg van a káosz. Aztán elkezdik keresni a felelősöket, esetleg kiderül hogy hekkercsávókám bizony kínai volt és a kínai állam börtönéből kiszökött és megbénította az USA-t, ez persze a kínaiak hibája (végülis tényleg az lenne) ------> kitör a háború, nyugat és kelet összecsap ---> atomháború. De hekkercsávókám pl. ugyanígy maga is kilőhet a kis vírusával pál hidrogénbombát vagy módosított himlővirus-robbanótöltetet, stb. Szóval a kiberterrorizmus lesz a végzetünk (és az IT biztonsági cégek tajalő tehene, ugyebár).

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 10 months later...

jégkorszak lesz, mivel az a természetes. xezer évenként ciklikusan változik, most egy felmelegedő szakaszban vagyunk, következésképp hűlni is fog. de az ember értelmes, mindent megtesz a túléléséért, nem véletlenül maradtunk fenn, volt már több jégkorszak is, de akkor még primitívek voltunk szal ez kipusztítani nemfog.

 

én talán bízom abban, hogy az ember nem annyira hülye hogy közvetlenül kinyírja magát atomháborúval. néhány gombnyomás washingtonból, moszkvából, pekingből (és teheránból?) 5 perc alatt kinyírna mindekit, de azokat is akik a gombot megnyomták... ilyen hülyék csak nem vagyunk. a hidegháborúban is sikerült elkerülni, szóval én bízakodó vagyok ebből a szempontból. nem azt mondom hogy nem dobnak le egy - kettőt, de az egy kettő utén jönne a többi ami már nem buli...

 

a robotokkal ugyan az a helyzet szerintem, mint az atommal, csak nem vagyunk olyanh hülyék. bár a baleset egyik esetben sincs kizárva.

 

mega vulkán ha lenne, gondolom tudnánk róla.

 

földonkívüliek? hát erre nem tudok mit mondani. ha értelmesebbek mint mi, akkor ők találnak meg minket tht le is igáznak. ha nem értelmesebbek akkor meg sem találnak, tht fordítva.

 

a meteornak sajnos reális esélye van, de szerintem ha időben észleljük, akkor ottis megtennének bármit, hogy elhárítsák. de ha pl holnap jönne az ciki...

 

mint leendő biológushallgató (:)) a járványokra nyomtam. itt is bízok az emberben, de a vírusok veszélyes terep. ha az immunrendszerünk nem tud mit tenni, akkor vége mindennek... bár a genetikai sokféleség mindenre képes. "az élet utat tör magának..." lehet hogy csak megtizedelni fog.

 

szóval nemtudom mi a válasz. általában reálisan gondolkodom, de itt a megítélésem inkább optimista.

Link to comment
Share on other sites

A járvány valóban a legvalószínűbb, de nem pusztulna ki akkor sem az emberiség, biztosan lenne pár ember akire nem hat a vírus. Párat már így is sikerült túlélni, az orvostudomány fejlődésével pedig csak nőni fog az esély a túlélésre!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...