Jump to content
PirateClub.hu

Szerinted Mitől Pusztul Majd Ki A Föld Lakossága?


Raziel#666
 Share


Recommended Posts

  • Replies 190
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

"Árpád jó munkás ember atombunkert épít"

Elfoglalom magam... 20 év múlva megvan (ha egyedül csinálom, ha nem akkor kevesebb) de mivel amúgy se

élek 100 évet sajna ezért kaszinóvá rendezem be. Legalább gazdagon purcanjak ki. :P

 

 

Link to comment
Share on other sites

Hát nem tudom a vírust nem tartom valószínűnek.

Mindig is voltak (spanyolnátha, pestis) és hatalmas pusztitást végeztek, de nem hiszem, hogy ettől kipusztulhatnánk. Legleflejj rohadt kevesen leszünk. A légiközlékedés miatt viszont nő az áldozatok száma.

 

Raziel nem hiszem hogy lehetséges lenne akkora vulkánkitörés, ami kipusztítja az embereket.

A magma folyamatosan mozog, hol itt tör ki, hol ott. De nem lehetséges akkora nyomás a felszín alatt ami egy halálos vulkánhoz elég lenne.

 

Egyébként vulkánok nélkül nem léteznénk. Volt olyan korszaka a Földnek, amikor mindent jég fedett, de a vulkánok áthatoltak a jégpáncélon és szén-dioxidot pöfögtek míg akkora lett az üvegházhatás, hogy elolvadt a jég. :)

Link to comment
Share on other sites

Jó, csak te a mega vulkánnál nem gondoltál a vulkáni hamura, ami meszebb hatól mit a kis láva folyás. És magasra kilövelt szálló füst, az egész világot be tudja teríteni. Tehát a vulkán nem csak lávából áll, hanem nagy vulkáni hamú felhőből. És ha a hamú magasra jut, akkor eltakarja napot. És még a főld közelben sem fogsz látni. Lehül a levegő, és minden csupa hamu lesz. Növények kipusztulnak, valószínű sok állat is. Szóval a mega vulkán elég összetett dolog.

Link to comment
Share on other sites

Miért kell kihalnunk, elmegyünk egy másik nem lestrapált szervízképes bolygora.

 

Hát, ha már széb*xtuk ezt a bolygót, akkor talán vállalni kéne érte a felelősséget. Nem elhúzni egy másik bolygóra, ahol talán a földihez hasonló élet van, és azt is szétb*xni, aztán még egyet, és még egyet és igy tovább...

Link to comment
Share on other sites

Csak az emberiség nem ilyen... nem fogyla vállalni a tettei, azok meg akik igen azok meg már ezen nagyon nehez tudnának segíteni. De egyszer amúgy is ez lesz az ember elfogja hagyni ezt a bolygót, mert már

"elhasználta" vagy mert már túlnépesedés lesz.

Link to comment
Share on other sites

Asszem ezen már gondolkoznak a tudosók sőt jó is lenne ha megcsinálnák mert ezt a bolygót lassan "elhasználjuk". Kb 100 - 200 évet bír kí még ez a bolygó ha így haladnak a dolgok.

Link to comment
Share on other sites

2052-ben az ENSZ feloszlik. Szernitem 2053-ban majd jön az új pestis amiben sokan meghalnak.Az olaj szinte teljesen elfogy és az Eu háborút indít a közel kelet ellen.Amerika meg elkezdi a menedékek építését.Az EU háborúnak vége lesz mert elfogy az olaj.Amerika ráteszi a kezét az utolsó olajlelőhelyre a csendes óceánon.Kanadát annektálja Amerika.Eközben az USA-ban kifejlesztik a FEV-et.Alaszkát megtámadja Kína.Egy ideig húzódik majd Kínát visszaszoritják.Kínában folytatódik a háború.Majd 2077 Október 23.án kilövik a bombákat.A FEV elszabadul és szörnyű mutációk lesznek.A menedékekben lesznek túlélők és a felszínen is.

 

Aki többet akar erről megtudni olvassa el a mellékelt cuccot.

Bible_word_zero.doc

Link to comment
Share on other sites

Egyik nap láttam Az időgépet.

Aki nem látta volna, annak elmondom, hogy az egyik résznél a pasas, amelyik csinálta az időgépet éppen 2030-ba volt. Egy nagy "tv"-n látta a híreket, ahol mondták, hogy a Holdon valami robbantgatások lesznek, mert valami pályát akarnak csinálni ott..

Még előbbre ment az időbe. 2037. Kiszállt az időgépből. A Földön sötétség volt.. megjelent egy nagy kocsi, ami az embereket a kijelölt biztonságos helyekre szállította. Megfogták a pasit. A pasi kicsit tiltakozott, és kérte, hogy magyarázzák meg, hogy miért szállítják az embereket ilyen biztonságos helyekre? Mi történt?

Elmondták, hogy a sok robbantgatástól a Hold szétesett és egy része ráfog esni a Földre..

N_vtelen_5_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Majd 800700 valahányba került De amíg eljutott 800700-ba, addig az időgépből látszott, hogy volt szárasság is, volt jégkorszak is..

Az emberi faj két részre oszlott. Megtudta majd, hogy miután a Hold belezuhant a Földbe voltak akik a Föld felszínén tudtak tovább élni, de voltak, akik lemenkültek a föld alá és kifejlődött ott egy külön faj..

