Jump to content
PirateClub.hu

Szerinted Mitől Pusztul Majd Ki A Föld Lakossága?


Raziel#666
 Share


Recommended Posts

Ahhoz képest mégis bevetteték japánban az atomot. Igen aki atomot használna az ellen fellázadnának csak

nem lenne értelme mert az ő nyakukba is potyogna egyből az áldás.

Inkább bunkert építek mégis mert én a békében nem hiszek. Jó okot ad a félelemre a történelem.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 190
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ahhoz képest mégis bevetteték japánban az atomot. Igen aki atomot használna az ellen fellázadnának csak

nem lenne értelme mert az ő nyakukba is potyogna egyből az áldás.

Inkább bunkert építek mégis mert én a békében nem hiszek. Jó okot ad a félelemre a történelem.

 

Csak vedd figyelembe hogy nagyon azt se tudták mit csinál egy olyan bomba. Pontos adataik nem voltak, csak sejtették. Persze teszt robbantásokat csináltak.

 

De vedd figyelembe azt is, hogy azzal az atombombával egy világ háborút állítottak meg. Ki tudja meddig tartott volna a háború.

Link to comment
Share on other sites

Csak vedd figyelembe hogy nagyon azt se tudták mit csinál egy olyan bomba. Pontos adataik nem voltak, csak sejtették. Persze teszt robbantásokat csináltak.

 

De vedd figyelembe azt is, hogy azzal az atombombával egy világ háborút állítottak meg. Ki tudja meddig tartott volna a háború.

 

Na igen.Az akkoriban várt hatásnak 100 szorosa lett az eredmény.A háborút megállították igaz.De akkor a nácik már buktak.A japcsik harcoltak még.Szerintem 2 évig tartott volna a háború.A japperek fanatikusok voltak és ezért.Hát igen nézd meg az amik mire mennek a nagy taktikázással irakban.Régen is sok taktika volt a háborúkban..

Link to comment
Share on other sites

Az első atomot megértem még valahogy. Dehogy kettőt? Ráadásul miútán rájöttek mekkora pusztítást végzett az első, és iszonyatosan nagy volt a civil áldozatok száma. Még ledobtak egy másodikat is, de azt már teljesen fölöslegesen szerintem.

 

 

Nehogy azt hidd hogy komolyan elkezdek itt bunkert építeni. :) Tisztában vagyok vele mire képes a hidrogén bomba.

Link to comment
Share on other sites

Régen is sok taktika volt a háborúkban..

Volt, de nem annyi. Régen még a rejtözködést sem ismerték. Mostmeg mindenkinek olyan színű ruhába nyomul amilyen a terep. Nézd meg a régi egyenruhákat rikitó vörös és kék volt meg ilyenek. Szerinted kit könnyebb távolról lelőni, aki vörös ruhában feszít vagy aki egy terep színűben? Szerinted a nagy taktikai cseleket miért arról nevezték el aki először használta őket? Mert az elött nem léteztek.

 

A technikával mindig is fejlődött a taktika is.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

nagyon jó kérdés...szerintem mindegyik este bevalósulhat.én jégkorszakra szavaztammert mostanába eléggé furaaz idő és nagyon változgat stb.a másik azhogy meteor az 50% hogy megfog történni..láttam tv be egyszerhogy valamien meteor fogja elpusztítani a földet 100 ezer év múlvavagymi :D láttam oatis amibe óriási viharvan és kipusztul majd a vihartól az emberiség.UFÓK nagyonishogy nincs kizárva azalegesélyesebb dologmert egyretöbb az ufós kép,megjelenések meg emberek akik látnak ésén bevallom félekis ettőlmert nemlehetetlen hogy a földönkívüliek pusztítjákki az emberiséget.lehethogy hülyeségnek tartjátokde nemvéletlen hogy ELVILEG elrabolják az embereketegy időre tanulmányozni.lehethogy csakúgy hogy megismerjenek minket vagy azérthogy kitanulják mire vagyunk képesek hogytudják letudnake győzni minket.aztán lerohnnak és viszont látásra.deez csak talán os dolog nem tuti...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Sztem azé nem logikus ha 1 meteor pusztítaná el a földet mert

az okos amerikaiak megmentenék a földet (mint mindig)!

Sztem az 1 leglényegesebb választást kihagytátok....:

...sztem mi magunk fogjuk kiírtani mert beleőrülnk majd 1szer a számítógépekbe

és soha nem fogunk elszakadni tőle, lásd:

aki most pont benne van a játékban (pl. wow-ban átlépte a 150. szintet és vki arra kéri hogy

segítsen 1 illetőnek, akkor nem-et mond és addig-addig győzködi míg a játszó ember agresszív lesz.

EZ IS 1 ELKÉPZELÉS - BÁR 1 KICSIT VALÓSZÍNÜTLEN DE AZÉ.............

 

Link to comment
Share on other sites

Ez érdekes téma. Én sem vagyok jövőbelátó, de sztem a legnagyobb esélye a nukleáris háborúnak van (nem is állunk tőle messze, ha Libanont nem hagyják békén, beszáll Irán, és vége...). Ezután a meteornak. Hosszú távon pedig az olajmilliomosok miatt, akik nem engedik nyilvánosság elé azokat a technikákat amikkel kiküszöbölhető lenne a kocsikban a benzin használata. Ma a világon a legnagyobb szennyező amerika, a rentgeteg kocsival (persze mindenhol van kocsi, de ott nem csorok az emberek tankolni a Hummer-be). Szóval ha (max) 5 éven belül nem lesz nukleáris háború, akkor kb olyan 20 év mulva a kocsik, és az ivóvíz hiánya (a föld vízkészletének csak 1-2%-a hasznosítható ivóvízként ha jól tudom) miatt fogunk megdögleni...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...