Jump to content
PirateClub.hu

Szerinted Mitől Pusztul Majd Ki A Föld Lakossága?


Raziel#666
 Share


Recommended Posts

  • Replies 190
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Egyértelmű, hogy jégkorszak. Egyetértek netocsi véleményével.

De az ember nincs feltüntetve. :D Pedig biztos, hogy mi fogjuk magunkat kinyírni ha a Föld nem teszi meg előbb-utóbb.

De amúgy én ilyenekkel nem nagyon foglalkozom és ismerem el. Örülük, hogy élhetek. :D

Link to comment
Share on other sites

Van 1-2 ötletem...

 

Ha nem vesszük figyelembe, hogy önpusztító faj vagyunk, és a "sorsra" hagyatkozunk, akkor számos lehetőséggel állunk szembe... A Nap egy idő után fehér törpévé fog alakulni, így rettentő veszélynek lesz kitéve a föld... egyre magasabb lesz a hőmérséklet (oly mértékben, hogy felforrnak az óceánok), aztán következik a sötétség... bár azt már senki sem éli meg (lehet, hogy a föld sem...).

Aztán persze fenyeget az univerzum megszűnése is, a "Nagy Brrrr" vagy a "Nagy reccs"... Ha az univerzum tovább tágul, akkor a galaxisok egyre távolabb kerülnek majd egymástól, meglehet, hogy a bolygók is, akár olyan mértékben, hogy semmi fényt nem látni, és hatalmas fagyok lesznek... Lehet, hogy a mi galaxisunk egy másikkal ütközik, nos azt biztos senki nem élné túl :) Esetleg az univerzum visszaszűkül a kiindulópontba, majd egy nagy robbanással kezdődik az egész elölről... bármi is lesz, tuti nem éljük túl...

 

De mielőtt ezek közül valamelyikre sor kerülni, ki fogjuk pusztítani magunkat, globális felmelegedés, az óceánok hőmérsékleti változása miatt elszaporodnak a medúzák, ergo a halászati lehetőségek "elúsznak", az ivóvízkészletünk megfogyatkozik, a túlélésért háborúk mennek majd... atomtámadások esetén rengeteg termőföld is odaveszik, szal szerintem vagy szomjan vagy éhen hal az emberiség... nem tudom...

Link to comment
Share on other sites

Sztem újabb jégkorszak lesz. Hisz már most is milyen dög meleg van. Előbb vagy utóbb be kell következnie a jégkorszaknak, hogy helyre álljon a biológiai egyensúly.

 

 

De attól nem fog kipusztulni az ember. főleg nem a mai, még az ősember is túlélte e jégkorszakot. Sztem nukleáris fegyverek miatt fogunk meghalni, mert biztos h lesz még néhány őrült... De egyszer mindenféle képpen meghalunk, ha csak elnem haggyuk a megszeretett kis Földünket. mert amint a napnak annyi nekünk is.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Globális felemelegedés vazze :lol:-> az általa létrejött természeti katasztrófák (hurrikánok, hatalmas esők, kiszámíthatatlan időjárás stb.), és az éghajlat jelentős mértékű fölmelegedése. A fölmelegedés által a sarkvidékeken a rengeteg hó elolvad...és nesze neked itt az özönvíz :huh:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...