800700 valahányban így mutatta a Holdat a film:

N_vtelen_9_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

:unsure:

Link to comment
Share on other sites

Fallout. Remek játék! Pont ide illik! Nagyon tetszik a játék sztorija, ez a kronológia megvan kinyomtatva. :D

Ajánlom mindenkinek hogy olvassa el a kronológiát és játsza végig a játékot. Sűrítettek bele minden jóból: Duke Nukem, Gyalog Galopp, Mad Max és még nagyon sok ismert filmből, könyvből, játékból. :lol:

A Fallout 1-et négyszer a 2-őt meg hétszer vittem végig. :D

Link to comment
Share on other sites

Nos én láttam az Időgépet és meg is van. :) Tök jó.

A fallout 1-et 7-szer a 2-őt 25-ször vittem át!!!A 2-ben annyi féle vége lehet hogy csak na.

http://www.c3.hu/~frc/fallout2/

Deadguy ezt az oldalt nézd meg.Bár szerintem ismered.Novellák meg ilyenek.

http://postnuclear.atw.hu/

meg ezt is.Van rajta egy olyan hogy a 3.vh Európában.Kicsit érdekes de nem rossz.

Módosította spirituell
Tilos a direkt link az oldalon! Code tag használata kötelező!
Link to comment
Share on other sites

Az elsőt ismerem és megvan asszem az összes novela és már azokat is elolvastam.

A másodikban ez volt a legjobb:

Isten hozott!

Sugárzás mentes szép napot mindenkinek!

 

Kösz a linkekért TL8ez! :lol:

 

 

 

 

Most nézem mennyi új mod és újítás van a Fallout-okhoz... :blink:

Mégegyszer köszi a linkekért!

Link to comment
Share on other sites

Szivesen.Van pár mod csak nem tudom leszedni vagy nincs kész.De talán a legérdekesebb a New Arroyo.

 

http://www.nma-fallout.com/

Ez meg egy angol.Van itt is sok cucc.

Szerinted ne nyissunk egy új topikot erre?

Módosította spirituell
Link to comment
Share on other sites

Még befejezem az "udvarlást". Sztem megprobálhatjuk.Meg is teszem a csevegőben.

 

 

Valaki folytassa az eredeti topicot.Nekem most nem jut eszembe semmi.

Link to comment
Share on other sites

Na akkor én folytatom B) Szóval ha azt vesszük hogy hamar eljöhet egy atomháború akkor még most elkellene kezdeni valami menedékeket építeni mert az nem kevés idő.(Ezalatt nem az Árpi féle bunkert értem.) :) Több forró helyzet is van.USA-Kína,USA-É Korea-USA-IRÁN,Pakisztán-India.Na ezekből lehet valami.Mondjuk a meteor is lehetséges.80 egynehányban a bolygót súrolta egy meteor és csak később vették észre.A járvány is kitörhet de szerintem nem a madárinfluenza mivel a Magyarok találnak arra is ellenszert :)

Link to comment
Share on other sites

Nem bunkert kellene építeni. Hanem békét kellene teremteni. Én nem hiszek egy atomháborúban. Tartom annyira értelmesnek az embereket, hogy elkerüljék az atom háborút.

 

A madár influenzához csak annyit (megjegyzés képpen): normál influenzába sokkal több ember hal meg, mint a madaras változatában. A madár influenza vírus nem tudom, hány fok felett elpusztúl (tehát még ha a hús fertőzött, akkor is ha megfelelően mgfőzzük/sütjük elpusztul). Csak a szegény elmaradott, piszokban tartott állatoknál jelenik meg.

Link to comment
Share on other sites

Tartom annyira értelmesnek az embereket, hogy elkerüljék az atom háborút.

 

Lehet hogy pesszimista vagyok de én nem...

Egyébként nem a madárinfluenzától vannak betojva, hanem attól hogy esetleg mutálódhat emberről-emberre terjedő változatra. Már egy lépéssel meg is előztük a vírust. Sokat foglalkoznak vele, de nem kell betojni.

Az egész emberiség meg úgyse tud kipusztulni ettől (egyrészt mert különbözőek vagyunk és biztosan van olyan ember, aki immúnis másrészt megcsinálják az ellenvírust, harmadrészt lesz majd Pista bá a Kárpátokban 50km-re az élettől és hozzá nem jut el a vírus :) )

Link to comment
Share on other sites

Nem bunkert kellene építeni. Hanem békét kellene teremteni. Én nem hiszek egy atomháborúban. Tartom annyira értelmesnek az embereket, hogy elkerüljék az atom háborút.

 

Hát én nem.Vannak olyan idióták akiket nem érdekel hogy mi lesz :( Addig meg nem lesz béke amíg a nagyoknak nem érdekük(itt most nem feltétlenül az államokra kell gondolni).Ezen nem fog változtatni semmi sem.Háborúk pedig mindig vannak.

 

Igazat adok Kovi Ubinak hogy én is a mutálódott fajtájától tartok.Én attól félek hogy az emberek hozzák létre valami laborban és elszabadul :(

Link to comment
Share on other sites

Sztem ez nem értelem kérdése, csak fosnak attól, hogy ha bevetik az atomfegyvereket akkor kipusztulnak.

 

Erről van szó. Végül is az is egy gondolkozás mód. Hogy ha ledobok egy atomocskát, egyből jön rá 20 darab válasz. Ezért félnek használni. Meg tudják milyen következményekkel jár. Meg aki használná, biztos összfognának a népek ellenük. Szóval nagy esztelenség lenne, önkényesen atomot küldeni arra aki nem szimpatikus.

 

Olyan mint a gázriasztó fegyver, a látványa is elég.

 

Manapság a háborúk nem az eszetelem harcról szólnak. Hanem inkább a hatásosabb írányitott, taktikai támadásokról.

 

Itt egy kis olvasni való

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...